Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pozeral vás posledné týždne tehotensta gynekológ aj zospodu?

veronika4495
9. okt 2020

Ahojte chcem sa spýtať v posledných týždňoch tehotenstva vás lekár pozerl aj zospodu? som druhorodička prvé narodené predčasne a za celú dobu ma zospodu pozrel raz keď som vravela že mám problém inak vôbec ani na posledných poradniach to robí len prietoky keby som nebola na pohotovosti ani by som nevedela že už som na 1cm otvorená :D zajtra začínam 39týždeň. Mali ste to tiež tak? Je to tým aby to zbytočne nedráždil :D?

ckatka
9. okt 2020

Mne pri každej návšteve pozerá...nález na krčku a píše do knižky.

veronika4495
autor
9. okt 2020

@ckatka zaujímavé mne ani raz, vždy mi robil len sono cez brucho a posledné poradne už len prietoky som vnútri 2 minpty ani neviem koľko váži

lauriema
9. okt 2020

@veronika4495 Mňa tiež nepozerala gynda na každej iba keď som sa sťažovala na bolesť

amelia000
9. okt 2020

@veronika4495 no z osobnej skusenosti ti poviem, stoj si za tym, aby aspon priblizne pozrel vahu babatka. Mne nepozreli ze to netreba..mala mala vyse 4.5kg a keby dr vedel ze to bude tak velke dieta ani by ma nenechal snazit sa porodit prirodzene.

veronika4495
autor
9. okt 2020

@amelia000 no ja som bola cez týždeň na pohotovosti a našťastie mi povedali že +/- 300g ale okolo 2800g by mal mať 🙂

vilma7
9. okt 2020

Nie nepozeral, keď nebol dôvod.

mrchana
9. okt 2020

Mna kazdu jednu poradnu aj pozera aj rukou potlaci ci to asi drzi neviem to pomenovat🙂 Nalez pise aj do knizky.

zuzisko
10. okt 2020

Mna tiež kazdu poradňu aj zo spodu pozerá

jullietka
10. okt 2020

@veronika4495 kazdu poradnu v nemocnici vysetruje aj zospodu ci sa neotvaram,plus sono a prietoky a o tyzden zase. Som 38 tt.

veronika4495
autor
10. okt 2020

Ďakujem tak asi každý má iný postup asi nechce zbytočne niečo rozdrazfit 🙂

jullietka
10. okt 2020

@veronika4495 to pochybujem ze ti za tych par sekund nieco rozdrazdi tam 😁😁 u mojho to trva asi 10 sekund to vysetrenie,a to mam rizikove tehu uz druhe.ale tak ked ta tam nevysetruje tak asi ma nato dovod 🙂

martinka13
11. okt 2020

Vždy skontroloval krčok

kattien1992
4. nov 2020

Mne osobne doktorka povedala, že krcok lepšie zmera sonom ako ručne a keby sa jej niečo nezdalo skontroluje, že načo zbytočne dráždiť krčok 🙂 kamošku pravidelne kontrolovali rukou a vždy mala potom špinenie

ankare
4. nov 2020

Mna asi od 16.tt pozeral vzdy aj odspodu, na kazdej poradni.
Mozno by som bola radšej, keby ma nepozeral.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli