Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

katka82
17. apr 2009

Katy2 aha jdu se zahrabat 😅 😀 😀

scandya
autor
17. apr 2009

Suzie- ovzbudilo ma to :D ze niesom jedina , 🙂

mudr.
17. apr 2009

Suzie- a me jsi rozesmala :D a taky nejsem jedina 🙂

scandya
autor
18. apr 2009

🙂

mudr.
18. apr 2009

nerikejte mi, ze uz je konec teto diskuze... 😖
ale musim rict, ze i pres to me tu bylo s vami dobre. 😔

sirinka
18. apr 2009

mojej mame sa raz zacalo zvlastne pohybovat brucho...vyzeralo to presne, ako ked babo kope...a ona, uz na zaciatku prechodu z nepravidelnou menstruaciou, po styroch detoch sa zlakla, ze je opat tehu a vynechanie menstruacie pripisovala prechodu a teraz toto...a ja som to "pohybujuce sa" brucho videla na vlastne oci...
no a vecer ju riadne prehnalo...

ten pokus s tou vzduchovou bublinou...to ako niekto zo zdravym rozumom veri tomu, ze lekar necha nadychnut sa dieta v maternici vzduchu..tym padom dojde k rozvinutiu pluc a tym padom je nemozne existovat pod vodou bez prisunu vzduchu do pluc...tak tomu verte dievcata...
aleb zeby tomu dietatku vysvetlili, ze ked sa mu ta bublinu dostane pred tvar, tak ma iba vydychovat a kricat a za ziadnych okolnosti sa nesmie nadychnut??? ktovie...

mudr.
18. apr 2009

🙄

scandya
autor
18. apr 2009

sirinka- s tou hnackou to bolo dobre 😀 😀 😀

poznam jednu historku o jednej babe, vzdy mala velku nadvahu. raz ju odviezli do nemocnice ze sa prejedla a je jej zle a boli ju brucha a hned ju odviezli na porodnu sal cha cha

ozaj hodte do placu nejake historky, alebo co ste poculi, co je az neuveritelne niekedy 😀

mudr.
18. apr 2009

scan- tak tos mi pripomela taky pribeh nasi sousedky, v 16ti letech prisla do jineho stavu, ale ze byla tak mladounka, bala se pry to rici rodicum, nechala to byt a nikomu nic nerekla, samozrejme na prohlidky nechodila nic...vase tak maskovala ze o tom nemel nikdo ani tuseni a kdyz prisel den porodu, tak ji jeji otec vezl na pohotovost s bolestmi bricha a oni na nej " tatinku, tak vy budete dedecek" 😀 rodila v 17ti a takhle nam to vypravela 😅 , dnes uz je holcicce 8 roku a ji 25. jeji partner se na ni vybodl samozrejme, kdyz mu rekla ze je tehu...me by teda do dneska bylo lito, ze jsem si to tehu nemohla verejne uzit...vis jak to myslim 😉

scandya
autor
19. apr 2009

Mudr. aj nasa rovesnicka na Gymplu rodila uz v 16tich a teraz chodia spolu ako setstry- dobre vyzeraju 😀 😀 😀

mudr.
19. apr 2009

je tu nekdo? 😕

scandya
autor
19. apr 2009

ja 🙂

mudr.
19. apr 2009

jeee to jsem rada, nejak tu ta diskuze umira...nezda se ti?

scandya
autor
19. apr 2009

mne to nevadi, nezakladala som ju kvoli tomu. moja malinka ma akurat stikutku 🙂

ewinka1706
19. apr 2009

ahojte baby.prosim pomozte mi.. mam niekedy take pocity v bruchu.. tedy skor zvuky.. je to pocut ako puknutie alebo prasknutie. Nikdy som o tom nepocula, tak sa aj trosku bojim. Prosim ak mate s tym skusenosti napiste mi dakujem ☹

evaaaa
19. apr 2009

evinka1706.Ja som na konci tehu a tiež niekedy počujem také puknutie ako sa babo premieľa v tom malom priestore 🙂 Neboj myslím že je to normálne, ako keď sa ti hýbu črevá a počuť to, tak asi počuť aj pohyby bábätka niekedy.Veď je tam aj voda a všetko, utlačené okolité orgány.To všetko môže vydať sem-tam nejaký zvuk.

ewinka1706
19. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Dakujem... tak som sa zlakla

ewinka1706
19. apr 2009

baby ak este nieco budete vediet o tom pukani..tak napiste 😉

nini19
19. apr 2009

...ahojte no zaujmava tema....o tom plackani v brusku,no to neviem....ci je mozne,ale urcite to musi mat nejake vysvetlenie ked to scandya pocula....
Babky aj moja malinka kazdy den stikuta aspon som si to myslela,ale ked som to hovorila mojmu dokimu tak som sa mu akurat trafila,lebo mu o tom zrovna vysiel clanok v marcovom cisle zena +.Vraj babetko vobec nestikuta,len to tak vnimam´,vraj len nacvicuje dychacie pohyby...? 😵 ..tak neviem,kazdopadne je to zlatucke....

nini19
19. apr 2009

...inak ewinka ja som uz tiez nieco take pocula,najskor som ,ze sa mi to len zda,ale opakovalo sa to asi 2x,ale tiez si myslim,ze je to v pohode...ako pise evaaaa 😉

scandya
autor
19. apr 2009

baby uz tu jedna babenka pisala ze tiez pocula dake pukanie /2alebo3strana/ a nakoniec aj malinkemu pukali klbiky ked sa narobil, skuste jej napisat

scandya
autor
20. apr 2009

Je to 4strana - nick ma Pajmis 🙂

dicinka1
20. apr 2009

ahojte..pukanie citim aj ja..ale to iba ked sa hybe...asi buchne do nejakej kosti..aleboco--tak mi to pripada..moja mala ked je velmi aktivna,tak to srandovne pocut 😀

mudr.
20. apr 2009

jeee dicinka zmenila foto 😵 😵 😵 😵
ja citila jen kopani a skytavku. nic vic.

dicinka1
21. apr 2009

no foto som zmenila..uz som ju mala dost dlho 😉

mudr.mozno to ucitis,ked sa na to budes sustredit... 😅

mudr.
21. apr 2009

dici- ted uz tezko... 😉 😅 😅 😅

scandya
autor
21. apr 2009

toto zasa nepocujem ja ☹

mudr.
21. apr 2009

scandy- kde si bola cely den ? 😖 jsom myslela, ze uz neprijdes... 😉

scandya
autor
21. apr 2009

ahoj mudr. 🙂 si zlata ty ma tu tusim cakas chi chi, noooo doma som bola a v zahradke sa luftovala, chcelo sa mi cely den spat. teraz som sa oholila a pripravila ze kdyby nahodou!!!! cha cha moj skriekajuci zazrak ale tusim nechce, len si zo mna robi srandicky chi chui

mudr.
21. apr 2009

a ja uz myslela, ze je mala venku 😅 uff ... 😝 to mi nedelej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre