Špinenie v 37tt. Koľko to môže trvať?

lenkav1981
28. aug 2019

Vcera som bola u dr a vysetroval ma zo spodu a odvtedy mierne na hnedo spinim. Uz som myslela, ze to preslo a teraz sa hnedy vytok objavil znova. Od rana nic az teraz, zajtra ak sa objavi znova pojdem k dr. Nieje ho vela, dokonca neni ani po utreti na toaletnom, len na intimke sa sem tam objavi. Mali ste to niektora? Kolko to tak moze trvat, lekar ma na nic neupozornil.

nancy666
28. aug 2019

Ahoj. Ja som to mala tiež, po vyšetrení že to môže byt. Ale že do 24 hodín to má odznieť. Ak nie treba ísť zasa. Ja som mala dokonca normálnu červenú krv aj

ktochytavzite
28. aug 2019

@lenkav1981 a co?vd uz si 37 ,to aj rodit mozes

lenkav1981
autor
28. aug 2019

@nancy666 ved ja som myslala, ze to preslo , lebo cely den dneska uz nic ani naznak a teraz znova trosku no uvidim zajtra ak sa objavi aj zajtra zavolam do nemocnice kde som vcera bola

nancy666
28. aug 2019

To môže byt aj nejaký pozostatok zo včera podľa mna. Odsleduj čistou intimkou a ak to bude aj zajtra to by som asi už šla. Ale kamoska napríklad našla si ráno ( 9. Mesiac t) na posteli fľaky take trochu, odfotila a bežala na pohotovosť a tam jej povedali že to je úplne normálne aj len tak. Nebol to ani začínajúci porod ani iný pruser ;)

kvetinka0099
31. aug 2019

No ja byt tebou volám na pohotovosť, ja som spinila 38 tt a poslaly ma do nemocnici a tam mi spravily utrazvuk už som bola otvorená a na druhy deň som porodila.

lenkav1981
autor
1. sep 2019

@kvetinka0099 dakujem, mne to na druhy den nakoniec preslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre