Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Myslava 3D ultrazvuk v 30. týždni

31. mar 2021

Caute mile žienky bola niektorá z vas v 30 tyzdni v myslave na 3D uktrazvuk, no mna dnes ten doktor tak vystrasil, ze o 4 tyzdne musim prísť na kontrolu, vsetko robil velmi kratko a ze sa mu niečo nezda, ze mam o 4 týždne si dat urobiť ten odber krvi co sa posiela do ceska.... No uplne som vysla so slzami v ociach a tak moj cita v aute správu a tam vsetko napisane v norme, ze mam o 4 tyzdne sa objednať na dajake vystrenie co do ceska posielajú odber atd atd... No brutálne ma nastval a pýtam sa ho, ze co to znamená tak ze o 4 tyzdne nam prísť na kontrolu lebo sa mu nezdaju prietoky v poriadku.... Zobral 50 eur ledva 10 minut som bola dnu, vysoky tlak nemam... No proste ani som sa nic nedozvedla dokopy a ked som bola 26.januara tak hovoril blahozelam, super vsetko je v poriadku ako ma. Byt mate zdravé babatko mamicka a dnes bol bez nalady a toto vysetril ani fotku nemam 3d....tak neviem ci len chce o 4 tyzdne zarobiť alebo isto je nieco zle.... A pytam sa ho ci to je nieco zle tak povie, ze o 4 tyzdne musime skontrolovat....

pininka1
31. mar 2021

No zial to u nich takto funguje. Ja som tam bola len raz pri tretim dietati a tak som lutovala,ze az. Vystrasil ma, ine mi hovoril, ine bolo na papieri. Ze mam zle prietoky, ze treba ist na hematologiu, ze je mala malicka a ze ma asi nieco s oblickami. Mala som dost. Moj gynekolog je Knop ktory robi v novej nemocnici len krutil hlavou. A taka bola malicka ze mala 4090g a nic jej absolutne nebolo. X mamiciek uz takto vystrasil.

autor
31. mar 2021

@pininka1 no ja neviem co mam robiť alenv správe vôbec nie je toto napisane, co mi povedal... Mam ist niekde inde? Ale kde? Proste vystrasil ma velmi.... Ze o 4 tyzdne tam musim prísť a bola som v 21 tyzdni ta mi spieval ze ukazkove bábätko, ukazkova mamička a dnes toto? Akoze vôbec nemam vysoky tlak, mam 100 na 50, ddmery mam dobre a on, ze mi hrozi preklepsia... Ze daco sa mu nepozdáva, ze treba prísť on4 týždne a zaplatiť si ten odber do ČR

sunsetsunrise
31. mar 2021

choďte do soniclinic, povedzte čo je vo veci a radšej nech vám spravia kontrolné usg

sunsetsunrise
31. mar 2021

čo máte napísané v zavere správy , viete to tu napísať ?

autor
31. mar 2021

@sunsetsunrise zaver vsetko v norme, ale ked som bola dnu pri nom, ze musim prísť o 4 tyzdne a dobre bude ked si dam tu krv odobrat a ze sa mu niečo nezda a ja som nechápala.... Vysla som, zacala som. Plakat priateľ cita správu a mi hovorí, ale tu mas vsetko v norme napsiane

sunsetsunrise
31. mar 2021

skuste po tom vášho gynekologa nech to prestuduje či to tam dakde nejako nezapisal. Len akú krv v 30 tyzdni ťažko povedať, možno na preeklampsiu, alebo dieťa pomalšie rastie ... ale ked pise ze je vsetko fajn tak to je cudne. Určite idte za vašim gyb

pininka1
31. mar 2021

Aj ja by som isla do sonoclinic, resp sa porozpravala so svojim gynekologom aky ma na to nazor.

lllenkalll
1. apr 2021

Ja som tam po 2 usg uz ani nesla..prietoky ti urobia aj v nemocke v kt budes rodit..

autor
1. apr 2021

@lllenkalll ďakujem, ved nemala som ist ani ja, ze male dieta a bludy mi hovorí

lllenkalll
1. apr 2021

Mne tiez povedal o nejakej odchylke ci co a v nemocnici nic take nevideli..poznamenal to len na konci a ked som sa ho pytala o co ide tak mi povedal ze na to mqm zabudnut

olivia1425
1. apr 2021

O myslava 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ani doklad o zaplateni 50 € som nedostala. Ja som odisla s verdiktom v 1 trimestri ze 100% potratite...a pekne ma vypokonklovali...
Poviem ti moj nazor konzultuj to cim skor s inym gynekologom ...zle prietoky a kontrola za mesiac? 🤦‍♀️
Ako mas vyhodit peniaze za nepotrebne vysetrenia a este aj v strese si....

autor
1. apr 2021

@olivia1425 sak toto a dnes som bola u kamošky a ona pred 2 rokmi rodila a mala zle prietoky, bola na rizukovom ale u neho na kontroke prietoky v norme.... Tak ja neviem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ presne ani doklad nic.... No a este ze mi hrozi preklepsia... Akoze prečo ved nemam ani hustú krv ani Tk vysoký.... Práveže nízky mam.... No v stredu idem k mojej tak jej to ukážem.... Úplne mam na neho nervy napíšem take hodnotenie na neho, ze sa... Zeby ja bola v strese pre somara

sunsetsunrise
3. apr 2021

to vám vôbec nedali blocek? ako je to možné ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli