Stlačenie brucha počas spánku v 28 tt

sisi2212
9. jan 2020

Ahojte, som momentalne 28.tyzden, stalo sa mi par krat v noci, ze som sa zobudila na to, ze som sa pretočila na brucho, predsa len vtedy sa to brucho trochu stlaci, nemoze sa nieco stat, ked sa to brucho takto trosku zatlaci? Vždy som sa zlakla, ked sa mi to stalo, ďakujem 😊

veronikaszabova
9. jan 2020

@sisi2212 nie, neboj.

natt750
9. jan 2020

Tohto sa aj ja dosť bojím, keďže inak ako na bruchu neviem spať 😏

haaadanka
9. jan 2020

ked ja zaspim na bruchu, tak ma hned zobudi maly kopancami... mam pocit, že ma chce za trest rozkopat.. 😂🙈

sisi2212
autor
9. jan 2020

@haaadanka tak snád im to nevadí 🙂 ked všetko je v poriadku

haaadanka
9. jan 2020

urcite im nic nie je.. 😊 len uz maju radi svoje pohodlie a my mamky nepodarene im to kazime svojim vylihovanim na brusku .. 😅🥰🤰🏻

limetka69
9. jan 2020

@natt750 len sa boj, lebo potom uz spat nebudes s velkym bruchom a bez neho uz vobec :D akonehle mi narastlo brucho a nebola som v svojej klasickej polohe na bruchu s kolenom skrcenym k brade, som dospala, uz t bolo len prehadzovanie, a naj poloha bola po sediacky :D

natt750
9. jan 2020

@limetka69 aaaa tak teraz si ma nepovzbudila 😅😅 asi začnem trénovať lebo spím tiež tak 😅

sisi2212
autor
9. jan 2020

@limetka69 ja sa vacsinou tiez prehadzujem z boku na bok, tiez uz spim nič moc, len teda niekedy asi keď už zaspim sa v spanku prevalim na to brucho, tak potom taka panika 😀

limetka69
9. jan 2020

@sisi2212 aj mne sa to stavalo, a nic zle sa nestalo, mylim, ze kym na to brucho zena nespadne tak by to malo byt oki 🙂

siska53
9. jan 2020

@sisi2212 nie, ja som.sa cca v tom.istom.tyzdni hodila na postel bruchom v snahe zachranit svoje starsie dieťa od padu z postele. Nikomu sa nic nestalo. Aj ked som sa trosku najskor bala a sledovala pohyby a tak.. ale..bol to skratka reflex.

strapec
3. feb 2020

Ja som sice 36tt ale už dlhší čas spím nasledovne: mám tri vankúše (veľkosť ikea, nie klasické veľké). Jeden pod hlavou, druhý na pravo, tretí na ľavo, vždy keď sa otáčam tak ma brzdí vankúš. Ja som mala skôr problém so spaním na chrbte a táto stratégia mi pomohla :D

sisi2212
autor
3. feb 2020

@strapec tak to je dobry napad, vlastne take mantinely si si urobila ☺️ no na chrbte vobec nemozem spat, jedine naboku, a to sa niekedy prevalim na to brucho

silvike4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
10. júl 2020

@silvike4 urcite ano.. ja som bola tiez chvilu vyplasena, ale nic sa nestalo, mala ma.uz 8 rokov.

komir63
10. júl 2020

@sisi2212 Nepodliehaj panike. Odkedy son pribral z piva pätnásť kilo na bruchu, tiež nemôžem spať vo svojej obľúbenej polohe.

sisi2212
autor
12. júl 2020

@silvike4 ja uz mam aj odrodene a vsetko absolutne v poriadku, tak sa nemusíte bat, ked sa babo hybe ako doteraz všetko bude ok 😊

silvike4
12. júl 2020

@sisi2212 Dúfam,že bude všetko v poriadku.Pre istotu pôjdem na kontrolu k dr.Gratulujem k bábetku!

eva1235
30. júl 2021

Ja som sa tiez vcera hodila na postel zas to nebol silny naraz ale zabolelo ma pritom brusko som v 17tt tak teraz mam strach ci to dako nemohlo ublizit 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre