Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

lily1983
10. apr 2009

ahoj, no tak to je haluz.to som ste nepocula, ja som v 31 tyzdni, citim ako stikuta, je to take pravidelne jemne tukanie, ale plac 😨

scandya
autor
10. apr 2009

Stikutku mame 2x za den. Ver mi, ze sama som bola prekvapena a este k tomu som sa hanbila to aj vobec niekoho opytat, az ked maminka nasla na nete, ze je to mozne a ja viem , ze to tak aj bolo.
pozri 32tt na tejto stranke:
http://www.casopismamina.sk/mamina/tehotenstvo-...

lily1983
10. apr 2009

no nasla som to, je to haluz, ze sa to da pocut, to by som si nikdy nemyslela.. keby sa to stalo mne, stale by som asi cakala, kedy ju znova budem pocut. aj ja cakam dievcatko.neviem sa dockat, ale este si to uzivam..az teraz to zacina byt obtiazne na spanok a tak..polohy pri spanku..je velmi energicka, nenormalne kope.breakdance babygirl

helulicek
11. apr 2009

No tak to teda koukám 😕 o tom jsem ještě někdy neslyšela, anikdyž jsmě měli ve škole přednášky z gynekologie.....to jsem zvědavá, jestli něco takového taky ucítím.

scandya
autor
11. apr 2009

Ja som o tom nikdy predtym nepocula a ani kamaratkam sa to nestalo a odvtedy ani mne. Ale bolo to zlate. Najprv sme si mysleli obaja, ze sme nenormalny 😀 😀 😀

jaja003
11. apr 2009

ja som pocula, ze dietatko je pocut plakat, ked je trochu menej plodovej vody, ze sa vytvori taka mala vzduchova bublinka a ked sa babo do nej dostane, vie sa nadychnut a aj zaplakat... ale netusim, ci je to pravda 🙂

kaskya
11. apr 2009

och. tak to je sila!

terezka044
11. apr 2009

wow to musi byt uzasne pocut 🙂

scandya
autor
12. apr 2009

Ja doteraz neviem ako je to mozne, rada by som keby mi to nejaky odbornik vysvetlil, ani moj gynekolog sa doteraz s tym nestretol. Ale poviem Vam, ze skor by Vas to prekvapilo a zamrzli by ste tak ako ja v tej chvili, lebo je neuveritelne tomu uverit. 🙂

sirinka
12. apr 2009

tak to je fakt sila...o tom som teda nepocula...

co sa tyka vzduchovej bublinky a nadychu v maternici...myslim, ze nieco take je uplne vylucene.

jituskak
12. apr 2009

já bych se bála, že se mu něco nelíbí, nebo že mu něco je ☹

lienka79
12. apr 2009

no pardon...ale ja tomu vazne neverim....to by som musela pri tebe stat a pocut na vlastne usi... 🙄
Pride mi to uplna haluz...ked je tam sama plodova voda..to akokeby ryba spieva;la pod vodou 😒

kvetinka7
12. apr 2009

Holky, me to prijde trosku jako z hororu slyset mimi plakat z briska 😕 Asi by me to vydesilo.

kili
12. apr 2009

no ja by som sa tiež bála, že čo mu je, však v brušku by malo byť úplne spokojné 😒

lienka, ale ryba nemá hlasivky, ale velryba predsa vodou zvuky vydáva, neviem či hlasyvkami alebo ako, do toho sa už montovať nejdem. a človek predsa tiež vo vode môže zakryčať

veverka83
12. apr 2009

Jejda, mně to přijde taky jako z hororu, taky bych se asi bála.Ale možné je všechno.Každopádně doufám, že mimi se ozve až venku 😉

bertica.h
12. apr 2009

sorry--ja tomu neverím..až ked začne prudiť vzduch je možné vydať zvuk.toto je nemožné..

scandya
autor
12. apr 2009

Ahojte, ja sa nepytam ktora mi z vas veri, lebo ani ja som o tom nikdy nepocula, tak ani ja by som vam neverila. Len sa teraz zaujimam, ci sa to niekomu z vas uz nestalo, pripadne nejaky odbornik, co sa o to zaujima. Ja som sa tiez zlakla lebo som si myslela ze je to nezmysel.
Baby ja som tiez prekvapena, ale naozaj nepotrebujem aby ma tu niekto odsudzoval za to, len kvoli tomu ze sa im to nestalo, alebo to este od nikoho nepoculi.
Ked som to hovorila mamke, tak mi neverila a nakoniec Ona to nasla na internete , ze je to mozne.
Nikdy by som si take nieco nevymyslela, ani nenamyslala.

bertica.h
12. apr 2009

ja neodsudzujem..neposudzujem..len vravím,že to nieje možné..

stačí myslieť n to,že dieta je vo vode..okrem toho,že v celom jeho prostredí je voda..je aj v jeho tele.a aby vznikol zvuk je potreba vzduch..kyslík..
🙂

bertica.h
12. apr 2009

scandya..kde vtom linku je napísané,že možeš počuť plakať mimčo cez bruško?to je myslelané že ked sa naordí..a to ani nieje ešte plakanie..skortaké mrnčanie..
alebo som to nenašla 😒

scandya
autor
12. apr 2009

bertica, aj ja si to myslim, ale potom preco sme ju poculi?

bertica.h
12. apr 2009

scan..nechcm hovoriť,že to bola fantázia.ja som pri tom nebola..ale ked som si otvorila tvoj príspevok..som skoro odpadla.chvílku rozmýšľala..potom sa spýtala manžela(lekár)..a on že to fakt nieje možné.
neviem..prečo ste počuli čo ste počuli..ale fakt ma to zaujíma a budem zistovať či to fakt nieje možné..

kili
12. apr 2009

no fakt, tiež je asi treba, aby cez hlasivky prúdil vzduch, na to aby sa vydal zvuk 😒

zajo79
12. apr 2009

to teda asi nieee....

uz tu na konikovi bolo ze babka chcela vnukovi urobit jamky v lickach, ale toto bude tiez podobna blbost 😕

scandya
autor
12. apr 2009

tak ak mas moznozst tak zisti, aj ja sa spytam 🙂

bertica.h
12. apr 2009

zajo..vysvetlíš mi ako to bolo s tými jamkami?? 😀

snehulienka
12. apr 2009

ak nema v plucach vzduch, ako moze kricat...?

bertica.h
12. apr 2009

ved práve..nemože...

scandya
autor
12. apr 2009

ok baby nehajte tak, nepotrebujem tu byt na smiech
Cafte

bertica.h
12. apr 2009

scan..nikto sa ti nesmeje..prstan 😕 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠

kili
12. apr 2009

😀 tie jamky aj mňa zaújmajú

a kde v tom linku čítate o tom plači? ja tam nič také nevidím 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre