Špinenie po vyšetrení v 37 týždni. Je to normálne?

martamarta
11. júl 2008

Prosím vás,je normálne v 37.tt špiniť po vyšetrení krčka? Dnes sa vo mne doktor trocha porýpal a teraz som si našla trocha hnedého výtoku. Je to normálne alebo už budem rodiť?

pampuliacik
11. júl 2008

marta, ako som uz pisala aj v teme o tretom trimestri- spinenie nie je nic zvlastne. urcite najdes kopu zien, vratane mna, ktore to mali... myslim ze sa to uz riesilo aj v nejakych temach... ja mam to spinenie skoro zakazdym, najme v poslednej dobe... a nedavno nejaka baba pisala, ze lekarka mala po vysetreni dokonca krvave rukavice, ked z nej "vytiahla" ruku. ja mavam take hnedaste spinenie po vysetreni a obcas aj dalsi den... myslim, ze dovod na paniku by bol, keby sa z teba zacala liat krv... na rodenie si zrejme este pocaks, tak ako cakam aj ja 😉 😀

martamarta
autor
11. júl 2008

Jéj,pampuliacik,si zlatá!!!! Ja som také ešte nemala,tak ma to celkom vystrašilo. Lebo aj krčok teraz cítim taký trocha ubolený z toho ohmatávania. Tak snáď to prejde!!! Ja som špinila len na začiatku z hematómu.

pampuliacik
11. júl 2008

no mne sa to stalo pred par tyzdnami a tiez som sa riadne zdesila... ale potom som rozmyslala, ze to bude asi z toho vysetrenia a navyse, to aj prestalo. neskor som "vykutrala" na konikovi, ze je to vcelku bezne

martamarta
autor
11. júl 2008

Hej,tiež som to počula,ale nezažila až doteraz,preto ma to riadne vydesilo!!!

vesi
11. júl 2008

je to normálne, neboj sa, ked som ležala na rizikovom v 30tt, tak ma vyšetroval doki a sám ma upozornil, nech sa nezlaknem, že budem špiniť po vyšetrení, dokonca ked som liezla dole z kozy, tak mi dala sestrička vložku 🙂
takže ak si po vyšetrení a špiníš, je to normálne 😉

martamarta
autor
11. júl 2008

Vesi,ďakujem!!! A ako dlho ti to špinenie trvalo? Tiež ťa bolelo pri krčku z toho?

vesi
11. júl 2008

tak to sa už naozaj nepamätám, ale taký nepríjemný pocit po vyšetrení som mala. trvalo to cca 1-2 dni, neviem presne. 😉 bola som rada, že ma na to upozornil, lebo ináč by som panikárila, pri prvom tehu som nikdy po vyšetrení nemala špinenie 😝

martamarta
autor
11. júl 2008

No,veď práve,ani ja,preto som taká vystrašená!!! A pri tom druhom pôrode si potom nezačala pri kontrakciách špiniť alebo krvácať? Mám obavu,keď je krčok nejaký už citlivejší ako pri prvom teho.

vesi
11. júl 2008

nie, nezačala, ja som mala cisársky, takže som zažila len slabé kontrakcie, ale odtekala mi postupne plodová voda a tá bola číra, takže to bolo O.K: tak sa pekne upokoj a užívaj si klud, lebo čoskoro si už neoddýchneš 😉 😀
(Dr. mi to vtedy aj vysvetlovaj, že to špinenie nie je zvnútra alebo niečo také moja pamäť deravá... hmm)

martamarta
autor
11. júl 2008

To špinenie bude zrejme z poškodeného krčka. 😠 Malá kope normálne,tak snáď je to ok. 😒 Ďakujem ti!!!

elize
11. júl 2008

marti, to je normalne. Ja som po vysetreni tiez obcas spinila. Pri kontrakciach som nespinila, az ku koncu ked boli caste a silne, ale to tiez mohlo byt z vysetrenia. Mne plodova voda odtiekla na niekolkokrat ale takym prudom, ze som zamokrila cely svoj kabat a taxik 😀

vesi
12. júl 2008

elize 😀 😀 ja som bola našťastie v nemocke, mne vytekala pomaly ako keby som sa pocikala, ale zato tiekla v kuse, ako som sa presúvala na sálu, tak mi to tieklo po nohách, ale v tej chvíli mi to bolo jedno 😀

martamarta
autor
14. júl 2008

Ďakujem,kočky! V nedeľu to ustalo,tak snáď je to ok. Len mám strach,že keď sa vo mne bude nabudúce hrabať,bude to tu zas. Navyše mám problém s operovaným močovým mechúrom a ten ma tiež riadne pichal celú sobotu. Už nech je to za mnou....

jerrrynko
5. sep 2013

no tak to som rada, že to nie je žiadna tragédia.. lebo tiež som v 37t. a tiež som bola na vyšetrení - prvom a tiež teraz mám tmavý krvavý výtok.. už druhý deň vlastne.. včera a dnes som myslela že nič ale predsa len.. človek nechce robiť paniku, ale tak zlakne sa.. hlavne keď vám nik nepovie: "nezlaknite sa budete trošku krvácať možno aj pár dní" ja osobne by som velmi nerada keby sa po 8,5 mesiaci bezproblémového tehotenstva udialo niečo nečakané :( takže som rada, že netreba robiť paniku ;) ďakujem :D

sagap
23. nov 2016

Chcem sa spytat. Som 37tt+3 dni a dnes keď som prišla od doktorky po vysetreni zospodu začala som krvácať jasnou krvou. Zatiaľ som pouzila tri intimky,uz su to asi 4 hodky..mam ísť k doktorke radsej zajtra? Dik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre