Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
11. máj 2008

monti no dala som mu trochu feniklovy cajik tak chvala bohu zabralo zaspinkal aspon tak no...

montinka
11. máj 2008

vsak aj ten je na vetryze, mna inak napadol rascovy ale to asi este taky drobcekovia nemozu

mirka8429
11. máj 2008

monti no ten feniklovy je podobny tiez na vetry chudatko moje malinkee

dididi30
11. máj 2008

monti a co som napisala 😀 .....jasne kontrakcie naprv, sak to je logicke, ale su na prd ked sa neotvaras, tu ta nevazmu..proste ide o to,ze sa musis poriadne otvorit a jasne,ze najprv kontrakcie 🙂 ....ale su zeny co maju neustale blesti a neotvaraju sa, treba im pomoct...na sk pomozu ale tu az ked skapinas 😠

montinka
11. máj 2008

ja praveze kavu pijem iba s mliekom a cukrom. a pivko nooo sem tam so sirupom.:-P

montinka
11. máj 2008

aako na sk pomozu?

dididi30
11. máj 2008

mirka aj ja mam kupeny feniklovy, pre istotu.....neviem ci to tu maju...
pivo so sirupom no to musi byt grc 😀 😝 to by som sa asi.... 😀 😀 😀 😀

montinka
11. máj 2008

nieeee didi nahodou to je super. a mne to asi preto chuti ze mi to sem tam babka davala ked som bola mala aby som lepsie spala.🙂 hmmm vidite este musim dokupit dalsiu vec feniklovy caj

mirka8429
11. máj 2008

didi dobry je aj ja ho pijem aby slo do mliecka

dididi30
11. máj 2008

neviem monti ale urcite to ulahcia, ale kto vie, napr mojej segre nepomohli a aj niektorym babam, ale aspo napichaju vyvolavacku, tu az po 42tt napichnu , stale cakaju na prirodu, lebo chcu byt prvi vo svete kde sa rodi prirodzene bez pomocok a bez cisarskych....

dididi30
11. máj 2008

mikra ale ked ty ho pijes uz malickemlu nedavaj, bo aj ked sa a tym cajikom prezenie ani to neije dobre..
hej monti?? no ale od pivka sa aj pribera 😀

montinka
11. máj 2008

hrozneee to si tam ani nemozes vybrat ci chces cisarsky ci normalne? sice to su neda ani tu ale inde v zahranici hej

dididi30
11. máj 2008

no doma sa da poplatit tu nie...tu si cudzinec......aj kamoska vravela,ze ak budu mat naladu tak daju aj epi ale ak nie tak nedostanes nic,,,,,ale kto vie ako to je, aj u nas su vselijaki...

montinka
11. máj 2008

hmmm ale ved ho nepijem stale a a na litre raz za uhorsky rok ked mi je po obede tazko. hmmm sice mne staci asi aj ta troska na pribratie.🙂

pupicek22
11. máj 2008

No ahojte babizne....tak dik ze ste ma tam hnali....urcite sa mi ulavilo.Stale boli,ale som viac vyrelaxovana.Viac som nevydrzala,to je moj najlepsi vykon....aj sa mi ovecky na prstoch urobili🙂))
No som zvedava kde s tymto anglicania zajdu...... 😖 ....kazda zena ako ja ich asi nakope do riti!!! 🤐 🤐

montinka
11. máj 2008

vsak ja viem ze aj ttu su vselijaki

dididi30
11. máj 2008

monti mne teraz to pivko velmi chuti a majonezove salaty tie by som jedla na kila ale obmedzujem to...tatarku aj do polievky 😀

montinka
11. máj 2008

cooo? hmmm didi to ja zase nemusim. no vidis pupi ze ti je lepsie a ak bude zase zle mozes navstivit sprchu znova.🙂

pupicek22
11. máj 2008

To aj ja dididi s tou tatarkou... 😉

mirka8429
11. máj 2008

didi som malemu dala len par lyziciek nebojaj 🙂

monti a ty chces ist ako rodit??normalne??

baby idem ja off lebo som taka nejaka..aj mna zacal zaludok boliet...tak paaaaaaaaaaaaaa

montinka
11. máj 2008

hm dievcence opustam vas idem vyvencit toho mojho chlpaca stvornoheho. ahojte a pekny vecer a potom dobru noc

pupicek22
11. máj 2008

Dobru nocku monti a mirka!
A ty dididi co porabas? 😉

montinka
11. máj 2008

no miri normalne ved ani tu sa neda vybrat co chces. hm kazde ma aj svoje vyhody aj svoje nevyhody. ale tak asi vydrzat normalny je lepsie ako cisarsky. tak ahojte ja uz bezim

dididi30
11. máj 2008

pupi tak to som tiez rada,ze ti je lepsie....no a tu tatarku?? hm sak tu je aka mastna,ze sa necudujem,ze kila idu hore 😖
mikra ahoj......pekne snicky a malickemu pusku 🙂
monti....ja uz idem do vane a oddychnut si , papa
pupi , budem na teba mysliet aby si uz rano bola maminka.....inak sa cudujem, ze anglicanky tolko rodia, ked take trapenie mavaju....tak dobru nocku a mysli pozitivne 😉

mirka8429
11. máj 2008

pupi dakujem aj tebe pekny vecer... 🙂

monti ved ano to je pravda--tak beziim paa 🙂

pupicek22
11. máj 2008

Dobru dididi....a babulky!Pekne snicky! 🙂

daniela84
12. máj 2008

mien zial som to asi nevhodne napisal a nebol to vobec utok na madarov ja som spolovice madarka totiz, takze asi tak, a to ze ta to nstavalo sorry, ja som bola este viac nastvata, az tak ze som utiekla radsej domov, neviem akoby si sa citila ty keby si sa citila ako niekto kto je na nasej spolocnej izbe akoby na navsteve. Ale to by si musela zazit, a keby si neustale musela pocuvat ako sa o tebe bavia v madarcine a myslia si nerozumies, asi tolko k tomu, ale to nebola iba ona, baby, ktore hovorili tymto jazykom casto v poslocnosti inych zacali hovorit po madarsky a ohovarat ich, a myslelli si ze im niekto nerozumie. Takze asi tolko moj postoj. Ale inac to tam bolo celkom fajn, ale su tam aj dobre aj zle sestricky. POdla toho na koho natrafis.
Gabka ja som sa stretla s Fricom na vizite bol zlaty. Ale inac som spoznala asi vsetkych doktorov, Sevcovicova je milucka, a dr. Dosedla este viac ten sa mi pacil asi najviac.

loss
12. máj 2008

dobre ranko
takze porod sa nekonal nasa Nelly sa rozhodla ze este nechce von ☹

gabkazabka
12. máj 2008

dobre ranko,
vsetkych tehulkam a mamickam prajem krasny dnik 😵

daniela84
12. máj 2008

ahojte tehulky, tak ako s avam daroi, vidim ze lossik je este 2 v 1 , a aj gabi je este tu, ta losiik malej sa nejak nechce ist vonka.
My s malou emmkou sa mame fajn, cez den sme ako medik ani neviem ze ju mam, len ecer od siestej do jedenastej bojujeme s hodinovym kojenim a nebuvkanim, sem tam s bruskom a bolestami, a vcera sme mali asi z oci.
Ta uz cakame ci sa to nejak upravi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre