Problémy so spánkom počas tehotenstva

medvedik79
25. jan 2013

Mate prosim vas niekto problemy so spankom v tehu ??? ☹

romanula
27. máj 2013

@martinasara ahooooj tak co? Jak jste na tom? Jeste v celku? No ja zas s migrenou takovou kvalitni. Tento mesic je to uz po ctvrte, spim tam dve hodiny a pak len cakam kedy to prejde. Dneska uz som bola taka zufala o 4 rano, ze som myslela ze si volaco spravim. Ked to budem mat aj po porode, tak zo mna bude alkoholicka alebo zavisla od liekov. Tak sa drzte a daj vedet co je s vami pa

martinasara
27. máj 2013

@romanula jaaj,no tí nezavidim tie migrény,myslím si,,že tí prejdú po pôrode,len nejako to výdrž...ja poznám to ked spiš len po 3 hod.,no musíš to nejako zakamuflovat,pozerám tv alebo tak inak sa z toho zbaznis,neboj,veď ked je najhoršie paralen si daj,to môžeš,,lepšie ako trpieť...ja poznám tie stavy zúfalstva,ale výdrž to...tak.a ku mne...zajtra sa hlásim u porodnika urobí taký porodnicky hmat a ked sa zadari,tak zajtra rodim a konečne uvidím malicku...tak drz palce a potom sa ozvem,že čo.a ako,ok...držte sa a potom ho vyplacas po zadnú za tie problémy,chi

romanula
28. máj 2013

@martinasara no moja super tak na teba budem myslet, dufam ze ten porodnicky hmat nebude nic hrozneho.... zni to divne. Vidis jsem ti rikala ze se male nebude ani chtit... 😀 zlata je. Tak drzim pesti a hned sa ozvi.
Ja si na tie migreny davam paralen aj hocico len nic nepomaha, no vsak vydrzim, vydrzime vsetko za 3 mesice si ani nevzpomeneme ze sme boli tehotne.... 😀 tak pa a napis

martinasara
29. máj 2013

@romanula tak tu sme,stale dve v jednom,a ja stale tehotná a nespalka,tak som sa už tešila,ale naozaj tešila,aj sestrička,že dnes to už bude a nič...v piatok ide zase a v utorok ked dovtedy neporodim,tak zase urobi ten hmat,vôbec má to dajak extra nebolelo,ved ked.si predstavím pôrod,tak sa nechcem robiť citlivka...už výdrž,ty porodis skôr ako ja ,chi,veď o tri tyzdne už to.skončí...ja som tiež úplne zúfalá z toho všetkého,lebo vieiem,že presne vtedy a vtedy idem a predtým len stresujem...a ten spánok,no na psychiatriu,este má ukludnuje to ,že niesom sama s takým trápením...ináč ten hmat mi vyvolal v noci len poslickov,od 3 do 6 som len čakala,že čo,dala som si sprchu a prešlo má to,tak som sa až nahnevala...jooj

romanula
29. máj 2013

@martinasara mna z tej tvojej princeznej porazi..... ja porodim ozaj skorej ako ty, to je sranda 😀 teraz sa tam bude drzet ako kliest, uvidis, jeste ti ten porod budu vyvolavat....ja som od 4 rano hore.... dneska som bola poslednykrat na poradni u svojej doktorky a v pondelok sa idem uz nahlasit do nemocnice. Ale jedna dobra zprava moje velke chlapisko sa otocilo hlavickou dole , takze je to super. Len dufam ze se to jelitko zasa nepretoci, lebo on sa tam lubi vrtět jako v pračke. Tak sa zase v patek ozvi ako ste na tom. Pa

medvedik79
autor
26. jún 2013

@alexis617. Az teraz citam spravu 🙂 uz mame aj 3 mesiace a od unavy spim akurat,ze uz neni kedy 🙂 vdaka za radu 🙂

macka1245
20. jún 2020

Ahoj ajja v tehotenstve mávam zlý sen o priateľovi no hrôza a ešte to som 9tyzdni aj pri malej som mávala zlý sen ale nie často mala som dnes aj včera zlý sen onom že si našiel inú a že som mu volala cez messenger zapol kameru a bol tam zdvoma babami vypla som ho a volala som mu cez mobil a povedal mi že tá druhá je jeho priateľka nic iné nepovedal a povedal že v sobotu idú na obed a na večeru sa bojím že sa to splní 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre