Morálna opora v 35. týždni

lexilaracroft
3. apr 2016

Som v 35 tyzdni a citim sa na rozsipanie. Snazim sa cvicit chodim na zdravotne prechadzky (bola som zvyknuta behavat). Aj relaxujem ale to co mi chyba je praca. Mam uz dvojrocnu dcerku a nechala som prace aby som sa jej mohla naplno venovat a nic pri vychove nezanedbala. Bola by som nerada keby ju vychovala ulica ako sa hovori. Druhe babo bolo rovnako planovane no teraz premyslam ze hned ako prestanem kojit si najdem pracu. Koruny by sa zisli ale citim sa za to vinna. Pri detoch by sme sa striedali na smeny v praci s partnerom aby neboli s nikym cudzim opatrovatelku nechceme. Nemam vsak dobry pocit z toho ze by som mala svoje dieta tak skoro opustit ze pri jednej som ostala doma a pri druhej uz nie to nedava logiku. No ked nemozem rodine financne pomoct citim sa zbytocne. Mozte mi napisat nieco po com sa budem citit lepsie. Ocenim dobre rady a vase skusenosti nie kritiku. Dakujem

anakristina
5. apr 2016

@kubaja tento isty problem mam ja len na slovensku.len moj partner dal vypoved a ja nastupujem na md.bojim sa

mircalla
5. apr 2016

Ja som bola s prvym dietatom doma 2,5 roka, zial s druhym to nebude ani pol roka. Zial, v mojom zivote nastala situacia, ktora ma nuti ist do prace. Nie je mi z toho tiez dobre, ale nemam inu moznost. Je mi jedno, ci ma niekto odsudi - nevedia pozadie, takze neriesi. ja sama z toho nemam dobry pocit, ale inak to nejde

betunka39
5. apr 2016

Pri starsich som bola doma ely rodicak do prace som sls po 10- tich rokoch.Pri najmladsej som sla do prace po pol roku a este som ju kojila.Zo zaciatku mi jej bolo luto aj teraz niekedy si povirm ze niektore veci som s nou neuzila tak ako.pri starsich.ale potom to zazenirm a tesim sa.ze aj ked som odisla od nej skoro vzdy som pre nu na prvom mieste a lubime sa jak kone.A keby sa to dalo vratit nemenila by som.snad len to ze by som ju dala do jasli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre