Silné menštruačné bolesti

janulka2255
19. dec 2016

Babulky ahojte viem.ze tychto diskusii je tu asi velmi vela ale potrebujem poradit nieco na silnu bolestivu menstruaciu,bolest z brucha mi ide do krizov az do noh...poradte cosi prvy den som uplne odpisana...

dominika6
19. dec 2016

ibalgin 400

janulka2255
autor
19. dec 2016

Ibalgin u mna nula bodov to je slabota dala som.si algifenove kvapky a tiež ziadna ulava....

tetapetra
19. dec 2016

@janulka2255 co navsteva gynekologa. Niektore to riesia injekciou

janulka2255
autor
19. dec 2016

@tetapetra idem akurat lebo mi je hrozne zle hadam zaberie

jankalukasova
19. dec 2016

Flector EP Rapid

janulka2255
autor
19. dec 2016

@jankalukasova lekarka mi ho práve predpísala a musim uznat ze sa citim ako vymenena....

jankalukasova
19. dec 2016

@janulka2255 len s tým treba opatrne, lebo to je naozaj silný liek.

libawet
19. dec 2016

@janulka2255 silné bolesti pri menzese môže robiť aj myóm...mala som podobné bolesti, myóm mám tiež - na prednej strane maternice, zatiaľ " poslúcha ", pomohol mi gynex.

madana
19. dec 2016

@janulka2255 skus toto:-kazdy mesiac pit do ovulacie alchemilkovy caj(sypany,kupis v lekarni).Tento caj je dobry pri silnej alebo bolestivej menstruacii.

tetapetra
19. dec 2016

@janulka2255 kolegyna mava bolestive. Chodi do Prahy k nejakemu gyn. Vsetko asi nie je OK, pred mesiacom bola na zakroku po zenskej stranke.

jabucko
19. dec 2016

@janulka2255 ahoj. Ja som podobny pripad. Nezabudnem na "trefnu" poznamku mojho stareho gyn : ... aspon znesiete lepsie porodne bolesti ... ale to je houby platne, kym nerodis. Ale k veci. Mne pomohlo dlhodobe pravidelne bratie magnezia 50mg denne. A vitamin D a E. Chvilu som.cvicila jednoduche cviky mojzisovej na prekrvenie panvy. Naozaj to pomohlo..mne nezaberal.ani brufen. Zvacsa som koncila s tramalom a spol.

Tento vyssie opisany postup nie je okamzita ulava, mne osobne pomohlo asi tak za 2 cykly. Ale stalo za to. Ked zotrvas a vydrzis, verim, ze pomoze. A sucasne, nepchas do seba tolko farmako chemie.

Drzim palce

janulka2255
autor
19. dec 2016

@jabucko no veru za skusenie nic nedam, lebo zas do seba nechcem.pchat ale ked uz je tak zle tak mi.je to jedno...je to proste neznesitelne... to magnezko si kupila v lekarni normálne? 🙂

jabucko
19. dec 2016

@janulka2255 mg je dostupne, volnopredaj. A pardon je to 500mg/denne. Vyborny na prekrvenie panvy a uvolnenie krcov.
Veru ano, poznam aj ja. Ked som odpadala od bolesti, mi bolo jedno, ze tramal. Len nech zaberie. Uplne rozumiem. Vela sil. Dufam, ze pomoze mg aj tebe, ako mne ;)

janulka2255
autor
19. dec 2016

@jabucko hned si ho pôjdem aj zajtra kúpiť, ďakujem ti za radu budem na teba spomínať keď mi bude lepšie😄