Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

dicinka1
16. apr 2009

scandya..prva si ma vyprovokovala ty.. 😉 s tym Bohusom 😉 tak pssssssst!

a nepisem ti to tu len ja...tak sa spamataj,jo?pisalo uz viac dievcat ze je to somarina...

dicinka1
16. apr 2009

mudr..ja uz na to kaslem..ale nech sa uz o mne nevyjadruje,lebo stale budem pisat... 😉

mudr.
16. apr 2009

pockejte, oni nam to nakonec adminky zavrou a budeme mit po zahade... 😝

scandya
autor
16. apr 2009

dici- ze pisu ze je to somarina to beriem ale ty robis usklebky a ked niekto napise ze je to blbost tak ho podporujes. Ok za bohousa davam omluvu, mame v sebe zive stvorenia , aby sme pestovali momentalne negativnu energiu. A uz sa o tebe teda vyjadrovat nebudem.

Mudr. 😀 mas pravdu, uz kaslem na to 😉

ditka1
16. apr 2009

pane boze...teste sa ze v tych bruskach nieco mate a je jedno,ze ci ich pocut-hlavne,ze ich citite ako sa hybu-pocut budete ale srdiecko ked vam spravia CTG-to je zazitok 😵 krasny 😵 baby zelam vam nech su vase babatka zdravucke 😵 a krasnucke 😉

mudr.
16. apr 2009

ja v brusku uz nic nemam, ale nedavno tam jeste bolo 😉

liave
16. apr 2009

nooo ...tak toto je haluz tema...
po pravde pride mi divne aby babetko v brusku vydalo nejaky zvuk,pretoze skusim tak laicky..na to aby sa hlasivky pohly potrebuju prud vzdychu,nakolko pluca obsahuju tekutinu,vzduch v nich nieje,a v 36 tt este ani pluca poriadne nefunguju,lebo sa mi zda,som niekde citala ze dietatko zacina nacvicovat dychanie okolo 38 tt...takze teoreticky je nemozne aby plakalo v brusku...no a co som tym chcela povedat?ze moc tomu neverim...ale...
ja som nedavno tiez pocula take divne skrrrrrkanie v brusinku a na prvy moment ma napadlo,ze by zaplakalo..?ale potom som si uvedomila ze to by bol velmi zvlastny plac a navyse asi nemozne...neviem co si [pocula scandya,ale pokial chces tomu verit tak tomu ver a myslim ze nikto nema pravo ti to brat 😉
mozno sa naozaj o par rokov zisti ze tie mrnata v tom brusku mozu robit aj ine cudesne veci ako len plakat 😉

hlavne vela zdravia zelam a nech su babetka v poriadku 😀

mudr.
16. apr 2009

nikdo ji to tu nebere, kazdy si tu pise svuj nazor. pro me to je zahada a ja bych ji rada prisla na kloub... 😉

mudr.
16. apr 2009

jen nevim, jak na to... 😢 😅

bertica.h
16. apr 2009

Plod v děloze slyšitelně nepláče, není možné ho tedy slyšet, v plících plodu je tekutina nikoli vzduch takže máte pravdu.

toto mi odpísala dr.Kamila Nouzová

petrolejka
16. apr 2009

http://www.novinky.cz/koktejl/166479-vetev-jedl.... Diskuzi jsem četla, komentovat nebudu. Tady jen o tom stromku v plicích, co se tu psalo. samozřejmě se ukázalo, že to bylo jinak, že to není fyzicky možné...

mudr.
16. apr 2009

😀 😀 😀

scandya
autor
16. apr 2009

petronejka- nic sa tam neulazalo ze to je inac, len odbornici tvrdia ze to nieje mozne. Ale viac sa mi zda nepravdepodobnejsie ze by vdychol 5cm haluzku hlboko do pluc ako to semienko, ci ano? Doteraz sa take nieco nestalo, takze - je dobre ked odbornici kricia nemozne , ale aby vysvetlili ako sa to tam dostalo......keby to nezdokumentovali, tak by ani nikto neveril ze ta haluzka tam bola.

petrolejka
16. apr 2009

Scandya, ani nevím, co Ti to na tohle napsat. Mně teda připadá o dost pravděpodobnější že dospělej chlap vdýchne 5 cm větévku (pokud byla např. mokrá a na průměr tedy malá?) než že mu v plicích vyroste větev. A z toho, co je tam psáno - já to považuji za indície jasně hovořící ve prospěch hypotézy, že šlo o vdechnutí větvičky ne semínka Např. přítomnost baviva dodávaného světlem). Důkaz na to nikdy nebude, bo ten člověk neměl v plicích kameru, aby nám to mohl přehrál. Stejně jako ty nemáš zvukový záznam toho, co jsi slyšela. Někdo uvěří, někdo ne. ty jsi přesvědčená, někomu to může připadat vědecky nemožné (mně například). No nic. 🙂 Já chápu, že věříš tomu, co jsi slyšela. Škoda, že se tu nenašel nikdo, kdo by Tě v tom mohl podpořit, že se mu to také stalo (to nemyslím nijak zle, ale fakticky). Takhle je to založené jen na Tvém pocitu a racionální argumenty proti jsou dost pádné. Což stejně není odpověď na to, jak to je. To nikdo z nás prostě neví.

jeudi
16. apr 2009

scandia:hlavne aby se ti miminko narodilo zdrave a at si tam treba place krka prdi..,ale hlavni je at je v poradku ne? 😉

zeleny_cajik
16. apr 2009

no ja ziram.... ze sa vam chce do nemoty dotahovat. Aj tak tu nikto nikoho nepresvedci o opaku, tak sa na to vykaslite, strata energie 😉

scandya
autor
16. apr 2009

😀 mate pravdu, ale ja sa tym nezatazujem, ani na to uz nemyslim 🙂 , hlavne nech je naozaj zdrava.
Dnes som stretla kamaratku- bola cela v ciernom, vzdy bola velky smejo. Ja krava som sa jej spytala preco je v ciernom- neviem co som si myslela- ci nahoda! Ona- zomrel mi maly! A to som ani nevedela , ze mala dietatko, az ma zamrazilo. Ja tu riesim mozno uplne banalnu vec a niekto smuti ako nikdy v zivote. Az ma zamrazilo, ked som si predstavila, ze by sa to stalo mne- asi by som sa z toho v zivote nespamatala. Aka ja mozem byt stastna, ze moja Linduska zije vo mne. A ked to bol naozaj jej skrekot, tak co sa jej stalo? Ci je s nou vsetko v poriadku???? Viem ze vela bab na svete riesia tuto otazku, ze nieco poculi, pricom naozaj niektore si to mozu namyslat, ci vsugerovat. Ano ja som to pocula, ale nikdy som nebola presvedcena ze to bola ona, skor som sa tiez priklanala k tym crevam , lebo aj mne to znie zatial dnes nemozne v praxi. A ked to boli creva, tak si poviem ze mam creva co moja mala naucila skriekat cha cha cha.

Skor som mala zalozit temu- co sa nam v tehotenstve stalo nezvycajne s nasimi detickami v brusku.
😀 😀 😉

mudr.
17. apr 2009

ale stejne bych chtela vedet, co to bylo doopravdy za zvuk...tyhle otevreny zahady me ubijeji... 😀

scandya
autor
17. apr 2009

mudr. ty ma tak provokujes!!!!! 😀 😀 😀

mudr.
17. apr 2009

ty jsi me tim ale nakopla ! 😀 😀 😀

scandya
autor
17. apr 2009

Uz rozmyslam od vecera len o porode, nbo ma bolieva brusko od 3h rannej, bolo mi aj na vracanie, pod pupikom sa mi to zvacsuje, roztahuje.Normalne sa zacinam bat porodu sakra. Na plac malinkej som uplne zabudla. Neboj raz sa to dozvieme, mozno nase vnucky tehulky uz budu pozerat na deti v brusku doma pred tv a aj pocut- nikdy nevieme :D 😀 😀

suzie
17. apr 2009

Ahoj scandy, chcem ti len napisat, ze mne moja svokra tiez vravela pre mna strasidelnu prihodu ako sa jej nenarodena dcera v brusku "rozplakala" a musela sa prechadzat a hladit brusko aby sa ukludnila, mne to tiez prislo ako uplna hlupost, ked mi to vravela. Ja len, ze teda nie si sama, kto to pocul. My co sme to nepoculi, tazko pretazko uverime, ale ako tu uz bolo povedane, tato tema nie je o tom ci verime alebo nie. Tak len tolko. 😉

mudr.
17. apr 2009

holky- co je svokra? 😕 😅

katka82
17. apr 2009

Mudr. svorka je švagrová 😉

suzie
17. apr 2009

tchyne 😀

katy2
17. apr 2009

mudr. svokra - tchyne 😀

katy2
17. apr 2009

katka, svagrova je svagrina 😉

katka82
17. apr 2009

Jé aha já myslela že je to švagrová 😀 😀 😀

mudr.
17. apr 2009

jasne scandy- mysli uz jen, ze zanedlouho budes chovat lindusku v naruci a budes pekne slyset jeji plac a muzes nam to oficialne napsat bez jakychkoliv zahad 😉
a neboj se niceho, to zvladnes... 😉

mudr.
17. apr 2009

dekuji devcata, uz jsem si myslela, ze si muzu aj vybrat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre