Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pipinka82
18. máj 2008

idem sa napapat lebo začinam pocitovat hlad a malí sa zobudil píta asi aj on papo 😀 tak sa majte pekne 😀

dididi30
18. máj 2008

aj ja sa idem napat, potom sa stavim, zatim pa 😉

montinka
18. máj 2008

dobru chut ja idem nadalej pozerat nejake bytiky

mywiel
18. máj 2008

Veru aj ja... 😝 😀

dididi30
18. máj 2008

no ja som uz dojedla, muz sa kupes s malou a ja pojdem pozbierat pradlo a zajtra budem zehlit 😝 no a som zvedava na utornajsi spln, vraj sa viac deticiek rodi, tak som zvedava 😀

aviril
18. máj 2008

ahojte. tak aj na mňa stačí len pozrieť a už je jasné, že je to chlapec

dididi30
18. máj 2008

aviril a ako je to vidiet?? vraj do spicu brucho, no to mam aj ja,ale zas plet nemam nejako extra krasnu,,,,,,ale ma to byt aj ak chpapcek.ozaj a neskusite este aj babiku?

aviril
18. máj 2008

didi, mám brucho len vpredu a špicaté, také som mala zakaždým. pleť nemám peknú, ja mám pigmentové škvrny, také hnedé.
bábiku ? zatiaľ nie. možno keď mi už šibne v 35-ke voľakedy. ja už mám strach, že zas by to bol chlapec. asi by som mala vymeniť chlapa, lebo môj vie len vajčákov robiť 😀

dididi30
18. máj 2008

aviril ,zeby len to vedel?? 😀 a ozaj neskusila si to planovat podla tej cinskej tabulky??
inak ti poviem kasli na to, ja som si povedala,ze kebyze je to baba tak sa tesim a vnucikov 😀 a mozno by sme skusili aj tretie....tak mam odbite hadam... 🙂
tak tak pri malej som mala gulate a teraz mam viac do spicu..

aviril
18. máj 2008

didi, ja sa vymykám zo všetkých možných tabuliek. Napr. môj druhý mal byť podľa čínskeho dievča. A toto tretie som si dala vypočítať u Dr.Jonáša - chcela som dievčatko, on mi ho vypočítal a v ten deň D pre dievča sme splodili samozrejme chlapca. takže na mňa asi nič nesedí, žiadne výpočty, tabuľky...
Ty budeš mať do páru, to je fakt zlaté 🙂

dididi30
18. máj 2008

no sak to ani ja tomu moc neverim, proste nahoda...no hej, dva krat som si dala kuknut ci je to chlapcek a od dvoch nezavislich lekarov,takze by to mal byt chlapcek 🙂 a ti poviem ani som neverila,ze sa mi to podari, no ale moj muz na to ze on vie co robi, tak som sa smiala 😅

aviril
18. máj 2008

mne zas robí sono na každej poradni a vždy sú tam guliská. a vždy väčšie a väčšie.
a na začiatku ti nebývalo zle? lebo mne vôbec ani pri jednom

dididi30
18. máj 2008

noi mne praveze bolo strasne.....pri malej vobec....
to som len vajicka jedla a chlieb s maslom........tie vajicka nik nechapal,ze prave to nechuti a mne chutili velmi 🙂

aviril
18. máj 2008

tak aj ty máš čosi obrátené, lebo sa hovorí, že pri dievčatkách býva zle a pri chlapcoch nie.
idem si hodiť sprchu, potrebujem sa trochu uvoľniť

dididi30
18. máj 2008

ok aj ja idem , hoci ja by som radsej nieco rozbehla 😀 joj uz nech to mam za sebou, lebo ma drbne tu byt do 42tt 😠
bru nocku

lucka0122
19. máj 2008

no ahojte bruska tak mi sme uz doma dnes nas pustili...konecne.....mame sa dobre Patko spinka cez noc sa budi len 3 krat napapa sa a spinka dalej...didi ty este nic..

pupicek22
19. máj 2008

Ahojte babulky!tak ako?mi to zvladame...sebastian je velmi dobre babulko 😀 😀 😀

mywiel
19. máj 2008

Ahojte tak babo ma 2kg, je hlavickou dole tak super, inac doki ma nechal uz doma tak som rada. Dostala som doporuceny list od sefky, ze vraj formalne upozornenie skoro ma porazilo, takze musim ist za pravnikom, lebo ta svinucha mi nechce platit MD. 😠

dididi30
19. máj 2008

ahojte....caute maminky lucka a pupi......tak ako ste to zvladli??
pupi tak na teba som az zvedava, nevytrapili ta?? super ,ze drobcek je zlatunky, kojis?
myw ani mne nebudu platit ale idem cez socialku, ved aj tak sa da, tak naco pravnik?

mywiel
19. máj 2008

Ja mam pravo na MD takze pravnika, napisala mi riadny podrazacky list... 😠

dididi30
19. máj 2008

pupi a zmen si nick , a daj foto do albumiku sme zvedave 😀
luci sak som este len zacala 38tt ,ved vy ste tu boli do 41tt a odomna chcete aby som uz rodila? 😅

dididi30
19. máj 2008

myw no aj ja som mala pravo, ale oni maju take vselijake dohody, co ma platit nemusia a hodia ma na urad, tym padom sa ma zbavili 😒 ale mne je to jedno aj ak tam nechcem ist naspat, bude si hladat nieco lespie.

mywiel
19. máj 2008

Ani ja nechcem ist naspat ja budem robit uz len pre seba, ale ten podraz ma stve ja to tak nenecham! Este ona bude z toho problemy lebo zakon mam na svojej strane. 😠 😎

gabkazabka
19. máj 2008

Ahojte vsetky maminky a tehulky....konecne som sa tu po dlhom case dostala... 😵

gabkazabka
19. máj 2008

Pupicek a Lucka blahozelam 😵

dididi30
19. máj 2008

myw jasne mas na to pravo....tak sa nedaj 😉
ahoj gavi, nerodis?? 😅

dididi30
19. máj 2008

joj to co pisem.....som myslela gabi a nie gavi🙂)

gabkazabka
19. máj 2008

didi este nieeeeeee 😎

sandrika
autor
19. máj 2008

no neni to poriadku dnes sme mali ist domov a ten zapalovy parameter mu zase vyskocil z 11 na 26 zajtra sa mu urobia kontrolne testy a podla toho uvidia ci mu nasadia zase dake antibiotika a uz zase len naslepo no aspon s papanim mi konecne vecer urobil radost lebo cely den jedol len po 20 ml a teraz 90 tak hadam mu moje mliecko doda sil bojovat

gabkazabka
19. máj 2008

Sandrika ☹ .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre