Poznáte prebaľovací pult z Ikei?

klaudis
2. feb 2010

Dobry den chcem sa spytat na prebalovaci pult Ikea. Mate skusenosti s tymto pultom? Aka je jeho stabilita? Dakujem
Klaudia

luciferova
2. feb 2010

ktory myslis konkretne? My mame zo serie leksvik a nie je najmensi problem 🙂

klaudis
autor
3. feb 2010
babe19
3. feb 2011

@klaudis ahoj ja ho uz mam doma,kupila som ho tu na MK,som zatial spokojná,čo sa týka stability 🙂 Podla mna je dobrý ten pultík,zatial len odporucat viem 🙂 🙂

lenkadenisa
10. aug 2014

ahojte baby, je to staršia téma, ale snáď sa niektorá ozve. akú podložku na prebaľovacie pulty z ikea máte? konk. mám pult gulliver a tá nafukovacia podložka ikea sa mi vôbec nepáči, aká iná sa tam hodí veľkosťou?

dendy1
10. aug 2014

@lenkadenisa ja som mala presne ten pult čo je v odkaze, len sme ho natreli na bielo, hore smedali klasickú pevnú prebaľoviaciu podložku s tými bokmi na horný okraj pultu sme zavesili tie " poličky a kôš " čo k tomu ponúkajú a dole biele košíky. Super to bolo. Aj sme to 2 x požičiavali - veľmi sa to páčilo. Nenájdem asi narýchlo fotku ale spokojnosť veľká.

piskotka3008
23. sep 2014

My mame presne ten, co je v odkaze a sme velmi spokojni. Aj s tou nafukovacou podlozkou, bez problemov.

jana_eyre
23. sep 2014

@klaudis my ho mame uz pomaly treti rok - pouzivame ho uz pri druhom babatku.. je vyborny, drzi, nehejgla sa.. prebalujem na nom mladsiu, ale muz si tam poklada aj starsieho syna, ked mu dava plienku na noc po sprche.. aj podlozku mame stale jednu a tu istu od zaciatku.. planujeme na nom "odprebalovat" este jedno babo a potom z neho nieco pripravim - napr. stojan na kvety, alebo nejaku policku do detskej.. 🙂

jana_eyre
23. sep 2014

@klaudis boze, prepac az teraz pozeram aka stara tema to je :D tvoje babo je uz davno z plienok vonku :D

fialka99
10. máj 2017

@dendy1 ahoj viem ze to je stará téma len skúsim.prosim akú podložku ste zohnali na tento ikeacki prebalovací pult sniglar?moc sa mi ten nafukovací z Ikei nepáči a ine sú príliš veľké.nasla si menšiu podložku ktorá ti tam sadla?dakujem moc.

dendy1
10. máj 2017

@fialka99 kúpila som klasickú podložku v Brendone. Taká pekná bola,nejaký drahší typ, ale rozmerovo asi štandard. Mala pevný podklad, vyvýšené boky a také štupliky - zarážky na spodku a teda sa nešmýkala dole. Neviem už či presahovala do šírky, na dĺžku trochu ano, ale vyzeralo to dobre.

fialka99
10. máj 2017

@dendy1 ok chápem takze bola na vrchu položená nie vo vnútri.moc dakujem.vyzera to ze takú dovnútra pevnú nezoženiem.

dendy1
13. máj 2017

@fialka99 hej bola na vrchu. Ale podľa mňa to bolo lepšie ako tá od Ikea, lebo teda moja malá bola taká živá, že určite by si obúchala hlavu aj ruky a nohy o tie vyvýšené drevené okraje. A ja som aj dosť vysoká, tak mi to bolo pohodlnejšie, keď to bolo o trocha vyššie.

lubka3232
30. jún 2017

aj my máme tento pultík, aj veru tie biele košíky na upevnenie nabok, je to veľmi praktické. akurát tu prebaľovaciu mäkkú časť som kúpila v detskom obchode.

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre
13. aug 2017

My mame tento pult uz 5,5r odprebaloval 3deti kazde mozno do 1,5 ( mame ho v kupelni a okrem prebalovania na nom vysavame sople a utierame po kupeli) a som s nim spokojna, potom z neho spravim drziak na kvety.. Za tie minimalne peniaze co clovek za neho utrati je vynikjuci..

jana_eyre
13. aug 2017

Uz mam asi matersku demenciu, teraz pozeram, ze som sem uz 2x prispela 😂🤦🤦