Neustále grckanie na brušku

lucy1311
14. jún 2013

Ahojte, baby aj vam dietatko grcka ked je na brusku? Maly ma 6 mes a nonstop sa prehadzuje na brusko a pritom kope nohami stale do vzduchu no a kazdu chvilu si pogrcka a zda sa mi to celkom aj hojne. A je jedno ci je to po papani hned alebo o pol hodinu ... vygrcka vacsinou ako keby vodu s tvarohom ... Neviem ci sa znepokojovat alebo je to normalne kedze na to brusko tlaci ... :-/

aristka
14. jún 2013

ak je to po papaní pol hodku je to normálne lebo je na brušku s plným žalúdkom,nemusíš sa báť 😉

kristina.mihalovicov
14. jún 2013

AHOJ,je to tým tlačením, asi kojíš, buď mu dáš umelé, jemnejšie, my sme mali francúzske, čo je najjemnejšie, alebo silné.Lekár nám odporučil len to, že ho máme položiť si na ruku,dieťako je na bruchu a hojdať ho. No museli sme zmeniť mlieko aj tak.

lucy1311
autor
14. jún 2013

@aristka
@kristina.mihalovicov no mudim si to odstopnut ze kedy papal a kedy grcka aby som vedela na isto ale proste zakazdym ked je na tom bruchu uz som z toho nestastna lebo neviem ci je to ok ☹... A on sa prehne v chrbatiku a kope nohami vkuse ze je az spoteny tak si to asi valiac tlaci ... A ano, kojim a zacali sme aj prikrmy uz 🙂

linda20111
14. jún 2013

@lucy1311 moj maly robi to iste, sice nie vela grcka na brusku ale casto a tiez vyraba tvaroh. ma 5mes a 1tyzden, inac pekne papa a pribera. to je dolezite. myslim si ze z toho grckania babatka vyrastu..

aristka
14. jún 2013

@lucy1311 to je už také malé šidielko a ťažko zabrániš aby sa neprevaľoval s plným bruškom...neboj nič sa nedeje

lucy1311
autor
14. jún 2013

@linda20111
@aristka no asi to bude tym divocenim 🙂 na chrabtiku negrcka ... dakujem baby 🙂

kattrin5
14. jún 2013

To ja moja az doteraz to ma 8 m a este sa niekedy povracka...neboj je to uplne normalne

althejka
16. jún 2013

jasne, aj syn sa tym pohybom na bruchu trocha "odlahci" aj keby my dospelaci do seba nahadzeme nedelny obed a potom sa hrame na zemi na husenice, tak sa nieco prihodi 😀