Prečo mi vyteká kolostrum z jedného prsníka?

doliva
18. máj 2013

Ešte malá otázočka od rána mi vyteká kolostrum len z pravého prsnika a ľavého nie neviete prečo ?

silvikaaa
18. máj 2013

ja som v 39+5tt a mam to tiez od 27tt ibaze naopak s laveho mi tecie samo ale ho aj vytlacam (az strieka,mam toho vela) 😒 a s praveho prsnika nemam skoro vobec ,,, tiez neviem preco to tak mam ,mozno po porode to bude tak ako to ma byt 😎

etuluuu333
18. máj 2013

ja to mám od neviem ktorého týždňa ale z oboch mi vyteká .... a inak to sa nesmie vytláčať!!

marry2112
18. máj 2013

presne tak, nesmie sa to vytlacat, pretoze kolostrum je nieco ako imunita pre buduce babatko, takze setrit! A ja mam z praveho viac ako z laveho,...

sunshine5
18. máj 2013

Aj mne ide len z laveho... Z praveho vobec nic!

aristokratka
18. máj 2013

mne neide vobec nic..

katka1981
18. máj 2013

Mne islo kolostrum az po porode na druhy den. Ci z jedneho alebo z oboch prsnikov, to nehra rolu. Vacsinou byva jeden prsnik plnsi ako druhy aj ked zena koji.

reni1512
18. máj 2013

Mne tiez z praveho a lavy nic 🙂 zamyslala som sa nad tym, ale asi to nevadi 🙂 v jednom bude viac mliecka potom...

euka210
18. máj 2013

tvorba je nerovnomerna a tiez som pri prvom citala, ze sa nema vytlacat, ale co potom tie co dojcia pocas tehu? Vari ho nemaju? Ked ide samo von, tak tzn. ze je ho dost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre