Menštruačné bolesti v 36. týždni tehotenstva. Je to normálne?

casy30
16. júl 2008

Kočky, menštruačné bolesti v 36 tt to je normálne? mám ich už skoro stále...vyžaruje to do nôh a tvrdne pri tom brucho....dosť často:o(

marianeta
16. júl 2008

casy
viem ze tvrdnutie bruska pocas tehu je vlastne nieco ako kontrakcie ale mali by byt bezbolestne tiez mi tvrdlo obcas brusko ale ak pri tom citis bolesti tak by asi bolo lepsie spytat sa dr.

jahodka11
16. júl 2008

casy, radsej sa spytaj dr., nemalo by to boliet, ked tak len trosicku....zavolaj a uvidis....pre istotu....

matka26
16. júl 2008

casy, ja som mala menštruačné bolesti ako normálne kontrakcie pri pôrode 😉

casy30
autor
16. júl 2008

matka nestraš:o))) ešte len končím 36- ty tt:o)) nie sú to nejaké silné bolesti, ale sú...vyžaruje mi to až do členkov...

lucidka
12. aug 2008

ja to mam tak isto len som v 39 tt ale mala som to uz aj v 38 tt je to normalne nic sa neboj 😉

lydja
17. jan 2014

Tiez to mam uz par dni, som v 37 tt. Pri prvom tehu som pri takychto bolestiach do tyzdna porodila..len to je uz 5 rokov a presne si nepamatan intenzitu. Teraz to mavam hlavne v noci az ma to zobudza..niekedy musim aj na velku potrebu. Za 3 dni mam poradu, tak snad este vydrzime 🙂

adka31
17. jan 2014

aj ja to tak citim, do podbruska aj do krizov. koncim 37 tyzden. mozno je to predzvest bliziaceho sa porodu.

barca2303
2. feb 2014

Ja som 33 tt uz druhy den mam take silnejsie menstruacne krce v podbrusku,co to teda znamena? Mam sa bat?? ☹

kristinapastuchova
3. mar 2014

@lydja ahoj chcem sa ta opytat ako si dopadla,co ti povedal doktor a kedy si potom porodila? Ja mam to iste presne a prave koncim 36ty tyzden a poradnu mam zajtra.Dakujem 🙂

dzafo10
16. apr 2014

tak ja som v 30tt a ja mavam tiez bolesti ako keby mam dostat menstruaciu ... ale to tak raz dva krat za den ale niekedy sa mi stane ze ma viac pobolieva brucho

klaudinka123
6. sep 2017

Ahojte. Chcem sa vas spytat som.uz v deviatom mesiaci tehotenstva. A nieco stale zomna vyteka nieco biele.
Neviem co to je ? ... ale termin mam az 29.9

ebi88
6. sep 2017

@klaudinka123 biele? No zatka je skor priehladna tuha hmota a voda je ruzovkosta ale je to riedka voda. Vytok moze byt ked je zapal. Ak tak to zachyt na vlozku, budu vediet otestovat ci to nienje voda.

klaudinka123
8. sep 2017

Dakujem 🙂
A bolesti velke pod bruskom ? A potom ta bolest udiera do krizov to tiez sposobuje uz blizenie sa pprodu ?

zuz02
8. sep 2017

To nemusí byť len blíženci sa pôrod, ale je možné, že sa ti už rozbieha pôrod. Si v 38.tt, takže už kľudne môžeš rodiť. Sleduj sa a ak to už bude pravidelne, chod už aj so zbalenou taškou k doktorovi.

klaudinka123
8. sep 2017

Dobre 🙂 a co pomaha na to aby sa mi lepsie dychalo ?

zuz02
8. sep 2017

Ako? Prešlo? Alebo sa to rozbehlo? Na dýchanie pomáha len hlboký nádych a výdych.

ebi88
8. sep 2017

@klaudinka123 heh to je taka zvlastna otazka, na dobre dychanie pomaha sport, cerstvy vzduch, nefajcit, nemat stres a podobne. Asi myslis skor ako dychat, aby menej bolel porod. Precitaj si o spravnom dychani, je ontom kopec clankov aj na nete. Dychat budes moct, bolest to zase ale az tak nezmierni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre