Som v 38. týždní a mám stále pocit hladu

bejkidielko
1. okt 2017

Ahojte baby.
Som v 38. Tyzdni a už asi týždeň aj keď sa najem asi hodinku po tom mám pocit hladu. Ako keby som ani nejedla. Aj vy mate take pocity? Prejde to ? Čo a tým robíte?🙂
Jem primerane. Nepejedam sa, jem dostatok ovocia aj zeleniny, ani nejem malo. Za cele tehotenstvo som pribrala cca 12kg.
Prosim o normalnu diskusiu 😉

pribinak
1. okt 2017

Ja som na konci tehotenstva bola na tom rovnako, co nezjedlo mna, to som zjedla ja 😀
Pôrodom to preslo

ivec16
1. okt 2017

@bejkidielko uz to dlho nebude trvat daj si co ti chuti, teraz babatko pribera 250g kazdy tyzden potrebujes energiu

katka708
1. okt 2017

Ja som to mala podobne. Celé tehotenstvo som priberala kilo mesačne a posledný mesiac hádam kilo týždenne. Stále som bola hladná a keď som sa nenapadlo, bolo mi až zle od žalúdka.

bejkidielko
autor
1. okt 2017

Dakujem a aj som si myslela ze porodom to skonci.
Aj na konci 38.tyzdna este babatko pribera? Ja viem.ze ma priberat 250g za tyzden, ale aj v 39. Aj v 40 tyzdnj tolko priberie? Tak ak budem dva tyzdne naťahovať termin bude mať aj 5 kil 💜
@ivec16

bejkidielko
autor
1. okt 2017

@katka708 dakujem za odpoved.
Ved to ze do swptembra ludia nevrdeli ze cakam babo a teraz dva tyzdne pred terminom ho už nevládzem chovať 😉

ivec16
1. okt 2017

@bejkidielko posledne tyzdne tolko pribera, pokial viem tak ak placenta spravne funguje a dobre vyzivuje tak cely posledny mesiac

tyelde
1. okt 2017

Ja som vyše roka po a teda žravka mi ostala :(

lenkaam_1
1. okt 2017

To ja mam od zaciatku tehu hlavne prvy trimester....to bolo jak zver 😂

sono2
1. okt 2017

Čo ja viem? Tiež som dosť posledné dva týždne bagrovala, dokopy pribrala 15 kilo, do mesiaca boli dolu. To už je také, môže to byť hlavne sa ešte 2 týždne riadne vyspi, lebo viac sa nevyspíš😀😀

sono2
1. okt 2017

@bejkidielko nie už dieťa nepribera. Mne ale rástlo brucho do posledného dňa. Cítila som na bunde. Ale už som nepribrala posledný mesiac dokonca schudla kilo. Kľudne si dám Co ti chutí.

bejkidielko
autor
2. okt 2017

Jooooj ta !🙂
@sono2
@lenkaam_1

lapersefona
12. dec 2017

Skus jest kalorickejsie jedla. Ja som mala ten isty problem a mama mi povedala ze mam jest castejsie a nieco kaloricke. Ze mu malo davam, preto je moje telo hladne. Ale mne sa to nezda ved som uz pribrala 17kg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre