Skoro žiadne pohyby v 39. týždni. Je to problém?

natalyas
17. dec 2012

Ahojte,

buduci tyzden mam termin. Dnes som citili malu len minimalne, od rana sa pohla len par krat a to len slabunko. Pohybov by malo byt vraj 10 za hodinu, tolko som ich nenaratala ani za cely den. Vcera vecer ma celkom pobolievali krize, teraz poobede tiez. Okrem toho mi bolo posledne dva dni trosku zle od zaludku. Rano som isla k lekarovi do poradne, ale ma dovolenku a doktorka ktora ho zastupovala prisla o 3 hodiny neskor s tym, ze nas nevysetri, lebo musi pracovat v inej ambulancii, takze som isla domov s tym, ze pojdem do poradne zajtra. No nemam dobry pocit z toho cakania do zajtra, tak zvazujem pohotovost. Ale chcem sa spytat, mali ste nieco podobne takto ku koncu tehu? Bojim sa aby sa malej nieco nestalo. 😒 😒

mandarinkadarinka
17. dec 2012

chod na pohotovost

monyccka
17. dec 2012

necakaj, radsej 10x zbytocne ako raz neist a potom lutovat. Bez na pohotovost - urobia ti ctg a budes mudrejsia 🙂 drzim prsty, nech je to ok.

hajajanka
17. dec 2012

Moje deti sa hybali pred porodom casto. Na tvojom mieste by som necakala a isla by som na pohotovost. Malo pohybov moze signalizovat problem babatka a predsa nechces, aby sa pred finale nieco prihodilo. Sup k lekarovi a nenechaj sa odradit, necakaj do zajtra!!!

ivanka2134
17. dec 2012

Nečakala by som.

hamca
17. dec 2012

urcite pohotovost! ja som tiez bola takto v neskorom stadiu na pohotovosti, lebo som necitila takmer ziadne pohyby. Nastastie vsetko bolo v poriadku a bolo to asi kvoli tomu, ze som bola prave nachladena, tak aj babo bolo malatne. Ale doktor mi povedal, ze som dobre urobila, ze som prisla.

martinka0031
17. dec 2012

ahoj,určite nečakaj a chod na pohotovost,radsej zbytocne ako neskoro a lutovat.Ked som čakala dceru,som mala tiez taketo pocity,no doktorka po vyšetreni povedala ze je všetko tak ako ma byt,že dietatko je velke a moc sa nema kde hybat,ale zato ked som cakala syna,tak som nevedela poriadne ani zaspat ako velmi kopal🙂)Držím palce 🙂 🙂

ludka140281
17. dec 2012

nie chod ale let na pohotovost,

dodkap
17. dec 2012

hocico si vymysli, aby ta na pohotovosti zobrali, ja neviem, ze necitis malu, ked nestaci, tak ze mas bolesti, krce, ze si slabo krvacala...hlavne, nech ta prijmu a odsleduju malu, ci je v poriadku. Radsej prist zbytocne, ako neskoro, vazne.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukiii007
17. dec 2012

OKAMŽITE ÍSŤ do nemocnice!!!

usiko
17. dec 2012

okamzite na pohotovost...ja som tak mala v 37 tt, som utekala sama autom vecer o deviatej na pohotovost, vysetrili, vysledok ze malo plodovky, teda ze len tak tak, takze hned pondelok si ma nechali, a streda uz malu vybrali von......

alexv
17. dec 2012

Tak dufam, ze uz si odisla!!! a skoro das vediet, ze vsetko ok alebo uz 1+1...drzime palce

sissika
17. dec 2012

@natalyas no ako si dopadla?

naky
17. dec 2012

Chod na pohotovost, este dnes, necakaj do zajtra. Mozno je vsetko v poriadku a onedlho porodis a mozno potrebuje babo pomoct, nemozes vediet.. Radsej utekaj. Skoda ze si nevytvorila diskusiu, aby si mohla dat vediet ako si dopadla, ale verim, ze bude vsetko ok! Drzim palce!

stefit
17. dec 2012

mamicka sa neozyva, asi je v nemocnici 😒 kazdopadne sme zvedave, ci je v poriadku...

mata128
17. dec 2012

aj ja by som rafsej isla a budes naistom.spravia ti ultrazvuk a monitor a budes mat dusu na mieste...

pallacinka
17. dec 2012

Pre istotu a kludne svedomie zajdi za lekarom. ALE - ku koncu tehotenstva su menej caste a vyrazne pohyby normalne, cim ma babo menej miesta, tym ho menej citis, aspon tak mi to zakazdym prizvukovala moja doktorka, aby som sa nebala a zbytocne nepanikarila. Verim, ze je to aj tvoj pripad 🙂

iwesska
17. dec 2012

Ja by som tiez isla na pohotovost, ale zase napr. mne ked otiekla plodovka tak som maleho necitila uz vobec ani cely dalsi den. Keby som nebola na monitore ani neviem ze tam je 🙂

dadka212
17. dec 2012

ja som pohyby cítila velmi, moje deti sa obe až moc hýbali bolelo to jak.....určite by som išla na pohotovosť, možno by som to prifarbila aj nejakými bolesťami v krížoch, len aby ma zobrali na monitor...

ssussie
17. dec 2012

draha pravdepodobne rodis. moj maly ked sa zacal pomalsie hybat tak sme utekali na pohotovost - uz si ma tam nechali a o dva dne sa narodil - hybal sa malo lebo mal obtoceny pupocnik a ja som bola dehydratovana (som zjedla hamburger a nic som nepila). masti do nemocnice hned a zaraz!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre