Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mien
25. apr 2008

čaute maminy, tak so má už Sandrika a sebou, no toto, keď každý deň bude z vás niekto rodiť, tak tu na budúci týždeň zostanem naozaj iba ja a didi, no a teraz to podľa mňa príde na danielku, uvidíte

miriamka
25. apr 2008

Mien...ale ved ty mas este cas,pekne tu este chvilku pobudni 😉

daniela84
25. apr 2008

No hadam nie ani nestras ja mam co este zariadovat, to mam tak pekne rozvrhnute do stredy, ze vsetko akurat stihnem. Ja si pockam na stredu sak to je uz len pat dni dokopy

mien
25. apr 2008

miriamka, veď viem, že mám ešte čas, len sa bojím, že budem sama, ale bude tu aj dididi
lebo vy maminy už sem určite nebudete často chodiť lebo sa budete starať o bbätká, ale poviem vám som strašne šťastná, keď čítam také, že už sandrika porodila a aj mirka už porodila, lebo sa vžijem tak troška do ich situácie, ale bože chrn rodiť ešte takto skoro ako som ja, ale tak o mesiac by som to už prijala

miriamka
25. apr 2008

No ja dufam,ze maly tiez este aspon tyzden vydrzi aj ked doky povedal ze pochybuje...ale my sa len zajtra stahujeme na domcek,takze chcem to este stihat 😉

mien
25. apr 2008

no danielka uvidíš, ale nech sa to stane no tvoje želanie a kde je DIDIDI

mien
25. apr 2008

miriamka, ale možno ti to vyjde, lebo sa už zajtra sťahujete, koľko vám to potrvá, tak približne dva tri dni, nie a potom už može Jakubko prísť

miriamka
25. apr 2008

No domcek uz je pripraveny,len zajtra prestahujeme nejake veci a moze to prist 🙂

mien
25. apr 2008

vy čakáte na pôrod a ja čakám na to, aby sa mi malý otočil

daniela84
25. apr 2008

Didi tu nebola este, ako tak citam, no tak take ani nepredpovedaj podobne ako mirka mi zariadujeme bytik a uz nam chybaju posledne vikendove upravy tak chcem byt pri nich, ja si s radostou pockam do stredy aj do stvrtku

mien
25. apr 2008

dobre Dnielka, tak to tak bude, potom uvidíme

miriamka
25. apr 2008

Dani...ved to,aj my dokoncujeme,takze idel by bolo pockat do konca tyzdna.
Mien,a ako je maly otoceny?Nas je dole hlavou od 24tt

mien
25. apr 2008

ja by som sa chcela vás spýtať, to cítiť, keď sa otvárate alebo to vám vie zistiť iba doki, ja taj týždeň mám takú svalovku od spodu, keď vstávam ráno, neviem čo to je, vy ste také niečo nemali

mien
25. apr 2008

miriamka, malý je tak, že má hlavičku hore

lucka0122
25. apr 2008

ahojte sandrika mi napisala....Luky sa narodil po ukrutnych bolestiach,neotvarala sa porod jej vyvolavalai a o 6.15hod.ho na smrt vycerpana vytalcila.ma 52cm a 3030g...

mien
25. apr 2008

no tak jej veľmi gratuľujem, aby boli zdraví, no chudinka tak sa potrápila riadne, ale už to má za sebou, lebo už mala dlhý čas bolesti

lucka0122
25. apr 2008

veru aj ked som bola u nej tak jej stale bolo zle...uz sa aspon trapit nebude....

daniela84
25. apr 2008

No ci pana tak sandrika sa potrapila a riadne, ale dufam ze su ok, a ze ja malinky je zdarvy bol velky ako valibuk, mien aj ja som mala svalovk sem tam, ale iba par dni.
Miri viem si predstavit my ked sme zacali so stahovanim skoro som umrela tolko roboty, a este stale je co robit

miriamka
25. apr 2008

Super ze je Sandrika maminka,aspon uz ma po tych hroznych trapeniach 🙂

mien
25. apr 2008

lucka tak to ste vy dobré kamarátky, keď si bola aj u nej v nemocnici no to verím že jej bolo zle keď si u nej bola, ale bola aj šťastná však

mien
25. apr 2008

veď ako som včera čítala, tak večer bola otvorená na dva prsty a chudinka porodila iba dneska ráno

lucka0122
25. apr 2008

no o desiatej bola na 4 prsty ale trapila sa chudiatko ale aspon ze je po tom.....ano bola stastna aj ked ju bolelo vsetko bola velmi stastna ze ho ma v brusku.....je zlata.pozname sa iba s konika ale od zaciatku tehu..

miriamka
25. apr 2008

No ale hlavne ze uz je Luky vonku.
Ja som bola v stredu na 2 prsty otvorena,som zvedava ako je to teraz lebo nemam bolesti ani nic...ale doky,vraj to pride kazdu chvilu.

zmrzka333
25. apr 2008

No tak to sa tu krasne rozbehlo. Chuderka Sandrika sa potrapila ale uz to ma za sebou a uz to bude len lepsie.
Inak nebojte sa ze tu nikto nebude lebo budem tu ja a ja si teda este pockam 🙂

daniela84
25. apr 2008

No zmrzka neboj sa ani nebudes vediet ako to ubehne, ja som to tiez ani nebadala, a to som bola stale doma ani skola ani robota

diddi
25. apr 2008

neviete niekto ako je s loss?

zmrzka333
25. apr 2008

dani: ja som cele tehu doma ale je pravda ze to ubehlo ale teraz to asi pojde pomalsie

zmrzka333
25. apr 2008

dievcicky pojdem sa napapat a potom na zone reality ide "cakame babatko" pozerate to niekto? Ukazuju tam tehulky a porody

miriamka
25. apr 2008

Zmrzka...Loss tu dnes pisala,je doma 🙂

danka86
25. apr 2008

ja mavam taku akoby svalovicu zospodu a dnes uz riadnu, ledva som sa z postele vytrepala a boli ma brusko, stale popichava... a co to vlastne znamena, ked citim taku akoby svalovicu?? baby taka som nachladnuta..
Sandrike strasne gratulujem.. uz sa to tu ozaj riedi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre