Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 31. týždni a pribrala som už 15 kg

26. aug 2020

Ahojte som cca 31+4tt začala som s váhou 65 kg a už mám skroo 80 :( čo týždeň to kilo teraz :( minulý mesiac +5kg predtým mesiac +4kg :( teraz za 2 týždne už 2kg skoro 3...je to druhé tehotenstvo pohyb nejaký mám keďže mám malé dieťa minulý rok som rodila chodím s ním na prechádzky a behám okolo neho + práce v domácnosti. Dám si aj sladké ale zas nemám až taký pocit prejedania ale ja už sa ani neohnem zas mám ďalšie strie do pôrodu ešte dosť času a ja už si prídem ako veľryba :(

diana999
26. aug 2020

Ja som začínala 68 😀 som 35tt a mam 85, akože serie ma to, ale teraz s tým nič neurobím 😀😀😀no len čo budem môcť tak to zhodím 😀 záleží ale aj od výšky podľa mňa, ja mam 177 😀

havana40
26. aug 2020

Ahoj ja som.35tt a mam 77. Zacala som na vahe 64kg a poviem ti tak ze si z toho absolutne nic nerobim. Mam 162cm co je malo na tolko kil ale hold 🤷‍♀️ proste mam chuť tak si dám , neobmedzujem sa ale ani sa neprezieram je to taky stred by som povedala. Ale.teda podstata je ze nemusis mat z toho mindraky a komplexy. Si tehotna tak klud. Kila pojdu dole ved len v nemocnici nechas zopar kil a dalsie pojdu postupne. Ja som napriklad este aj opuchnuta uplne naliata s vodou alebo co. Tvar mam spuchnutu nohy aj ruky ale tak co uz este vydrzim par tyzdnov a telo sa zregeneruje 🙂 P.S tiez mam druhe tehu a to po 7 rokoch 😉👌

kubkovamama
26. aug 2020

Buď v poho,netráp sa,pohyblivosť nerieš veď už si skoro na konci a to sa nehybeme asi každá.🙂A je horko...v letných mesiacoch viac zadrziavas vodu a opuchas.Ja som pri prvom nabrala tiež 25kg,v nemocnici nechala 10 a len 6nedelie ďalších 10 čo som neskutočne cikala a potila sa.To sú hormóny,s tým nič moc nenarobis pokiaľ sa neprezieraš.Po pôrode sa dá všetko naspäť.Ja čakám tretie,som len 22tt,ale napuchnutá ako hroch..napr.prsia mám obrovské čo pri predchádzajúcich dvoch vôbec.Stehna,členky opuchaju..strii ako maku.Tiez mám z toho 5x denne mindraky😃Potom mi chlap povie,že som krásna ako nikdy predtým a je happy,že konečne mám normálnu zadnicu tak som happy aj ja do ďalšieho dňa😃.Tiež sa neprejedam,najprv mi bolo zle,teraz mi netravi tak len zelenina,jogurty,mäso a ťažké jedlá ako rezne apod neznášam od decka.Neviem skade sa to lepí.Pohybu tiež dosť okolo domu,záhrada,deti.Spolieham sa,že to zas voda.😉

mirola
26. aug 2020

Neries ja som mala 53 a rodit som isla ako 95 kilova.. uplny vorvan.. do 9 mesiacov od porodu som mala bez snahy 50

miskamichalka
27. aug 2020

Ahoj, zacinala som 67kg a som v 37tt a uz mam rovnych 90. Neriesim. Tiez.ma to trapilo ale s tym nic neurobis. Akurat si mozes v teraz v letnom obdovi vymenit sladke za melon, banan, a ine ovocie. Inac to neovplyvnis a dietu mat nemozes 🙂 ja sa spolieham na to ze najneskor do roka budem na tej vahe ako predtym. Na povale mam 5 krabic siat a oblecenia velkosti M a to je pre mna brutalna motivacia. To co nosim teraz tie XL a aj XXL su pre mna deprimujuce velkosti, ale je to len na istu dobu

kiki68
27. aug 2020

Pohoda jahoda, ja som rodila o 19kg cca tazsia. Nikto ma uz nevazil. Za dva tyzdne bolo 11kg dole, teraz idu dalsie. Povodne vaha bola 54kg 😀 teraz mam tak 60kg a myslim ze Este musim zamakat po sestonedeli aby zisiel aj zvysok.

mahtobka
29. aug 2020

Ja som 34+3 a mam hore 15 kg. A to sa fakt stale hybem. Mame maleho psa,tak okolo neho, zahrada, domacnost. A aj tak to ide hore. Kaslem zatial na to, lebo skoncim na praskoch :D Po porode, ked sa bude dat,tak budem s tym nieco robit. Takze Vam radim,aby ste sa tym netrapili. Uzila si tehotenstvo. Neskor po porode s tym nieco spravite. Len treba mat pevnu volu a energiu 🙂

nevenka
15. sep 2020

Nestresujte, baby...Pri prvom mi nechutilo jest prve mesiace, takze som najprv schudla, nakoniec som pribrala len 8 kil, do 9 mesiacov po porode som mala ako 17 rocna. Ked mal maly rok, zacala som priberat a netusila, preco, az 2 ciarky na teste mi povedali, preco. Mam len 152 cm, takze kazde kilo na mne vidno. Isla som druhe dieta rodit s vahou daleko po 75. Po druhom porode som zacala mat problem so stitnou zlazou, rapidne chudnutie, najprv som sa tesila, ale potom sa prislo na problem a po liecbe som presla do hypotyreozy a nieco navyse ostalo. Teraz som tehotna tretikrat a uz mam 8 kil, a to som len 25 tt. Zase si hovorim, ze to nic nie je, pojde to dolu. Kazda z nas to ma inak po porode, pri dojceni. Ja som chudla aj bez pricinenia, dokonca som jedla aj v noci po kojeni, tak som vyhladla a ten tuk z vianocky a masla, kakaa a smotanovych jogurtov asi siel do mlieka alebo co 😁. Tehotenstvo je jedine obdobie, kedy zena toto nemusi az tak riesit a v ziadnom pripade nejake diety...