Čo vám pomáha na upchatý nos?

dajulka01
6. apr 2019

Pekný deň baby, chcem takú menšiu radu, čo vám pomáha na to keď máte upchatý nos? Od včera rána ma dosť bolelo hrdlo nemohla som prehltat nos upchatý až ma cele čelo z toho bolelo... Dnes ráno som vstala a akoby ma bolela na ľavej strane mandla... Nos neskutočne upchatý a vyfukavam hlien akoby..nasivin moc nechcem... Poznáte niečo lepšie? Alebo ako s až toho rýchlo dostať? Pijem zázvor všeličo možné a nijak lepšie neprechádza... Ďakujem Vám

romiada
6. apr 2019

@dajulka01 ak nemas teplotu skus nad hrncom s horucou vodou inhalovať harmanček. Mne na hrdlo pomaha aj kloktanie slanej vody a preplach nosa slanou vodou. Je to sice na grc ale ako prva pomoc miesto sameho jedenia liekov ok.

kristina2412
6. apr 2019

@dajulka01 pomohla by ti infralampa alebo tuším sa to volalo solux voľakedy,nahriat si dutiny a ja nedám dopustiť na preplachovanie konvickou alebo v lekárni kúpiš celu sadu na výplach dutín( fľaša+sáčky ktoré pouzijes na prípravu roztoku) alebo aj vincentkou.

lubicapnackova
6. apr 2019

Moze to byt aj daaky virus bo mam to iste a nie sa toho zbavit

dajulka01
autor
6. apr 2019

@kristina2412 áno tu lampu mam už som sa nahrievala a nejak nič
@romiada vyskúšam, zrejme neviem nejaký virus ale musím sa dat dokopy nechcem nakaziť detičky v škôlke :(