Nízka váha bábätka v 21. týždni

atija1
29. sep 2015

Ahojte...dnes som bola na morfologickom usg a moj drobcek vazi len 328g a dr.povedal ze je to malo.Mam aj zhorsene prietoky...velmi sa bojim lebo v decembry mi robili sekciu lebo drobec nerastol a dopadlo to zle...kolko vazili vasi drobci v 21tt?

ladore
29. sep 2015

Neviem presne porovnat mne zas vravia ze je moc velky mne mal v 23+5 698g+93geste odhad hore

atija1
autor
29. sep 2015

Bojim sa,aby sa zas nieco zle nestalo...

ladore
29. sep 2015

Neboj ono mozes mat zle vypocitany termin a to urobi svoje susede vraveli tiez zle prietoky a ma krasneho 3 chlapceka velky a zdravy ako buk

luga
29. sep 2015

@atija1 , ja som bola na usg v 20+0 a jeden mal 326g a druhy 408g a u oboch bolo v papieroch napisane, ze su vacsi ( jeden o 9, druhy o 4 dni), takze vasa hmotnost mi pride OK ( ono je to aj tak orientacne) ...a aj ked som si citala o 21.tt, tak vaha plodu bola pisana cca 300g 😕

mamjka
29. sep 2015

@atija1 mne povedali že maličká bude mať do 2kg že je veľmi maličká a mala 3110g 😉 VT 🙂

ericenka2015
30. sep 2015

Ahoj mne malinka vazila 351g, v 20 tyzdni,tak neviem nepovedala mi nic doktorka.

opica
30. sep 2015

Uzv je velmi nepresny, netreba to vobec brat dramaticky

atija1
autor
30. sep 2015

Len problem je ze aj prietoky su zhorsene a ani neviem co robit aby sa to zlepsilo a aby drobec rastol

ladore
30. sep 2015

Akurat dnes Som citala ze magnezium a pod vitaminy to dokazu zlepsit lebo ovplyvnia placentu k lepsiemu vykonu ale ci to funguje to neviem....

atija1
autor
30. sep 2015

Beriem magnezium,aj anopyrin a aj si picham Fragmin....uz neviem co robit...bojim sa...

ladore
30. sep 2015

Neboj urcite sa to upravy hlavne sa ukludni lebo stresom si pohorsis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre