Svrbenie v tehotenstve. Nepoznáte nejakú fintu?

tanulik...
3. mar 2009

Prosim poradte mi som v 33tt a zacalo som mat silne svrbenie sice som zacala pouzivat canesten ale zda sa ze mi nezabera neviete nejaku tu fintu nato k lekarovi som objednana az o tyzden

veronika81
3. mar 2009

tanulik, myslíš svrbenie pokožky tela alebo svrbenie "odspodu"?

ditka1
3. mar 2009

tanulik...necakaj tyzden,urcite chod hned ku gyndosovi,mozes mat zapal kt.sa ti neprelieci do porodu a co potom?dopadnes ako ja,mne museli pri porode podavat antibiotika do zily lebo straptokoka som mala,mna sice nesvrbelo ale mala som.

pajinka23
3. mar 2009

no to sa asi tyka toho ake svrbenie mas na mysli 🙂 🙂

ditka1
4. mar 2009

pajinka ona urcite mysli vaginalne svrbenie lebo canesten su vagin.cipky a krem 🙂

parvitas
4. mar 2009

tanulik, skusila si si kupit Femigel? su to 3 naplne (na baze tea tree oil) s aplikatorom - mne to pomaha...

dada78
5. mar 2009

ahojky, radšej s tým utekaj k lekárovi, môže to byť aj niečo s pečeňou, kamarátka tak rodila o mesiac skôr

tanulik...
autor
5. mar 2009

mylym svrbenie odspodu a ako si to myslela dada ze s pecenou ?ja som mala mononukleozu asi pred 7rokmi az si mi nahnala strach mala este nejake ine priznakz?

veronika81
5. mar 2009

tanulík, problémy s pečeňou sú, ak by si mala svrbenie pokožky tela. Preto som sa aj vyššie pýtala, že aké svrbenie máš na mysli..
Ale aj ak máš vaginálne svrbenie, určite zbehni k doktorovi, nemusí to byť nič vážne, ale radšej sa daj pozrieť. Týždeň je dlhá doba, neriskuj aby si z toho nemala nejakú silnú infekciu!

to.beruska
11. mar 2009

Ajojte!no ja este nemam celkom potvrdene ze som tehotna o tyzden mam ist na sono.meska mi uz 8 dni a tri testy mi ukazali //.doktorka povedala ze na 99% som tehu.tiez citim nejake svrbenie alebo palenie alebo co to je.ale iba tak chvilku som to pocitila.rozmyslam ze by to mohli byt nieco vaznejsie.asi pockam este zajtra ako to bude.zacalo to dnes vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre