Krčok skrátený na 1cm a už mäkký. Kedy ste v tomto prípade porodili?

adawecal
1. máj 2009

ked ste to mali napisane v teh. knizke kedy ste porodili ja som mala termin 30.4.2009

popelka.miri
1. máj 2009

Po svých třech zkušenostech tě můžu ujistit, že to je opravdu jedno, jak jsi otevřená. Můžeš být otevřena jen na 1 cm a porodit brzy nebo naopak na 6 jako já cca 3 týdny(a museli mi vyvolat,aby se to rozběhlo 😀 ). Mně dr. na koze řekl, že takhle otevřená můžu běhat ještě dlouho 😅 .U druhého dítěte jsem byla otevřená na 2 cm a porodila do 2 dnů.

ejusaaa
2. máj 2009

Popelka mas pravdu,je to jedno,ja som mala uplne mekky krcok,otvorena na 7 cm tri tyzdne,doktor mi vravel ze mam lezat ak nechcem porodit dakde v meste a nakoniec mi vyvolavali ajtak 🙂

popelka.miri
2. máj 2009

ejusaaa, nejlepší fór byl, že já jsem takhle otevřená lítala přes vánoce a pořád se bála, že je doma nestihnu 😀 ,nakonec jsem přežila i Silvestra doma a na 3 krále jsem šla radši sama do porodnice, že to jako nestihnu tam pak dojet 😀 , před tím mi ještě 2 různí dr. něco vevnitř natrhli, s tím, že po tomhle určitě do pár hodin začnu rodit a houby s octem 😀 ..A to mi ještě celé těhotenství tvrdlo hodněkrát za den břicho a museli mi porod stejně vyvolat 😀

kessiee
2. máj 2009

baby ja mam mäkky krcok od 21tt, sice sa neskracuje, ale rodit sa teda este nechystam!!! tak dufam, ze to takto este "nejaky ten cas" vydrzime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre