Poradíte cvičenie a predpôrodný kurz v Trnave?

Ahojte, neviete kde sa cvičí s tehu (ale len odborne!) a kde prebieha predporodny kurz v Trnave? Ďakujem

holubicka28
22. sep 2015

To by aj mna zaujimalo, cez net nemozem v tt nic najst.

leaana
6. dec 2015

Ahojte baby. Nasli ste nieco v tej Trnave? Ja hladam gravidjogu, ale nenasla som a tiez neskor ten predporodny kurz. Poslite mi akekolvek kontakty ohladom toho do spravy. Dakujem.

vierka579
7. dec 2015

ahojte...viem, že v Nukleone každú stredu sú cvičenia pre tehuľky ale neviem nič bližšie o tom...chcela som tam začať chodiť ale stahovali sme sa tak nebol čas a teraz som na druhej strane mesta a hľadám voľačo v okolí kopánky....tú som našla fitness beauty na Okružnej ale najprv tam chcem napísať aby som vedela čo a ako...niečo zistím a dám vám vedieť....ale ten predporodný kurz netuším vobec či je niečo takého v TT

maaaaria
5. jan 2016

Su cvicenia v aerobic no1 (za maxom) - netreba sa prihlasovat,staci prist,potom v sport house oproti parnym kupelom,to mam info iba z netu a este gravid joga - neviem kde,ale google poradi,kamoska chodila. Predporodne kurzy akurat zacinaju v trnavskom materskom centre,info maju na stranke,a byvaju aj v centre pomoci pre rodinu. V prvom tehu som chodila do toho aerobic no1,teraz sa chystam vyskusat ten sport house,ak nie,vratim sa k tomu no1

elanor
5. jan 2016

cvicenia pre tehu byvali kedysi v Nukleone. Co sa tyka predporodneho kurzu, robi TT materske centrum, ale je to zbytocne zabity cas a vyhodene peniaze.

lucmar2015
14. feb 2016

Ja som chodila do klubu Kvapka na Slnecnej ulici v Trnave na kurzy ktore viedla certifikovana dula. Tiez je tam plavanie pre tehotne.. Dozvedela som sa vselico nove. Kazda prednaska bola na nejaku temu. Dokopy ich bolo myslim 5 alebo 6. Pozrite ich stranku.

esstela
4. mar 2016

možete aj do Seredi,do fitka Relax,

knikca
25. aug 2016

@esstela funguje to ešte v tej Seredi, nevieš?

@maaaaria prosím ťa, kam si nakoniec chodila?

@lucmar2015 stačí ich iba kontaktovať cez stránku? stojí to za to?

Ďakujem za odpovede 🙂

lucmar2015
25. aug 2016

@knikca mna najviac zaujala prednaska o bondingu (konrakt koza na kizu po porode) a dojcenie. Myslim ze jazdy si najde to svoje. Tema prednasky je dana a tak mozes prist napr iba na to co ta zaujima. A ano staci ich kontaktovat napr aj telefonicky..

knikca
25. aug 2016

@lucmar2015 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre