Používame cookies. Viac informácií tu. OK
timetotime
11. júl 2019

tazko veru povedat, co by to mohlo byt ako najlepsie by bolo sa na to spytat priamo lekara. ale tak uz si skoro na konci a ked mas takto problemy s tlakom, tak sa netreba cudovat, ze sa proste citis byt unavena

ildiko36
23. júl 2019

@sofiajaj ahoj možeš byt chudokrvna daj si vysetrit krv a nasadia ti železo..vela žien to ma pocas tehotenstva

nika3136
23. júl 2019

Môže to ovplyvňovať veľa faktorov. Od meniaceho sa počasia a tlaku vzduchu, cez deficit železa až po obyčajnú tehotenskú únavu (bábätko rastie, ťažšie sa ti hýbe, potom sa ti nič nechce).
Mne pomáhalo jedine rozhýbať sa hneď ráno. Vstať reským krokom, najlepšie rannou prechádzkou, vždy ma prebral najlepšie čerstvý vzduch, potom som už fungovala oveľa živšie

eliska13
23. júl 2019

@sofiajaj pri 3 deťoch a tehotenstve je to normálne nie?

ildiko36
23. júl 2019

@sofiajaj pri preklampsii mas pravdu prvym pryznakom je vysoky tlak a bielkovyni v moci..a u viacrodiciek je väčsie riziko..ale mas len 1 krízik bieloviny v moci 😊..pre mna normalny tlak je90/60..pocas tehotenstva som mala tiez 130/100 a podobne..pre mna to uz bol vysoky tlak😏a tiez 1x bielkoviny v moci..a nedostala som preklampsiu😊..väčšinou sa objavuje po 37.tyzdni a dalsim priznakom je pretrvávajúci bolesť hlavy či zmena videnia ako rozmazane vydenie blikajuce svetlo a podobne ,nahla bolest v hornej casti brucha,opuchy tvare, oci ..a koncatiny..ale opuchy byvaju u väčsina zien..nutkanie na zvracanie,zvracanie..ked mas obavy chod na vysetrenie nech ti vysetria moc.pitaj pecenove testy a ako som spomenula nech pozru ci nie si chudokrvna..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli