Pichanie v panve

lejla13
19. júl 2017

Baby po menzese som citila v panve na pravej aj lavej strane ( ja myslim ze vajecniky ale doktor sa so mnou hadal ze jak si mozem byt ista) bolest. Postupne sa tyzden po menzese zosilnovala az som raz v noci skoncila s neskutocnou bolestou a krcami. Vysililo mi to.nohy a od unavy som zaspala. Na dalsi den to iste a isla som na pohotovost. Zensky ma pozrel a vravi ze som v poriadku.. ale mna to stale boli. Raz jedna strana, raz druha, raz obe naraz. Raz je to boletat, potom neprijemny tahavy pocit, krce, pichanie ostre aj tupe.. dali mi len infuzku a nic so mnou nerobia.. neviete niekto poradit? Nemate skusenost slebo nepoculi ste o takom niecom. Pritom som doktorovi spominala aj, bolestive prsniky (akoby mi mali praskut a boles z vrchu a boku pri podpazusi) ale to nebral do uvahy. Dakujem za kazdu radu😊

rucka77
19. júl 2017

Hmm asi by som skúsila zmeniť doktora aby som mala istotu, že je ozaj všetko v poriadku. Príde mi to ako keby tvoje postrehy absolútne nebral do úvahy a bolo mu to v podstate jedno

lejla13
autor
19. júl 2017

Lenze ja som v nemocnici.. a nic tu so mnou nerobia

seblicek
19. júl 2017

Zmeň doktora. Respektíve skús s tým ísť na nejakú súkromnú gyndu. Tam sa budú k tebe správať úplne inak. Trošku si zaplatíš ale pomôžu ti a hlavne nič nebudú brať na ľahkú váhu. Ja som tak tiež šla a je to obrovský rozdiel oproti štátnemu.

zuzidr
19. júl 2017

teraz ležíš v nemocnici kvôli tým bolestiam? a žiadne vyšetrenie ti nerobia?

lejla13
autor
19. júl 2017

Ano.ale po tom co som sa bola vels krat pytat co je to za pristup ma zrazu mrkol lekar a zajednal sono brucha.. je to ok vsetko nic nove

leameleg
29. jún 2021

@lejla13 ahoj ja mam podobny problem ako si mala ry prosim ta ako si dopadla

lejla13
autor
1. júl 2021

@leameleg bola to bolava ovulácia. Niektore ženy to začnu bolavo pociťovať. Prešlo mi to ked som ostala tehotná

leameleg
1. júl 2021

@lejla13 to mas dobre ja to mavam pred ovu, pred ms katastrofa

anonym00000
2. júl 2022

@lejla13 pichalo ťa aj v podbrušku?