Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Málo plodovej vody a malý plod v 35 tt.

gigihadid
4. jan 2019

Mali ste taky problem? Ako ste to riesili?

belasy_motylik
4. jan 2019

Ja som v podstate plodovú vodu nemala, drobec mal do toho poruchu vyživovania z nezistených príčin, nič sa počas tehu nezistilo a toto sa zistilo až pri jeho narodení. Podľa veľkosti a stavu bol minimálne 4 týždne bez "jedla" a bez vody asi od začiatku.

gigihadid
autor
4. jan 2019

@belasy_motylik a babo je zdrave ? Ci ma nejake problemy?

belasy_motylik
4. jan 2019

@gigihadid naše bábo má už 9 😉. Nejaké problémy sú, ale Bohu vďaka, že to aj tak skončilo takto.

veronikazoja
4. jan 2019

Mne zistili v potermínovej poradni, že mám menej plodovej vody, ale lekár ma uistil, že to nie je nič hrozné a hovoril to s takým tónom akoby to bolo bežné, pravdupovediac trocha som sa naplašila ale pri tom všetkom čo som počas tehotenstva mala, mi to až tak neprišlo, dcérka sa narodila zdravá a nemá žiadne problémy

gigihadid
autor
4. jan 2019

@veronikazoja takze ti nedoporucili ziadnu liecbu?

veronikazoja
4. jan 2019

@gigihadid nie, to už bolo na prvej potermínovej poradni a ani neviem či sa to dáko liečiť

deti95060810
4. jan 2019

mne raz zastup. gynekol. povedal že mám veĺa vody v sebe a bábo je malééé....narodil sa syn a mal takmer 4 kg... pôrodník zas povedal že až moc veľké dieťa na útlu ženu....
takže s veľkosťou si nerob ťažkú hlavu...😉

gigihadid
autor
5. jan 2019

@deti95060810 lenze ani ja nepriberam iba 2 kg som pribrala

deti95060810
5. jan 2019

@gigihadid záleží akú máš postavu...ak silnejšiu tak je to Ok...na pôrodnici bola so mnou žienka čo pribrala počas tehu 1 kg...všetko bolo Ok...
s veĺkostou si nerob veľké problémy...skôr tá plodová voda...
je tu skupina zdravotníci na MK....možno skôr pomôžu....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli