Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

snehulienka
12. apr 2009

scandya, nejde o zosmiesnovanie, ale myslim ze 100% lekarov ti povie ze to nie je mozne. ale je to super ze si s muzom uzivate vase tehotenstvo a tesite sa na mimi...

zajo79
12. apr 2009

to museli byt urcite creva a nie plac...nikto sa nesmeje, len je to "divne"

snehulienka
12. apr 2009

co sa tyka tych jamiek v licach, vraj babka vnukovi tlacila prsty do lic az tam mal modriny, ze z toho tlacenia vraj bude mat jamky...

kili
12. apr 2009

tak to je sila, by som takú babu jagu 😠

bertica.h
12. apr 2009

snehulienka..to snád nemyslíš vážne 😕 😒
to je hrozné

to by sme našej malej tiež tak museli robiť..a o manželovi ani nehovorím 😀 😀 😀

katka1981
12. apr 2009

Prave som sa docitala, ze babatko je dozrete a okrem plakania ma dozrete vsetky funkcie - 33.tyzden. Plucka dozrievaju po 34.t.

bluff
12. apr 2009

jasne ze to nie je mozne. kym sa dieta nenadychne, nevydava vzduch. boli to fakt tie creva 😀

maca793
12. apr 2009

smiech? no neviem, ja som cítila len čkanie, kopanie.

mamutka
12. apr 2009

je tam napisane, ze plakanie dozrete v 33. tyzdni, co ja chapem tak, ze ked sa mimi narodi v tomto tyzdni, moze uz normalne plackat.... nepisu, ze pocut komentare z brucha.
ale teda k tomu zazitku.....no, asi by mi zimomriavky nabehli a tiez zistovala kde sa da, myslim ze to mozne nie je a dufam, ze sa mi o tom nebude snivat teraz....
len si pekne uzivaj tehotenstvo a raz dakde mozno nahodou natrafis na vysvetlenie tohto celeho

giorgina
12. apr 2009

a proc place? 😕

katka1981
12. apr 2009

mamutka, okrem plakania ma dozrete vsetky funkcie - 33.tyzden. Ale ako je to myslene netusim.

katka1981
12. apr 2009

usmievat sa moze, to vidno aj na sone ale ci vydava zvuky neviem

mamutka
12. apr 2009

katka 😀 no jo, asi uz musim ist spat ked citam krizom, ale to som aj myslela, ze aj ked dakde napisu ze v tom a tom tyzdni uz dokaze plakat, proste to myslia tak, ze po narodeni uz normalne place, nie ze este v brusku moze...

katka1981
12. apr 2009

mamutka, ja velakrat precitam este vacsie hovadiny na koniku, z Amalky som spravila Ameriku a podobne 😀 za vsetko moze hlad 😀

chechta
13. apr 2009

ahojky tak já ted něco našla

http://muslimskelisty.cz/zp592.htm

labelka
13. apr 2009

😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀

mudr.
13. apr 2009

dobre, muze si jako plakat, ale ne nahlas... stejne jako se muze v brisku usmivat, ale nikdy ne nahlas smat... to je to samy, takze blbost. muj nazor. kolikrat tak zaskrunda ve strevech, ze se to da lehce pozmenit. takze ja neverim. 😉

roasha
13. apr 2009

tiez by som to pripisala crevam... 😉 😅

dianka3
13. apr 2009

podla mna sa to neda pocut

jeudi
13. apr 2009

fakt se to muze stat jo??neverim 😨

roasha
13. apr 2009

jeudi,nie si jedina 😀
dieta sa "uci"mimiku,plac,smiech,udiv 😵 .......ale urcite to nie je nahlas 😉 🙂

jeudi
13. apr 2009

roasha:to ja vim, ze se to mimi uci uz v brisku me prave bylo divny ze bych to mimi slysela 🙂 dnes sem na to cely den myslela teda na tu maminku co to sem psala ze to mim inko slysela tak jsem nad tim premyslela jake by to bylo,ale spis se ji asi neco zdalo a nebo se tak tesila na mim inko ze uz slysela jeho plac...spise mi jde po tom mraz po zadech...je to takove strasidelne 😨

briketa
13. apr 2009

Scandya, uplne bez emocii a akehokolvek vysmechu:
Dieta v maternici vie reagovat na vonkajsie zvuky, ale same babatko v plodovej vode nemoze vydat ziadny hlas, ci zvuk, plac.
Hocijaky zvuk vydany ludskymi hlasivkami su vibracie. Hlasivky sa rozvibruju vzduchom prinesenym z pluc. V plodovom obale plnom vody technicky a fyzicky vylucene.

briketa
13. apr 2009

Staci si uvedomit to dobre zname z porodov - dietatko sa prvykrat nadychne vonkajsieho vzduchu ktorym sa naplnia plucka a vtedy spusti ten prvy a nezabudnutelny plac na ktory tak tuzobne cakame.

scandya
autor
13. apr 2009

Ahojte, cely den studujem stranky v anglictine, ci nejaky odbornik na to neprisiel a zatial mam info, ze naozaj by sa to nemalo za zdravych okolnosti stat- ze by dieta vydalo zvuk- zaskriekalo.

dianka3
13. apr 2009

lily1983 avoj takze aj ty mavas take pocity z dola? ja som presne ako ty v 31tt

dianka3
13. apr 2009

scandya ahoj moja, ty uz budes coskoro pocut svoje babo plakat 🙂 ja mam este dlhu cestu ale bojim sa ci ju zvladneme 😖

scandya
autor
13. apr 2009

😀 my mame stikutku kazdy den

scandya
autor
13. apr 2009

preco by ste to nemali zvladnut??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre