Čitali ste vašim bábätkám v brušku?

1simuska01
21. aug 2019

Ahojte mamičky, chcem sa Vás spýtať. Som.v 32tt ...
Citavala ste bábätku v brušku nejakú rozprávku,alsbo púšťali nejakú hudbu alebo robili niečo, aby bábätko po narodení poznalo nejaký zvuk čo by ho v prípade potreby ukludnilo??? Ďakujem

zanita777
21. aug 2019

@1simuska01 neboj nič ,bábätku stačí kľudná mamicka a potrebuje cítiť tvoju vôňu ,teplo a tlkot srdca. ❤️.. Tak sa najlepšie ukľudní. Ale pred spaním som si púšťala relaxačnú hudbu v tehotenstve a kúpili sme macika dodo. Ten simuluje šum maternice takže to bábätku tiež pomáha sa ukľudniť.

iveta143
21. aug 2019

@1simuska01 spievala som mu... 🙂 uz napamatam aku pesnicku,ale este aj teraz ked place niekedy a neda sa utisit,staci ze zacnem spievat na kazde upokojonie tu istu pesnicku,a hned prestane...aj casto som si ho potom po narodeni opierala o moju hrud,aby pocul tlkot mojho srdca,ktory urcite pozna z maternice

pininka1
21. aug 2019

Stále som počúvala hudbu a mala ju zbožňujem neustále tancuje. A veľa som sa s deťmi aj rozprávala keď boli v brusku.

misulkar
21. aug 2019

Áno, učila som sa na štátnice 😂 toľko somarín, čo som jej čítala, opakovala, vysvetľovala... 😁😁😁 takže materinský hlas ❤

saskia_98
21. aug 2019

@misulkar ja na maturu 😂😂

nancy666
21. aug 2019

Musím povedať že som tomu neverila. Ale pri druhom spievala moja staršia brušku kukulienku a dodnes ( a to má 16 mesiacov) to pomáha. Hneď sa ukludnil, papal pekne tak sme spievali. ;)

lucyluv
22. aug 2019

Robila som počas tehu, po narodení na to bábätko nereagovalo, bolo aj tak nepokojné 🙂 čítala som rozprávku, aj pesničky som pustala každý den. U nás nezabralo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre