Poraďte, čo pomôže na klesanie brucha

natali1
16. okt 2008

Ahojte,
nevedeli by ste mi poradit nejaku "babsku radu", ktora pomoze pri padani brucha.
Som v 32. TT a babo je uz dost nizko. Doktor mi dal zatial k uzivaniu Magne B6. O tyzden sa uvidi, ci sa to zlepsi alebo ci si pojdem polezat do nemocnice...
Dakujem za rady.

N.

shela
16. okt 2008

natali...v tvojom tyzdni je podla mna uplne normalne ze brusko ide nadol...ja som to mala tiez a nemyslim ze len ja ako kopec tehotnych 😉

natali1
autor
16. okt 2008

Dakujem za nazor.
Ja si tiez myslim, ze to snad nie je az take. Ale potom nechapem, preco ma doktor nastrasil nemocnicou...

shela
16. okt 2008

natali...no nieco by som ti napisala ale admin by ma zrusil 😀 lebo je deb...il 😉 kym sa neotvaras a je vsetko OK tak to neries a zbytocne sa nestresuj...si si ista ze si v 33tt...vies ked si nesledujes ovulaciu tak mozes byt aj vo vyssom tyzdni...ale ja si spominam ze tak okolo 30tt mi brusko zacalo klesat..

natali1
autor
16. okt 2008

dakujem... 🙂

evinka2311
17. okt 2008

mne kleslo brucho asi 3 dni pred porodom tak viditelne,že to bolo dost jasne,ale ak chodis na kontroly a lekar o tom vie,vobec sa nestresuj,ved sme každa ina,najma,aby si sa neotvarala a nemala silne tvrdnutie brucha

kotenko
17. okt 2008

Mne tak sito padlo brusko 3 dni pred porodom...

zuzik_p
18. okt 2008

Ja mam uz skoro tyden po terminu a brisko mi nespadlo ani o kousicek 🙂

maca793
18. okt 2008

mne brucho padlo 2 dni pred pôrodom. ja som si to ani nevšimla ale moja mama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre