Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

barbiek
5. máj 2008

ty kokso, ja somz ba ale byvam v trnave

pupicek22
5. máj 2008

He he he.Sok?Ja som zo Ziliny🙂))

barbiek
5. máj 2008

a to ako sa ti dampodarilo pristahovat sa 😉

pupicek22
5. máj 2008

Ale zijem v UK 😅

pupicek22
5. máj 2008

Som sem isla na prazdniny a sa mi zalubilo tak som ostala... 😀

barbiek
5. máj 2008

toje super teda, aj manzel je odtial

pupicek22
5. máj 2008

Nastavajuci... 😀 😀 😀.Ano anglican 🙂ako uliaty. 🙂 .Tvoj? 🙂

barbiek
5. máj 2008

trnavcan ako uliaty 😀 😀

barbiek
5. máj 2008

pupicek rada som sa zoznamila 😉 ,ale uz idem oddcyhovat, tak dobruu

pupicek22
5. máj 2008

😀 😀 😀
Ach ten moj tu beha okolo a triedi casopisy.. 😉.Mne uz zase po rozume beha jedlo...a to sa mi pomaly este to rizoto nedostavilo do zaludku poriadne. 😅.
Ako pekne tu bolo dneska...teplucko.Ako na slovensku?

pupicek22
5. máj 2008

No dobre...tak chodkaj...ja tiez!Dobru nocku! 🙂

ivetienka
6. máj 2008

Dobre raaanko.
Pupi, vidim, ze si vcera robila rizotko 😀 , manzel bol urcite rad 😀. No ja som vcera bola v poradni a podla lekara sa mala voooobec zatial nechysta von 🙄 , tak som zvedava. A Ty ako? 😉

luciask1986
6. máj 2008

ahojte tak ja som tu dlho nebola nakolko mi hrozil predcastny porod a bola som v nemocnici teraz uz som doma aj s malou narodila sa skor ale vsetko je ok taksa drzte

ivetienka
6. máj 2008

Luci, blahozelam a nech ste obe zdravucke 😀

dididi30
6. máj 2008

dobre ranko vam prajem 😉
luciacik, tak si zmen profil a hod nejake fotky do albumu, to by bolo nadherne....ale aj tak gratujujem , vela zdravicka, vam obom 🙂

lucka0122
6. máj 2008

dobre ranko didi ako dnes co ides robit?luci blahozelam nech ste obe zdrave

dididi30
6. máj 2008

lucka ahoj, nie cosi 😀 to som len gratulovala lucke 😅
este mam cas a mozno tu budem este trcat v tvojom tt, ved chlapi sa na svet neponahlaju 🙂

loss
6. máj 2008

Luci blahozelam super
LUCKA AKO JA SOM DNES BOLA V PORADNI SOM OTVORENA NA 3CM tak som zvedava dokedy to este vydrzim a co Patko nechce ist von?
didi ahoj 😵

ajkabezka
6. máj 2008

super loss, tak to už fakt nebude dlouho trvat...tak držíme palečky!! 😉 😉

dididi30
6. máj 2008

loss no teda, tak uz len sexuj a skac, nech to mas za sebou 😉 drzim palceky a zatra uz nech je malicka pri tebe 😀
uz som si myslela, ze ste vsetky porodili ,sak tu nik nechodi 😕

lucka0122
6. máj 2008

ahojte babule od rana blbol konik tak som od nervov radsej z neho odisla...ja idem v piatok do poradni a na posledne sono ze kolko ma maly....a uz by mohol ist aj von....akurat som si vsimla ze mi kleslo brusko.....

ajkabezka
6. máj 2008

luci aj mne manžel povedal, že mi jakosi bruško mení tvar 😅 ...tak jsem znovu vyskládala skriňu v ložnici- komínky podle barev, ponožky podle barvy..atd,ať je to tip top jak dojde mamka, aby mala prehlad co kde je, svlékla jsem peřiny pro návštěvy, vyprala, pověsila, teď dělám poriadok v regáloch s potravinami a drogerkou a ještě pozametám kuchyň 😉
barbiek včera jsem ti pekne v takom velkom odstavci odpovedala na to čo Danielko, jestli nežárlí, ale vypadl mi net a všechno se mi vymazalo, tak jsem to vypla a šla spát 🙄 - dani je v poho, vidí že mi objímáme bruško, povídáme Jakubkovi a on na to reaguje pohybem, tak ho pusinkuje, a taky se naučil povídat- každé ráno popřeje Jakubkovi dobé uáno Kubíčku uš ofítiuo 😀 : dobré ránko Kubíčku už je den...aj si drží ruku na brušku když má Kuba škytavku a je šťastný, že to cítí 😀 😀 ...takže je fakt v poho a nebojíme se že by byl nějaký problém...takže ve zkratce asi tak 😵
luciask gratulujem k malé, je fajn, že je OK..teď už si spolu jen užívat 😵

ajkabezka
6. máj 2008

lucka tak už by se taky něco mohlo rozjet ne?? 😉
a co miri- ta tu dnes ještě nebyla...že by??? 😅

lucka0122
6. máj 2008

ajka mirka tu nebola....od rana ale aj tak blbol net neviem ci iba mne....ze by sa daco rozbehlo aj mne?dnes sa na to necitim..dnes som v pohode ani zaha ma nepali...v piatok kontrola poradna ak stihnem.... 🙂

ajkabezka
6. máj 2008

no luci ono to tak bývá, že nic nic a najednou blesk a bum ho a je to 😉

montinka
6. máj 2008

ahojte chcem sa spytat aj vas boleli kosti zospodu ked ste boli asi v mojom tyzdni? to sa roztahuje panva ze?

ajkabezka
6. máj 2008

ano monti, to by se ti měla roztahovat pánev 😉
no babenky, jsem se zas dneska nějak prezentovala a makala jak "zamladi" tak už teď melu z posledního 😅 ☹ ...takže jdu ještě pozjistit cosi o té sterilizaci a padám hodit nohy hore...mám vždycky jeden den energie na přenášení skal tak makám jak motorová myš a pak jsem týden KO, že sotva lezu 😨 😵 ..no ale už mám jen pár dní na úklid, tak asi zítra zas něco "podělám" jak dojedu od primáře- máme zas poradu, tak budu vědět víc 😉 ..hezky se vyspinkejte, ať maličcí posluškají a zas zítra s novinkama 🙂 ..a ty které se rozhodly porodit tak to zvládněte aj vy aj mimi na 1* 😵 😵 ...papa

montinka
6. máj 2008

ahoj ajka a dobru nocku aj vam.🙂

dididi30
6. máj 2008

cafte, no konecne tu niekto je 😀

montinka
6. máj 2008

hm didi uz asi nikto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre