Predpôrodné kurzy Trnava. Existuje niečo také?

mbrazd
19. apr 2008

Ahojte, neviete mi poradit, ci sa v Trnave robia nejake predporodne kurzy?

gween
20. apr 2008

Ahoj, úplne náhodov som natrafila na tento tvoj príspevok. Som pôr. asistentka a robím predpôrodné kurzy v GA a SA. O Trnave som zatiaľ nič nepočula ale budem sa snažiť ti to vyzistiť. Potom napíšem IP.

kikafilipko
20. apr 2008

V Trnave na Okružnej ulici (pri vúje) je materské centrum ,myslím, že tam sú aj predpôrodné kurzy a taktiež v Trnavskej nemocnici, myslím, že každý pondelok, ale to neviem na 100 %. Pokiaľ by si mala cestu do nemocnice, tak to tam majú napísané na dverách (vchod na gynekológiu a druhé poschodie)

mbrazd
autor
20. apr 2008

super dakujem, skusim sa ist prejst do tej nemocnice 😎

lyongirl
21. apr 2008

v Trnave sú na okružnej ulici v materskom cente ako písala kikafilipko, ale treba tam ísť pozrieť na nástenku, kedy sa začína a zahlásiť sa. Ja som tam začala chodiť, ale po 2 sedeniach som sa na to vykašlala, bolo to dokola o tom istom a všetko čo som sa dozvedela, som už mala naštudované a pri pôrode mi nič z toho nepomohlo/myslím, že to čo som sa dozvedela nijak neovplyvnilo môj pôrod k lepšiemu 😉 /. Robila tie kurzy jedna pani, ktorá robí v nemocnici, ináč veľmi milá, tuším je pôrodná asistentka a stará sa, aby všetko v nemocke fungovalo podľa prianí pacientok, ale nie vždy to tak je. Ale snaží sa o to, aby sa vyhovelo požiadavkách pacientok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre