Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

dicinka1
15. apr 2009

scandya..nechci vediet co si myslim ja 😉 😀 😀 😀

scandya
autor
15. apr 2009

Dicinka- neber to tak ze utocim, ale keby sa to stalo tebe, co by si na to povedala?
Prepac, nemyslela som to ako urazku, ja beriem aj tvoj nazor 🙂 ved som pisala ze by som tak reagovala ako ty keby som to nezazila

lily1983
15. apr 2009

scandya ja ti verim, myslim ze niesom sama, a myslela som že v tom nebudeš sama, ked ti aj ine baby odpisuju na to, že to počuli, tak vidis..nezaoberaj sa tymi, ktori chcu len pretlačiť ich nazor a nepozeraju sa na to zo všetkych stran..aj na nete je toho vela, takze je to mozne 😎 , to že neši lekari sa s tym nestretli a tvrdia, že to nieje možne, ešte neznamena, že to naozaj nieje možne, slovensko nieje cely svet..
ja žijem v zahranici, a na bud utorok a aj tento piatok idem k lekarom...tak sa spytam, či sa tu s tym niekto stretol..ok?

mudr.
15. apr 2009

tyto zvuky jdou ze střev, neni to plac miminka...kolikrat ti tak zaskrunda ve strevech ze by se to dalo lehce prirovnat k placi ci ke knourani miminka... ale plakat v brisku ani jakkoliv knourat zkratka nemuze 😅

mudr.
15. apr 2009

myslim jako nahlas nemuze 😉

mudr.
15. apr 2009

lily- budu cekat netrpelive, co ti na to rekne lekar, pak sem napis hned, ano ? 😉 fakt me zajima, jestli se s tim nekdy uz setkal nebo nejaky jiny gynekolog 🙂

pralinka25
15. apr 2009

nie som tehotna a ani som o takomto niecom nikdy nepocula ale je to zaujimave. Viac menej verim ze sa to moze stat.

Kedysi si ludia mysleli ze zem je doska a ze okolo nej obieha slnko. Dokonca si to aj vedeli zdovodnit. Historia je plna toho ako ludia vrazdili ludi len preto ze prisli s niecim novym co tu este nebolo a co bolo "nelogicke" Boze keby pred 500 rokmi niekto povedal ze budeme lietat sdo vesmiru tak by nas upalili a povedali ako je to fyzicky nemozne ....

Netvrdim nic len to, ze o par rokov mozno pridu vedci s novym poznatkom. Nasi rodicia ani len netusili ze deti v brusku sa mozu usmievat alebo si cmulat palcek a pre nas je to samozrejme

scandya
autor
15. apr 2009

🙂 Ja si tento zazitok zapamatam a ked za 30 rokov budu davat v tv nase deti ako placu v brusku, tak si poviem, ze ja som to pocula a moja Linduska sa s tym bude chvalit svojim detom chi chi
pralinka- ved ma tu nepriamo niektore kamenuju ☹

pralinka25
15. apr 2009

vsimla som si 🙄
Ale netrap sa s tym. Ty vies co si pocula a to je podstatne 😉

dicinka1
15. apr 2009

jasne kamenujem ta 😠 ach skoda reci...

dobre,bol to plac tvojej malej... 😵 😵 😵 😵 spokojna 😉

mudr.
15. apr 2009

scandya- prece to, ze tu ma nekdo jiny nazor neznamena, ze te tu nekdo kamenuje... 😖 musis preci v teto diskuzi pocitat s tim, ze komu se to nestalo, tak tezko uveri, tak to prosim neber, ze je to proti tobe, to prece vubec ne, jen si stojime za svym nazorem, ze to z logickeho hlediska neni mozne 😉

scandya
autor
15. apr 2009

dicinka- precitaj si moj prvy prispevok tejto temy- tvrdim tam ze to bolo naozaj dieta? Otazka znela, ci sa to niekomu uz stalo. Nerob zo mna paranoidku a svojim pristupom ma nezosmiesnuj!

Napr:: Keby som ti este vcera tvrdila ze je mozne aby mi vdychom voslo do pluc semienko jedlicky a vyklicilo tam na dlzku 5cm vetvicky, by si ma zavrhla takisto a ani jeden ODBORNIK ani VEDEC by mi nedal este vcera za pravdu.- nemalo na to podmienky na vyklicenie a rast- bez svetla!!!
Dnes uz to mozne je a vsetci su z toho sokovan. Vid televizne noviny na joj. /rusko/

zuzkaprofant
15. apr 2009

ja si myslim ze moze plakat tak ako ma babo v brusku uz sny pocuje nas hlas napr moj maly spinka vtedy ako jaked am velkmi kopka ho poprosim aby prestal a on prestane alebo alebo sa mu podakujem aby pokopkal a on to urobi tak som ho naucila a je hore vtedy ked ja zasustim s jedlom alebo varim vtedy je akcny tak preco nemoze dieta plakat moze 😉
vsetko je mozne len treba verit

k.ate
15. apr 2009

mudr. - ale vaše logický hledisko stojí na tom, že zvuk je to, co slyšíte, což je hodně omezená představa 🙂 Kdo ví, jestli mimča nevydávají zvuky běžně, ale prostě jen v jiných frekvencích, než člověk je schopnej slyšet 🙂 A kdo ví, jestli se nějakýmu sem tam nepodaří zabrousit do frekvencí, který je člověk schopnej uslyšet... 😕

mudr.
15. apr 2009

k.ate- jasny, to beru, ja si jen proste myslim, ze miminko v brisku nemuze nahlas plakat, ja taky videla ty zpravy na nove s tou jedlickou a hned si vzpomela na tuto diskuzi...ale... me to proste nejde na rozum, jak by mohlo v brise vydavat jakykoliv hlasity zvuky...asi se uz opakuju ale podle meho nazoru to nejde proste 😖

scandya
autor
15. apr 2009

mudr. ja si to tiez myslim, ked nad tym logicky rozmyslame, ale ja fakt viem co som pocula, :D uz mi to zacina byt aj smiesne 😀

mudr.
15. apr 2009

vis urcite, ze to nebyl zvuk ze strev ? ja se prave priklanim k tomu... 😅

scandya
autor
15. apr 2009

viem ze mi aj tak neuveris, ale keby si to pocula tak povies ze creva to neboli. Jedina moznost fakt je ze by vydali az taky zvuk. Keby si ma poznala v povahe, tak by si si myslela ze si robim sranduskor ako ze som to pocula. Ja som fakt realista velky !!!!
mudr. keby som nenasla na nete potom o tom pisane, ani by som sa nadtym nezatazovala co to bolo.
Aj tak my tu na to neprideme, budu to len dohady. Ale vzdy si na to spomeniem abudem rozmyslat ked malinka zaskrieka aj na rukach 😀 😀 😀

loolli
16. apr 2009

tak tomu nevěřím, doktor sám řekl, že je to blbost.

chechta
16. apr 2009

Mudr já si myslím, že prostě každý pozná od kud jde zvuk ne? Já když mi zažgrundaj střeva tak ti ukážu i přesný místo od kud zvuk jde - takže věřím scandy že když řekne, že to střeva nebyli tak to snad pozná.

mudr.
16. apr 2009

holky- kolikrat prece ve strevech tak "zapiska" nebo se streva tak pohnou, ze kdybych byla tehu, tak to lehce zamenim s pohyby miminka... proto si stale myslim, ze udajny plac detatka musel byt taktez zvuk ze strev...(to je porad dokola, co?) 😀

dicinka1
16. apr 2009

mudr kasli na to... 😉 vraj si tu presadzujeme svoj nazor...a uz tu niekoho kamenujeme... 😀

jeudi
16. apr 2009

podle meho je to kravina a jsou to nake halucinace ,ale az uslysim ja plac ze sveho bricha tak se budu divit 😀 ale to budu uz verit ,ze jsem se asi zblaznila 🙂

dicinka1
16. apr 2009

jeudi 😉

jeudi
16. apr 2009

😵

amelie001
16. apr 2009

No já nevím,ale taky mi to nepřijde úplně normální,když si představím,v jakém prostředí dítě v břiše je,tak pochybuju o tom že bych ho slyšela brečet,to by jsme si za chvilku mohli psát že si s náma děti v břiše povídají.Nevím,ale mě to přijde taky spíš jako pohyb střev. 😒

jeudi
16. apr 2009

je to strasidelny 😨 ale treba se jednou opravdu budeme divit za par let 😀 ale moc tomu neverim ....

mudr.
16. apr 2009

dici- ja verim, ze "neco" slysela, ale me by hrozne zajimalo, co to mohlo byt, protoze ze by to mohl byt plac miminka, verim jako posledni 😖

scandya
autor
16. apr 2009

dici- kazda tu pise svoj nazor ale ty doslova provokujes a povzbudzujes smajlikmi ironicky. Vykasli sa na tuto temu, ty si uz svoj nazor vyjadrila. Mne ked sa v nejakej teme nieco nepozdava tak taketo veci ako ty urcite nerobim. Kazdy mame inu povahu ze?
A este raz opakujem prave pre tebe- Ja netvrdim na 100 percent ze to bol skrekot mojej Lindusky, ja sama neviem co to bolo, tak si prosim odpusti tvoje vysklebky!!! Pises o logickom zmyslani, ale inteligencia a humanne spravanie ta obislo.
Prajem pekny slnecny den, lebo ma zevraj zajtra prsat 🙂

mudr.
16. apr 2009

holky nehadejte se... stejne tu vymyslime prdlacku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre