Som v 35 týždni a páli ma záha. Čo mi pomôže?

manittu
11. sep 2012

som v 35tt a pali ma zaaaaha uz od vcera, neviem co mam uz zjest aby prestala...strasne silna, uz som vyskusala mineralku, colu, mlieko, jem male porcie nic nezabera, len vtedy ked nieco jem nic necitim 😝 osvedcený rýchly domaci recept, vyskusam hocico....

samuskoo
12. sep 2012

Vsetko pomoze asi len na chvylku ja som chvylku na mandlach,na mlieku na popkorne,ale najviac mi teraz pomahaju ryzove chlebiky....aj fatra je super ale ja ju mam problem dostat kupit hehe ☹

mimi12345
12. sep 2012

anacid...talcid..mlieko...fatra...nič nepomáhalo :(
tak ma pálila záha, že som občas vracala...záchrana? v mojom prípade TUMS

blumchen007
12. sep 2012

Coca-cola, a Tums a pôrod 😉

gladiola83
12. sep 2012

Zdravim, mne pomohli suche oblatky typu kornutok k zmrzline alebo aj suche oblatky na grilazove rezy.

diankahuygen
12. sep 2012

Pepsi mne pomaha, naozaj alebo arasidy už🙂

z.k
12. sep 2012

mne pomáhali pelendreky čisté čierne bez príchute,a vrecúška Malox dostať v lekárni,ale niekedy boli len na predpis teraz neviem,vypila som jedno a mala som pokoj,keď som nemala pochrúmala som jeden pelendrek a bol pokoj tak isto. 🙂.Pojedla som toho hodne mňa pálila pri oboch celé tehotenstvo.

eri28
12. sep 2012

mne pomaha dva pohare cistej vody, aj citronova pomaha, po jedeny nelezat aspon dve hodiny, nikdy sa neprejest, jest, casto a malo 😉

niki0121
13. sep 2012

Pôrod. Mne pomohol maces. Pálenie záhy som mala v každom tehotenstve neskutočné a všetke moje deti sa narodili holohlavé ako skinhedy. Držím palce aby ti zabralo čokoľvek len nech ti je lepšie.

radka333
16. okt 2012

rennie- tabletky na cmúľanie, nemajú ich v každej lekárni, ale dajú sa zohnať a určite aj v čechách ( ak má niekto cestu). Ja som pálenie záhy pretrpela každé tehotenstvo a až pri tomto treťom som to vyskúšala a naozaj to pomáha. Rady ako horčica, banán, šumienky, jesť menšie dávky častejšie mi vôbec nezaberali. 😉

petra003
16. okt 2012

mne pomohlo jedenie mandlí každý deň...

sviezost
16. okt 2012

Ja som stym nastastie nemala problem ale kamoske pomohla mala lizicka horcice. 🙂

ruzickaruzova
16. okt 2012

mandle, na tie som nedala dopustiť 😉

veselavrba
16. okt 2012

Mne pomohla velmi Fatra.

angie099
16. okt 2012

no mne pomohol Anacid

whiterosses
16. okt 2012

mňa vždy ked začne páliť ( aj v noci ) idem sa napiť mlieka. pomáha dosť ..

monika2606
16. okt 2012

@manittu mne pomohlo mlieko a mlieko a veľa mlieka, každú chvíľku ale 😀 no a potom pôrod...od kedy som porodila tak som žiadne mliečko nepotrebovala

zanted
13. aug 2015

No ja som v 31 tt .Mne najviac pomaha zopar mandli.Vzdy ked citim ze to zacina hodim si do ust par a hned mam pokoj najlepsie su natural nelupane..Hlavne po sladkom jedle a sladkych vodach.A co je este super sterilizovane uhorky.Tak ze ked je masko na obed snazim sa to kombinovat s uhorkami.A komu sa nehnusi rychla pomoc je voda z uhoriek je to paradox ale fakt to zabera.

oskvarka
13. aug 2015

Fatra mineralka, mandle, mlieko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre