Slabé pohyby v 29tt

denisa54231
23. sep 2018

Ahojte som v 29tt a mala sa veľmi malo hýbe všade čítam že babëtka sú v tomto čase veľmi aktívne a ona sa hýbe väčšinu o 5 ráno a to tiež slabo dnes veľmi malo som skúšala aj hýbať bruchom či náhodou nespí ale nič že by bola až taká leňoška ?? Mám sa báť ? Mali ste niektorá take slabé pohyby ?

sosovica
23. sep 2018

@denisa54231 išla by som sa dat pozrieť na pohotovosť nemusia sa bábätká stále hybat ale mali by sa... Ak sa menej hýbe alebo vôbec áno nezvyčajne išla by som sa dat pozrieť môj osobny názor

alzbeta222
23. sep 2018

@denisa54231 mne sa to stalo, skus si dať niečo veľmi sladké. Napr čokoládu, nejaku zvýšenú dávku cukru. Mne sa tak nehýbala pár hodín a zľakla som sa, tak som sa skúšala hýbať a nejak ju zobudiť lenže práve tie pohyby bábätko uspavali 🙂 tak mi poradili ten cukor a zabralo to, po polhodine bola akčná až moc 🙂

mon01
23. sep 2018

Ahoj, ja som 29+4 a nasa mala sa hybe skoro stale, ja by som isla na tvojom mieste k doktorovi a aspon si budes ista, ci je vsetko ok

milus777
23. sep 2018

Ahoj. Ak sa tak malo hybala stale tak nevadi. Nie vsetky deti su rovnako aktivne. Ale treba ist k dr ak nastane nahle zmena oproti predoslym dnom... Aspon tak mi to dr povedal... Drzim palce

denisa54231
autor
23. sep 2018

Sladké nemôžem lebo mám zvýšený cukor .... a myslím že predtým sa hýbala viac ... teraz som pila studené mlieko a myslím že sa trosku mrvy ale príde mi to veľmi malo je to moje prvé babetko a ba som v uk a tu im až tak nedvoverujem

pininka
24. sep 2018

@denisa54231 aj svagrinej sa hybala strasne malo. Mne vsetci traja az priliz, hlavne ten druhy.

janulka2811
24. sep 2018

Mala sa tiez hybala velmi malo,oproti teraz malemu 😄😁 a bola zdravucka,no ak sa ti nieco nezda zajdi doktorovi a povedz mu o tom.

denisa54231
autor
24. sep 2018

Dnes sme boli u dr mala je v poriadku leňoška to bude po ocovi 🙂

kaporka
24. sep 2018

Mne sa tiez velmi malo hybe ale ak si dam sladke tk sa zobudi nachvilu inak mam pocit ze stale spi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre