Kŕcová žila na genitáliách v 3. trimestri. Máte aj vy?

sisa29
9. jan 2009

ahoj.chcela som sa opytat ci nemate niektora s tymto niaku skusečnost.ja mam 2 tehu a teraz sa mi vyhodila krcova zila.doktor mi dal dneska niake lieky nato.som 34 tyzden tehu

salome123
11. sep 2012

dievcata chcem sa spytat... mam tiez krcove zily na genitaliach, niekedy mi riadne navru... hlavne po sexiku, je to velmi neprijemne. najnovsie sa mi na niektorych miestach (neviem ci to suvisi s krc.zilami) urobili ako keby take bolestive zacervenane body, ktore citit na dotyk. teda ked sa otieraju o nohavicky, alebo na dotyk... suvisi to s krc. zilami, ci je to len dalsia specialitka?? 😖

eri28
22. sep 2012

@salome123 po sexe to mavam aj ja, akoby zvonku, ale objavilo sa mi to aj na zadku 😝 , tak skocim do lekarne a asi aj k dokimu.
Po sexiku mi to zatial vzdy zmyslo do dvoch dni, tak som to neriesila, uvidim co doktor na to.

salome123
19. okt 2012

@eri28 aj ja to mam aj na zadku :-// pocuj, zmizlo ti to po porode? nemala si pocas porodu s tym problem? mimochodom, gratulujem 🙂

jozan
13. okt 2016

@sisa29 ten pocit poznam dôverne.🙈Ale som rada,ze celý problém s navretou zilou je da sa povedat bezny.Ja som to spozorovala po sexe a uz som si myslela,ze nedaj Boze nejaky nador😳😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre