Prechladnutie v 12. týždni

sasha711
3. okt 2017

Ahojte žienky, som v 12tt a druhý deň ma trápi nachladnutie... Bolí ma hrdlo, mám upchatý nos a samozrejme bolesti hlavy, ale nemám horúčku.. Lejem do sebe zázvorový čaj s medom a citrónom, druhý deň ležím, ale zatiaľ sa to nelepší.. paralenu zatiaľ odolávam.. aké máte prosím skúsenosti s nachladnutím v tehu a po čom by sa mi mohlo uľaviť bez návštevy lekára? Ďakujem za odpovede

meggyinka
3. okt 2017

@sasha711 neboj paralen si mozes dat. Ja som v prvom tehu tiez odolavala a potom som skoncila na antibiotikach. Nebooj alebo skoc do lekarni a povedz ze si tehu a hlavne vela tekutin

emi16
3. okt 2017

Pridaj si magnesko, kalcium a Cecko
Medzi magneskom a kalciom 2 hodiny odstup
Zo zazvorom by som bola opatrna

karmela
3. okt 2017

@sasha711 zázvor by sa v tehu nemal konzumovať keď tak v malom množstve na čaj..Paralen môžeš a homeopatika na hrdlo napríklad homeogene v lekárni sa poraď ešte a vylezat s cajikom pre tehulky plus citrón..skóre uzdravenie

marion09
3. okt 2017

@sasha711 ja som pocas tehu viackrat prechladena,raz dokonca s teplotou...na hrdlo SEPTILEN pastilky aj kazde 2h si mozes dat,Paralen mozes pokojne kazde 4h.zazvorovy caj vo velkom mnozstve moze vyvolat potrat resp.predcasny porod!

lubka3232
3. okt 2017

suhlasim s tym co tu bolo povedane,aj mne sa to stalo a tusim tiez v 12tt. doplnila by som to este ze do nosa morsku vodu/vincentku alebo vyplach a mne sa velmi osvedčilo naparovanie s harmančekom. vitamin C je super, no ja som pocula ze zase to uplne neprehanat lebo to pre bejby nie je zdrave (tusim to moze vplyvat na vyvin obliciek). ale jasne ze normalne do cajika si daj 🙂 drz sa a skore uzdravenie prajem

predamkocik123
4. okt 2017

Ahoj, ja som v 9tt, prechladnutá, chytené pľúca plus mám strašne bolesti krížov a bedrových kĺbov. Zatiaľ len čajujem no dnes idem na gyn tak som zvedavá ☺

katrin69
4. okt 2017

papaj veľa grepu, citrusy ešte môžeš a mne to neublížilo. Celé tehotenstvo som ho jedla a som bola zdravá ako ryba (až na to, že od začiatku som bola na rizikovom, čo samozrejme s tým nemá nič spoločné). Mnoho zdravia 😉

alexmar
4. sep 2018

tu su super rady bez liekov, ktore mne vzdy zaberu:
http://www.damskyweb.sk/7-overenych-rad-ako-sa-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre