Mäkký krčok v 26tt

fridi96
27. mar 2019

Ahojte som v 26tt a dnes som bola u dr vravel že mám mäkký krčok maternice...nemám skrátení ani nič len proste je makksy...máte stym niektorá skúsenosť alebo mala to niekto z vás? Ďakujem za odpovede

asia83
27. mar 2019

@fridi96 Ja som ho mala mäkký až v 40. týždni, kedy to už doktorka aj chcela. Netuším, či je to dobré alebo zlé, keď je to skôr. Treba sa opýtať svojho doktora.

fridi96
autor
27. mar 2019

@asia83 no akože on vravel že mám brat magnezium, kým sa to neskracuje je to ok ale či náhodou niekto nemala 🙂

stasim
27. mar 2019

@fridi96 Ja mám takúto skúsenosť: bola som druhýkrát tehotná, okolo 20tt mi zistil, že mam makky čipok, kontrola o dva týždne, že ešte horšie. Povedal mi, že potratim alebo ak vydrzim, tak predčasne porodim. Poslal ma do nemocnice na serklaz, tam mi povedal primár osobne po troch dnoch, že netreba, že som ok a prepustili ma. V papieroch, ale bolo napísané hroziaci potrat. Potom ma môj doktor hnal do druhého spitalu. Tam mi povedali,pri príjme, že mäkké to je, dali magnesiove infúzie. Po troch dňoch mi povedal najvyšší dr., že som zdravá, že ma zbytočne honia hore dolu.V papieroch opäť písané hroziaci potrat. Môj doktor mi potom povedal, že je to boj s veternými mlynmi. Dopoval má magneziom. Nakoniec som týždeň prenášala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre