Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
20. apr 2008

jasteri ja mam telefonaty stale a kazdy ze ta ty si este doma?normalne nervy z toho mam..ved ak to bude tak som povedala ze dam vediet..uz len lekar vie co robi..nie...a co sa tyka muzov..keby muzi mali rodit asi by sme vymreli...ved oni si myslia ze to nosis len vahu cca 3kg ze len baabtko..a nerataju este maternicu, placentu a ostatne veci..heh normalne kazdemu jednemu by som naordinovala povinny pobyt pri pôrode.... 😠

sandrika
autor
20. apr 2008

mám novú aktuálnu fotku bruška v 39/4 🙂
dobre babuľkymoje idem javon, poobede som tu zas
a Mirka a aj jasterička chystajte sa zajtra užideme konečne rodiť 😀

mirka8429
20. apr 2008

sandri ahoj.... idem aj ja na chvilu do kuchyne ale pridem este..

sandrika
autor
20. apr 2008

dobrú chuť

dididi30
20. apr 2008

dobre ranko, stale te su ako kinderka 😀 ako ste hajali?

mirka8429
20. apr 2008

didus ahooj...

mirka8429
20. apr 2008

sandri diik

lucka0122
20. apr 2008

a kde ste vsetky?ci spinkate?ja som teraz vstala....

sandrika
autor
20. apr 2008

luci ja som tu bola som von ako sacítiš? Ja teraz dobre doobeda som mala bolesti,a le už prešli

mirka8429
20. apr 2008

lucka, sandrika ahojte

sandrika
autor
20. apr 2008

Mirka ahojky ako , nechce sa to u teba spustiť samé????

loss
20. apr 2008

sandri mozno sa raz ozaj stretneme 😀
mirka a kleslo ti uz brusko alebo nie?
jastericka malinka caka na nas chce prist na svet spolu s Nellynkou 😀

sandrika
autor
20. apr 2008

loss nomožno...
ako sa máš? Jamám len také krámovské bolesti... 😉

loss
20. apr 2008

ja mam uz druhy den hnedy vytok vsetko ma boli a brucho tvrdne vcera som bola v nemocnici za mamkou je po operacii a tam mi sestricka povedala ze do tyzdna je mala von no kezby mala pravdu uz si to ozaj velmi zelam

sandrika
autor
20. apr 2008

loss nokeďmáš hnedý výtok takurčite. Budem tidržať palce,porodíš skôr ako ja 😉 ja somchcela dnes v noci ,a le ...vraj sa cez spln veľa rodí no necítim sa že by.....malo dačo prísť

loss
20. apr 2008

samdri ozaj ta Luky natahuje
tieto posledne dni su ai najhorsie 😔

mirka8429
20. apr 2008

sandri nechce sa to spustit .....musime dopomoct...

loss ved pozri do albumov ale kleslo uz dost

ajkabezka
20. apr 2008

ahojte tehulky, tak se stále držíte 😉 ...loss- dlouho jsem tě neslyšela, tak to už bude brzy 😵
já jsem dneska gruntovala od rána- obývák a koupelna je komplet čisto čistá, ale už fakt melu z posledního, dalo mi to zabrat 😖 😖 😖 , takže jen uložim Daniho- ten si dneska rozseknul čelo, ale není to na šit 🤐 í- a pak skočim do vany, vykoupu a finíto 😔
sandri pekné bruško 🙂
miri ty už zítra viď?? super- až ti závidím 🙂

ajkabezka
20. apr 2008

jdu na zprávy, zatím papa
😎

sandrika
autor
21. apr 2008

Krásne ránko

loss
21. apr 2008

dobre ranko aj vam
sandri ako sa mas dnes?
mirka este si tu????

dididi30
21. apr 2008

ahojte.....
no loss neuveris, ale dnes rano som si na teba spomenula,ze si tu davno nebola, ze ci nahodou uz nemas malu doma 😀
mirka isla dnes uz asi porodit drobca, no hadam hej 🙂

jastericka
21. apr 2008

ahojte žienky

aj my sme ešte tu
Mirka mala ísť dneska do nemocky, asi jej vyvolajú pôrod, tak na ňu myslime 🙂

lossík, pôjdeme spolu, aspoň nám bude veselšie 😉
Sandri, pekne sa držkáte, nakoniec sa malý narodí na termín 😉

lucka0122
21. apr 2008

ahojte bruska tak sme doma s kontroly...boli sme na ctg ale nevyznam sa v tom....aj na sone aj na predoperacnom dr povedal ze to na porod este nevyzera ze som este 1cm zatvorena a na internom mi povedala ze by bolo najlepsie keby som rodila uz lebo maly mi tlaci na cievy a mam edemy na nohach .tak ja som uz debil stoho....sandri mozem prist dnes ci kedy?som uz v sasovej....

sandrika
autor
21. apr 2008

lucijasné, že môžeš tak okolo 12,15 hod -12,45ako sa ti dá ,som doma do 14,30 ja som si teraz bola znova ľahnúť lebo som sa ukrutne nudila a teraz som spuchnutá a unavenejša ako ráno.....

lucka0122
21. apr 2008

sandri pojdes mi aj naproti?kedy chces mozem prist mne je jedno len sa nejem a mobil si vezmi aby sme sa stretli...mozme aj 12.15 ty povedz..papa

sandrika
autor
21. apr 2008

hej ten môj mobil máš pravdu nikdy nemám pri sebe......čo keby sme sa 12,20 stretli na zástavke pred Urpinerom vieš kde myslím oproti poliklinike 😉

lucka0122
21. apr 2008

tak sa mozme 12.20 pred poliklinikou...dobre?budem mat cierny sveter...som taka krpata....

sandrika
autor
21. apr 2008

okmyslím že sa spoznáme 😀 ja mám ryfle a na vrchučiernublúzku poprípade ryflovku no a krátke vlasy 😵

mirka8429
21. apr 2008

ja som zase doma..uz ma porazi...vravel ze krcek sa zas akoby dal dozadu trosku...a ja uz taka zufala som bola ze uz som mu navrhovala cisarsky..ale vravel ze piatok mam prist a uz urcite porodim...ak sa krcek nezlepsi tak mi urobi cisarsky..tak mi odporucal tak cakam...este ze mi uz povedal ze ten piatok uz isto budem mamina..no lebo by ma porazilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre