Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pasy v Ziline

Pôrodnica Žilina
adeladulova
5. sep 2019

Ahojte, rada by som vas poprosila o názor, ktory deň v týždni je najlepší chodit na pásy do nemocnice v Žiline, ci mate skúsenosti, kedy sa najrýchlejšie vybavim? 😉 chystam sa začať, rozmýšľam nad pondelkami, noo, neurobím chybu?🤗 dakujem pekne

magnolia555
5. sep 2019

@adeladulova ahoj, to je asi jedno, ktorý deň. Choď radšej skôr. Ja chodím tak, aby som tam bola ešte pred siedmou. Stále chodím na opakovaný, takže ten robia po dvoch hodinách a keď Tá ešte pošlú na sono,tam sú od 11tej, tak celé ráno je vieš kde.

magnolia555
5. sep 2019

@adeladulova minule som tam bola od 6:45, opakovaný monitor, plus sono ( to sme čakali na doktorku, lebo prišla neskôr) a ešte som ostala stáť v kolóne,tak som sa dotrepala domov 13:30😰 ale radšej nech všetko poriadne pozrú, či je bábo ok. Na monitoroch je inak veľmi milá sestrička.

adeladulova
autor
5. sep 2019

@magnolia555 diky a ty chodievas v ktorý deň?
No pocula som ze treba uz od 7mej cakat, trva to pol hodinku, ale na vysledky ze sa dlho čaká, akoze 4x to prezijem, ale rozmyslam nad pondelkom, lebo v utorok mavam poradnu az ma doki vysledky čerstvé, no neviem isto, kezde pondelky su u všetkých doktorov take narocnejsie 🤔

magnolia555
5. sep 2019

@adeladulova no mne to dali 2x do týždňa a ja tam bývam aj hodinu, lebo mám problémy s monitormi. Preto som bola aj v nemocnici. Nemávam ich dobré. Bábo sa málo hýbe. Ak Ti ešte môžem poradiť,daj si niečo sladké predtým aspoň cukríky a napi sa studenej vody,aby sa bábo pekne hýbalo a vyšiel Ti pekný monitor. Ja si musím dať studenú sprchu a studenú kolu,aby sa môj lenivcek zobudil.

adeladulova
autor
6. sep 2019

@magnolia555 diky zlata si😊

magnolia555
6. sep 2019

@adeladulova mne všetko vysvetlila kamoška, tak som rada ak Ti to pomohlo. Dnes tam bolo pomerne málo žien. Ale to parkovanie. Ty kokos. Dnes som mala iné nervy. Milión áut zase 😰

debora1411
6. sep 2019

@adeladulova ja som chodila pondelky rano okolo pol 8 lebo v utorky som mala poradnu a niekedy to slo rychlo niekedy som cakala hodinu na monitor a po monitore hodinu na vysledok. Dnes som bola tiez lebo mam TP a bolo tam malicko ludi. Aj vysledky boli rychlo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli