Špinenie v 38. týždni

jannet07
7. apr 2016

Ahojte tehulky a mamicky.chcem sa spytat ci mate niekto podobnu skusenost.vcera som trocha spinila-nasla som si na intimke hnedy vytok-2x.odvtedy nic.zatka to podla mna nebola-neviem,som prvorodicka.nebol to hlien.cely den som mala bolesti v lytkach a take tie predmenstruacne bolestsi.myslela som,ze sa rozbieha porod.ale dnes rano to ustupilo.pohyby citim.nie som ani po vysetreni a ani pohlavny styk sme nemali-viem ze vtedy je to bezne.myslite,ze je zo ok?dakujem ta nazory a skusenosti

rheuska
7. apr 2016

Este to mam pred sebou, ale myslim, ze je to ok. Telo sa pripravuje na porod. Tychto falosnych kontrakcii bude mozno viac. Vytok tiez. Panva sa este stale rozsiruje. Pri tom moze prasknut krvna cievka. Ale urciteti napisu skusenejsie zeny.

eliskaevicka
7. apr 2016

Skúste zavolať doktorovi A opýtať sa ho. Je to bezpečnejšie.

dominikav123
7. apr 2016

Pokial nekrvacas a nemáš pravidelne bolesti tak je to uplne normálne bez obáv 🙂

sofiadurovic
7. apr 2016

uplne normálne pri druhej dcérke som to mala tiež mne sa hlienova zatka uvolnovala postupne asi týždeň a potom večer sa uvolnila celá a začala som krvácať ale všetko bolo ok do pôrodnice som došla až nadránom a pekne mi praskla voda a malá sa narodila asi za tri hodinky tiež som mala kopu falošných kontrakcii ale pre klud si zavolaj doky upokojí ta to 🙂

jannet07
autor
7. apr 2016

volala som porodnej asistentke, vraj je to normalne uz v tomto tyzdni. babo tlaci na krcok a a uvolnuju sa cievky. ze ak by to bolo krv ako pri menstruacii- jasna, cervena, mam hnet prist. ale inak by to malo byt ok. ctg a sono som mala v utorok a to spinenie vcera (v stredu). a v utorok bolo vsetko ok. dakujem za komentare a upokojenie 😉

jaris84
7. apr 2016

Mne sa tak postupne začala uvoľňovať zátka a týždeň na to som rodila

jannet07
autor
7. apr 2016

@jaris84 tak som zvedava kedy sa to rozbehne u mna🙂

missynka0601
7. apr 2016

Mne to takto zacalo pri prvom dietati poobede a v noci mi praskla voda a doobeda na druhy den som porodila. Samozrejme ako prvorodicka hned v strese a volala som mame ta dosla tak som sa ukludnila trochu ale bolesti som vobec necitila, az v nemocnici.

jannet07
autor
7. apr 2016

@missynka0601 ani ja nemam bolesti. resp. vcera som mala cely den taky zvlastnypocit, bolesti krizov, lytok a vecer ten vytok. bolesti lytok pretrvavali celu noc, ale ten vytok bol len jednoratovo, tak reku pockam a asi sa rozbieha porod. ale od dnes rana som v pohode. mam slbsie bolesti v podbruksu ale myslim, ze to na mna este nejde. tak uvidime 🙂

jannet07
autor
7. apr 2016

a voda este nepraskla

missynka0601
7. apr 2016

@jannet07 vsak uvidis. A ked to uz bude ono tak urcite to rozpoznas. Ja som inak rodila presne na termin hehe. Ty uz to mas za par, vela stastia a sil prajem.

jannet07
autor
7. apr 2016

@missynka0601 dakujem, aj tebe vsetko dobre pri druhom babatku 🙂

kvietok227
7. apr 2016

@jannet07 ahoj ja som pri druhom tehu v spinila najprv hnedy a potom ruzovo-cerveny vytok a este nad ranom som isla rodit. Ale pre istotu by si mala zavolat svojmu gynekologovi a spytat sa pre istotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre