Pichanie v podbrušku v 16. týždni

tinka9284
11. feb 2015

ahojte tehulky, chcem sa s Vami len poradiť - mala ste niekedy niektorá z Vás na konci 16 tt takú divnú "bolesť" alebo pichanie z podbruška smerom hore do brucha ? Zapichalo ma to tam asi 4x po sebe - cítila som ako sa to ťaha smerom hore a potom to prestalo. Čo to mohlo byť ? Sa mi stáva že buď ma neboli v podbrušku už vobec, alebo ak ano tak slabo ako pri MS, je to o.k. ?

anamorma
12. feb 2015

@tinka9284. Ahoj,no ja som mala to pichanie v podbrusku takisto ako ty a doktor mi povedal,ze to nic nie je s tym som mala spojene bolesti okolo vajecnikov a toho podbruska no vraj sa roztahujem a je to uplne normalne,som v 21 a pred tyzdnom na tyzden som mala bolesti ako krby tvrdnutie podbruska,sla som radsej na pohotovost a takisto som v pohode a malinka je zdrava a ja sa neotvaram chvalabohu. Takze tie bolesti su normalne pokial ti netvrdne brusko a to spoznas,tak nemaj strach 🙂 pekne tehu a zdravi nech ste obi dvaja 🙂

tinka9284
autor
13. feb 2015

@anamorma a ako zistim že mi tvrdne brucho ? :(
to na pravej strane ma boli teraz už len skor keď chodim - už to nie je až taky brutal ...
každopadne v pondelok idem k lekarovi tak mu o tom poviem pre istotu
Ďakujem moc

anamorma
14. feb 2015

@tinka9284 ztvrdne ti cele brusko ako keby si tam mala nejaky zvierac a neskor pusti,to proste spoznas,mne tvrdne iba podbrusko zvycajne len rano ked vstavam to je z toho,ze musim na wc,inak uz pohoda,ale to tvrdnutie by malo byt po celom bruchu...samozrejme,pytaj sa ho na vsetko co ta len napadne,oznam mu ao sa citis,ci ti byva zle no proste vsetko 😉 povedz doktorovi,ze ta boli na pravej strane uvidis,nic to nebude 🙂 mala som to iste 🙂 ja napriklad zvraciam este doteraz i ked nepravidelne,tak Ti drzim palce aby bolo vsetko v poriadku a ked chces potom mi daj vediet ako ste dopadli 🙂

anamorma
14. feb 2015

@tinka9284. https://www.modrykonik.sk/forum/2-trimester/je-toto-tvrdnutie-brucha/ pozri si to...ked nebudes nieco vediet staci sa tu po forach pokukat,je tu toho vela,ale je zas lepsie napisat si svoj priebeh/pribeh tehotenstva. 🙂

tinka9284
autor
21. feb 2015

@anamorma u lekara sme dopadli dobre :D mame 15 cm a vraj to je tym že si mimčo robi miesto

anamorma
22. feb 2015

@tinka9284 no vidis,nemas sa coho strachovat 🙂 mna to na par tyzdnou preslo a zas to tu mam ale neni to na nevydrzanie 🙂 tak ti prajem prijemne tehu,nech ste obaja zdravy 🙂

amalka421
10. feb 2019

Ahojte dievčatá som v 16 tt a od začiatku mám bolesti.Uz nepamätám kedy som spala dobré.Ked sme boli naposledy u doktora a vravela som mu ten že mám veľa vody piť.Co s tým súvisí.V moci nemám zápal.Takze nemám poňatia z čoho mám bolesti.Uz nevládzem takto fungovať.Cez deň mi potom zvoní v hlave od unavi.Poradte čo mám robiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre