Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
28. apr 2008

ahojte je tu este niekto?

mywiel
28. apr 2008

Ahoj ja som tu obcas medzi riadenim... 😀

montinka
28. apr 2008

ahoj ako sa mas? vies nieco o sandrike?

mywiel
28. apr 2008

Nie neviem dufam, ze uz je Luky na tom lepsie. Ja sa mam celko fajn, az na to ze sa mi chce stale spat, a kazda cinnost ako napr. povysavat ma stoji vela usilia nic sa mi nechce hrozne, musim sa dovsetkeho motivovat. A ty ako tyzdne uz pekne pribudaju? 😉

montinka
28. apr 2008

ano ano pribudaju. no ja sa mam fajn iba drobec je dnes nejako ticho dufam ze len spinka. aj ja dufam ze Luki sa ma lepsie vsak sandrika sa hadam ozve

mywiel
28. apr 2008

Urcite sa ozve len teraz ma ine starosti. Moja kopka aj cez den ked nieco zjem, ale tiez vacsinou az neskoro vecer, neboj to len spi. Idem dat topanocky do albumu co som nakupila na zimu pre babo.. 🙂

daniela84
28. apr 2008

ahoj monti ako sa mas

montinka
28. apr 2008

dobre daj jej sandrika ma v albume fotky Lukaska videla si? ahoj dani dobre a ty?

mywiel
28. apr 2008

nie nevidela idem kuknut...

montinka
28. apr 2008

kukni zlaty je

mywiel
28. apr 2008

Jeej no zlaty, vyzera vo forme. Hadam budu coskoro doma. 🙂

montinka
28. apr 2008

aj ja dufam

daniela84
28. apr 2008

tak to je fajn, ja sa mam v ramci moznosti, trosku som riadila a teraz varim ale som taka unavena ze az, to je riadna makacka s takymto bruskom
Tesim sa na malicku a ze to budem mat za sebou len dufam ze nebudem velmi ubolena

montinka
28. apr 2008

no dani ty to uz budes mat coskoro za sebou hm a myslim ze pri malej na bolesti zabudnes.🙂

daniela84
28. apr 2008

no tak hadam u mna je to najhorsie ze ja sa tej bolesti bojim, a bojim sa ze nieco bude malej, ked vidim vsetky ti pripady, az mi to nahana strach, ja som mala bezproblemove tehu tak dufam ze bude aj po porode vsetko ok, tesim sa a zaroven sa bojim, teraz mi to nejak dochadza ze budem mat babo a zda sa mi to zvlastne

montinka
28. apr 2008

myw zlate topanocky

mywiel
28. apr 2008

Diky. 😉 No ja chcem rodit v ramci moznosti do vody, takze normalne na druhy den by som mala chodit ako manekynka... 😀 😉

montinka
28. apr 2008

a ako je mozne ze ked sa rodi do vody tak si menej ubolena ako ked rodis normalne?

lucka0122
28. apr 2008

ja nemam stale vysoky tlak dva krat som mala a dr povedal ze velmi mi nepuchnu nohy ze to sa iba mne zda..a bielkovina v moci je zla?ci co to je ?

mywiel
28. apr 2008

No tak ze ta tepla voda ti uvolni svalstvo aj hradzu takze je mozne ze sa nenatrhnes a ak aj ano tak vacsinou len trosicku, ze to netreba sit a hoji sa to lahsie. Na kurze nam vela o tom hovorili... 😉

mywiel
28. apr 2008

Lucka bielkovina v moci je zla ale ak mas tlak ok tak asi to bude v pohode.

montinka
28. apr 2008

ahaa no zaujimave.

mywiel
28. apr 2008

Luci ty uz sa aj tak nemusis bat predcasneho porodu ved uz si v termine. 😉

lucka0122
28. apr 2008

mala som iba v piatok 141 na 71...ze to neni este vysoky....a to iba teraz sa mi bielkovina ukazala inac som ju nemala.

mywiel
28. apr 2008

Idem sa hadam uz aj obliect lebo som stale v pyzame od rana, ked pride manzel bude si mysliet, ze som cely den spala... 😀

mywiel
28. apr 2008

Ja mam 120/70 ale ja este nemozem rodit to by bolo skoro. 😉

montinka
28. apr 2008

no luci ten jeden je dost vysoky

mywiel
28. apr 2008

Uz sa fakt neviem dockat kedy bude aspon v tom 35t, zrazu mi to pride dlho aj ked vsetci mi hovoria to uz mas zachvilu, mne sa ani nezda, v noci sa casto budim a uz aj horsie spim... 😒

montinka
28. apr 2008

myw to aj ja a ja som mala minule 115/70. hm skoro ako ty.🙂 inak baby aj vy sa v noci obcas tak potite?

mywiel
28. apr 2008

Monti ja som niekedy mokra ako mys ked sa zobudim, vraj telo ma teraz viac stupnov v tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre