Pichanie v podbrušku v 37. týždni

kati1303
17. nov 2017

Ahojte,začala som 37tt. Mam taky problem ze uz dva tyzdne pocitujem pichanie v podbrušku,zo zaciatku to bolo iba sem tam take slabšie ale posledne dva dni je to už skoro cely den a naozaj intenzivne...boli ma to aj keď cely den lezim. Ide o to ze som s tym bola aj u lekara a povedal ze sa este neotvaram ale mam radsej len lezat a nic nerobit,maximalne ist na wcko. Predpisal mi magnerot-magnezium...ale beriem ho tyzden a mam pocit ze vobec nezabera. Lezat sa snazim naozaj cely den a aj tak mam stale tie bolesti. V utorok mam poradnu,tak urcite sa na to spytam ale chcem vediet aj vas nazor,ci to je normalne,ci mam pockat do poradne alebo ist pre istotu na pohotovosť. Maleho citim stale,hmyri sa cely den aj v noci. Nejake intenzivne tvrdnutie brucha nepocitujem,len sem tam...dakujem za kazdu radu ci skusenost. 🙂

kobrtko
8. jan 2018

No neviem, mňa pichá v podbrušku, keď trochu pridám do kroku- vo vaječníkoch...musím spomaliť tempo, potom sa to upokojí... doteraz si Mg nebrala? Lebo keď v kľude pichá v podbrušku, môže to byť kadečo.... to treba sa fakt asi spýtať odborníka. Možno Ti len drobček tlačí na nejaké orgány a ty to pociťuješ ako pichanie. Držím palec, nech sa to upokojí, veď už do pôrodu nemáš ďaleko, čoskoro sa to skončí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre