Doktorka mi zakázala sex v tehotenstve, ako to vydržať?

vojtasova
7. aug 2019

Ahojte som 9tt+6 deň doktorka nám prísne zakázala mat sex..
😥 Keď som bola tehotná na začiatku 4tt dostala som zápal močových ciest..nidky sa mi to nestalo.. Mala som aj hnedy vytok. Sme..uz viac.. Ako mesiac bez sexu 21.09 mame svadbu.. Sex mi chýba aj jemu a moc.. Neviem ako s tým nalozit je.
Nervózny a. Ja. Tiež.. Mama. Pocit ze som pre. Neho už teraz tučná a nepritazliva
...neviem co robiť. Ci to skúsiť aldbo odrzovat.. Od lekárky

lucka12399
7. aug 2019

@vojtasova keby mi doktorka prísne zakázala sex tak to pre to babo urobim a nebudem proste sexovat.. ved ti nezakázala jest .. bez sexu neumries .. no a partner by mohol mat trocha pochopenie ..

janickacrazy
7. aug 2019

@vojtasova ručné práce vám hádam nezakázala, hmm?

rennqa
7. aug 2019

Keď to doktorka zakázala, tak asi mala vážny dôvod a vám obom by malo byť prednejšie zdravie bábätka a neohrozovať ho... tehotenstvo nie je prechádzka ružovou záhradou a partner hádam vie, ako vyzerajú ženy v tehotenstve, tak sa snáď nezachová ako blb a bude sa tešiť zo zrodu malého človiečika...

elanor
7. aug 2019

su aj ine moznosti ako sa uspokojit navzajom, nie len strkanim moriaka do pece....

tosomja
7. aug 2019

Doktorka vám určite nezakazala, len odporúčala zdržanlivosť od sexu. Je len na vás, čo vám je prednejsie, ci uspokojenie, alebo stres ďalšie mesiace. Za toto sa vám už potom nikto nezaručí, je to porušenie "liečby". A je vela možnosti, ako sa navzájom uspokojiť.

sevcikovaa
7. aug 2019

Da sa to prežiť....teraz som v 30tt a sme bez milovania od 5tt ....nahradzame si to tulkanim masazami ...pre drobca to vydrzime 😉

kakika007
7. aug 2019

@vojtasova uz teraz, v 9tt si preňho nepritazliva a tučná? Veď na tebe nič ani nemôže byť vidno. Ak chceš o babo prust, tak kľudne sexuj. Ty vieš, co je dôležitejšie pre teba

danulienka78
7. aug 2019

Nám Dr. tiež asi v 11.tyzdni zakázal sex, odtieklo mi z plodovej vody a dodržali sme to. Môj manžel je tolerantný, na 1.mieste bolo babo, ktoré sme v žiadnom prípade nechceli ohroziť. A nesexovali sme asi od 6.tt, lebo mi bývalo veľmi zle, veľakrát za deň som vracala a bola som viackrát aj v nemocnici. A vydržali sme to a prežili, lebo sme mysleli na to, aby dieťatko bolo v poriadku. Zodpovednosť!

bubli21
7. aug 2019

Ja som bez sexu presne 24 tyzdnov a ani mne ani mojmu priatelovi to nechyba lebo vieme ze to robime pre nase dievčatko..obcas si povieme ze uz sa tesime ked konecne si uzijeme spolu ..ale vydrzime 🙂

bojka22
7. aug 2019

@vojtasova ja som bez sexu od začiatku tehu a som momentálne 11tt.. Oni zakazujú ten prvý trimester pre istotu aby sa niečo nestalo

vojtasova
autor
7. aug 2019

Ďakujem za každý názor, nesexjjeme.
Len som sa..opýtala na názor. ❤️

marion09
7. aug 2019

Môj muž vydržal bez sexu rok......tvoja polovička a i ty by ste sa mali zamyslieť.ved všetko "ostatné" máte v poriadku.

masenkamedvedova
7. aug 2019

My sme mali zákaz od 4t do 28t. Doteraz ďakujem v tomto smete môjmu mužovi že to zvládol a nenaliehal. Ja som ani chuť nemala keďže som mala stres a strach ale on to vydržal lebo to chápal a chcel aby bolo malé donosene v poriadku. Moja rada neriskovat!

rozkosnica1
7. aug 2019

@bubli21 tak neviem ci to je normalne ze vam to nechyba...logicke je ze nesexujete aby bolo babo v poho ale neverím ze vam to nechyba, a uz urcite ze to nechyba chlapovi

rozkosnica1
7. aug 2019

@vojtasova sex nie ved ok...vzdy sa da oral a myslim ze to je aj pre oboch pritazlive a oto viac si to mozete uzit lebo sa viac zamerate na predohru a na tieto veci. A mas este jednu dierku volnu 😉😉 my sme skusili a bolo to celkom zaujimave

veronikaszabova
7. aug 2019

@rozkosnica1 tak urcite by som v tehu neskusala analny styk....

bubli21
7. aug 2019

@rozkosnica1 nie 🙂 proste psychika nam vyslala do hlavy signal ze babatko je prednejšie ako sex ;) nebudem plakat nad rozliatym mliekom a uz vobec nebudem pokusat stastie ..sexu este bude dost

montemotherone
7. aug 2019

@elanor obaja asi nie. ešte je možnosť že ona by nemala mať ani orgazmus. Ten totiž môže spôsobiť kontrakcie 🤔 ale on si môže samozrejme užiť 🤷

elanor
7. aug 2019

@montemotherone zalezi natom, preco im ten sex zakazala. ci len koli samoznemu aktu, alebo koli pripadnemu jej orgazmu, ktory bol mohol vyvovat konkrakcie. Ak len koli aktu ako samotnemu, lebo ma v tehu caste infekcie, ci zapal mocaku, a eventualny orgazmus privodeny inou cestou nic neohrozi, ani ju ani dieta, tak nevidim najmensi problem. Ak samozrejme, koli tvrdnutiu bruskua a predcasnemu porodu, tak na jej strane, tío ine uz ina vec. Ale tak ci tak, pokial ide o partnera, ma zena 2 zdrave ruky a 1 zdravu pusu, a chlap ma tiez 2 zdrave ruky, okrem ineho v kazdpm poriadnom sexshope je na vyber vsakovakych pomocok, ktore mozu velmi dobre pomoct preklenut "tazke" obdobie pocas tehu, ked zena z roznych dovodov nemoze. A pokial je chlap aspon trosku normalny, tak to pochopi a bud sa "obetuje" a vydrzi cely cas, a ak aj nie, tak sa uspokoji rucne strucne, alebo pomocou sex. pomocky.

miskamia1
7. aug 2019

Aj my sme mali svadbu 1.6 a teraz som 29tt a mame zakázaný sex od mája a to sme už manželia... ale hádam ked mi to doktorka zákaže, tak to pre to bábätko dodržím, a nebudem sa zaťažovať tým, že je on alebo ja nervózny... to čo je? :D chces mat komplikácie počas tehotenstva? Porodiť predčasne? Alebo niečo horšie, len kvôli tomu že neviete vydržať? Dodrž to, čo ti doktorka povedala,
Pre niečo ti to povedala. My sme museli vydržať aj na celej svadobnej ceste, aj počas svadobnej noci, dokopy skoro 4 mesiace a doktorka nám to už
Povolila a to o 10 týždňov rodim 🙂
Takze oplatilo sa čakať, aby sme neublížili bábätku.... ak ti na ňom zalezi, tak sex hádam počká 🙂 aj keby celých 9 mesiacov nemôžeš, tak zdravie dieťaťa je hádam na 1. Mieste nie?

elementissa
7. aug 2019

Si v 10.tyzdni a cítiš sa tučná? 🤣 🤣 🤣 Dobre moja. Tak v 8.alebo 9.mesiaci sa najskôr hodíš pod vlak alebo skocis z mosta, nakoľko zatiaľ si od otehotnenia pribrala tak možno 100g. Držím palce pri tehotenskej depke🤦‍♀️😂😂

elementissa
7. aug 2019

A k tomu sexu - a co ruky mate ochrnute a ústa nefungujú tiež, či ako? Zasa neboj, sex počas tehotenstva - hlavne ju potom v druhom a treťom trimestri neni nic moc... Vlastne, on nikdy počas tehotenstva nie je nič moc. Počkaj až porodís a zahojis sa a potom si možno znova užiješ.

janickacrazy
8. aug 2019

@elementissa nesúhlasím, my sme mali celé tehu v pohode sex, teda áno, v tom 7.- 8. mes. je to už také o ničom, ale predtým to bolo super

uzanka16
8. aug 2019

Presne ak to zakázala vyslovene lekárka dodržala by som to hlavne kvôli bábätku a nie aby som oňho pre sex prišla.To ste závisláci na sexe?Pár mesiacov sa dá vydržať bez sexu,my sme s manželom pri oboch deťoch mali zakázaný sex,síce som mávala chuť ale vydržala som a aby manžel nebol úplne ukrátený tam som sa s ním riadne "maznala" a vec vybavená,žiadny problem.

rozkosnica1
8. aug 2019

@elementissa ja som si sex pocas tehu velmi uzivala najme v 2.hkm trimestri...tam by som bola schopna aj 3x denne a ked som nemala den ci dva ta som mala take sny ze konec. Ale to bolo pri jednom tehu. Dalsie tehu uz bolo zas ine

rozkosnica1
8. aug 2019

@bubli21 tak to klobuk dole

rozkosnica1
8. aug 2019
lucka12399
8. aug 2019

@veronikaszabova preco nie? Doktor mi sam povedal ze je to bezpečnejšie ako narážanie do krčka 😀

sapa20
8. aug 2019

Ahoj
Keď gynekológ nakázal tak to tak urob! Orgazmus (vzrušenie) vyvolá sťahy maternice a môžeš potratit.
Skoro celé tehu sme nemohli mať sex.
Veď predsa to za to stojí vydržať.
Nájdite si iný spôsob ako sa pomojkat.

coolbaba
8. aug 2019

Ja ti odporúčam radšej ešte vydržte bez toho sexu do kým neporodis lebo sex môže bábätku ublížiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre