Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
24. máj 2008

gabi pekna fotecka taka akurat si tam, sak co 😉 no a este tam mas hrubu bundu tak aj to prida navyse....ale sak sa odfot na telefon aj sama hoci len brusko a hotovo 😉

gabkazabka
24. máj 2008

hm,radsej pockame do zajtra,odfoti ma manzel...mobilom by to bolo komplikovane,lebo nemam tu kabel....teraz sme na vikend u nasich v Michalovciach 😉

dididi30
24. máj 2008

ale baby to je aka fotka, co som si rit na nej zakrila aby nebolo vidno aka je velka 😀 ale sak to je jedno, uz to necham tak,sak sa to krati ......a varim take jedla co ked budem kojit nebudem moct jest, napr karfiol a kapustove rezance 😀 a vela zeleniny , papriku , rajciny, joj ako to bude bez nich ☹ no co uz daco musim obetovat a hadam aj schudnem 🙂

gabkazabka
24. máj 2008

tak a ked sme pri tom priberani.....prave tlacim do hlavy nanuk Nogger... 😝 😀

dididi30
24. máj 2008

gabi teda, a to mozes aj netovat?? to by si mala chodit kade tade, ked si v michalovciach 😀 co je tam nove?? fontana funguje?? a mate tam teplo?

dididi30
24. máj 2008

gabi dobru chut 😀
a kde utiekli monti a mien??

mien
24. máj 2008

ja som tu len rozmýšľa, že by som si aj ja dal nanuk a to, že 25 navyše

gabkazabka
24. máj 2008

no ved som bola dnes v meste....na teraske na kave s kamoskami...No dnes je tu pod mrakom,ale nieje zima,tak akurat...a nove ...asi nic...ale mam to tu strasne rada a v Spisskej mi Michalovce velmi chybaju... 😢

montinka
24. máj 2008

didi tu som len zehlim popri pisani

gabkazabka
24. máj 2008

Mien,kludne si daj...potom uz nebudes moct,ked budes kojit.. 😉

mien
24. máj 2008

chcela som napísať dala nanuk

montinka
24. máj 2008

hm ked dozehlim idem na nanuk aj ja.😀

mien
24. máj 2008

dobre baby idem pozerať tv papa

dididi30
24. máj 2008

mien ja som uz mala zmrku, no ale mam daco aj v mraznicke ale uz fakt nevladzem, skor churmem cornflaky to milujem to chrumkanie a chuti mi to ako taka hlina ci co, hoci som este hlinu nekostovala 😅
gabi no to ti verim,ved si vyrastala v michalociach...mne je jedno kde som, ja si vsade zvyknem 😀

dididi30
24. máj 2008

ok baby aj ja idem kuk telku a oddychnut si bo som nachodena, papa 😉

gabkazabka
24. máj 2008

Mien,pa 😉

gabkazabka
24. máj 2008

Tak sa majte zatial....idem sa aj ja vyvalit pred Tv... 😉

montinka
24. máj 2008

hm no tak sa majte dobre a potom dobru nioc

mirka8429
24. máj 2008

ahojte babule ste tu niektora??som vas teraz docitala..co sa tyka priberania ja som pribrala cca 13 kil mozno aj viac..teraz som sa vazila a mam 5 kil navyse ale aj tak mam este siroku panvu lebo to kym sa stiahne..ale kamoska vyzerala ako buldozer v tehu a 3 tyzdne po pôrode ako slamka..no toto...a som zvedava kolko to bude trvat mne...zajtra mame krstiny a tolko dobrôt bude a ja skoro nic nemozem..ani salat lebo uhorky a tatarka tam je..do kelu a ja tak lubim...no kolac si dam a aj nanuk ale samozrejme nie s orechami...ale vraveli v nemocke ze malo nic neposkodi tak neviem...no aj a som pila ten caj z maliny a zacina sa pit cca 4 tyzdne pred pôrodom a ja som sa chvala bohu rychlo otvorila..neviem ci to nahoda...ale...no a teraz nevojdem skoro do nicoho..tak mam take nohavice teplakove a nosim tie...

mien a tebe poradim presne ako didi vravela vela chod..ja som mala zakaz chodit lebo som bola na rizikovom a som msa otvarala ale od 37 tyzdna som uz chodila a este som aj prenasala...lepsie je ku koncu chodit kôli lepsiemu pôrodu 🙂 aj ked nevladzes..ja som tiez sa uz len gulala ako kačička 😀 😀

montinka
24. máj 2008

ahoj miri. hm no kazda priberame pocas tehu individualne a asi to tak bude aj s tym chudnutim. no uvidime. a preco sa nemozu uhorky a tatarka joj to mam tak rada.

mirka8429
24. máj 2008

monti no vela veci sa nemozu...aj ja sa plno veci musim vzdat..aj kecup..to je alergen aj orechy, paprika, stiplave, kapusta, uhorky kysle, cerstve ovocie (mozes len zavarane), zelenina...a takeee

montinka
24. máj 2008

teda sila a odkial si nabrala co vsetko mozes a co nie. vies ja iba aby som vedela kde to mam potom hladat. ci to mi povedia v porodnici?

mirka8429
24. máj 2008

monti mam taku knihu a v nej som citala

montinka
24. máj 2008

aha no mozno to najdem aj ja v mojej. no idem ja uz boli ma akosi chrbat asi tu uz dlho sedim.🙂 tak ahoj a dobru noc potom

lucka0122
24. máj 2008

ahojte....konecne som sa sem dostala.....ale asi som tu uz sama ze?a ajka porodila?ani som nevedela...

mirka8429
24. máj 2008

monti tak dobru nocku aj tebee

luci ahooj

lucka0122
24. máj 2008

ahoj mirka.....no ako?moj maly je taky dobrucky ze dakedy neviem ze ho mam...iba spinka potom papa prebalime a znova spinka...kupe sa uz rad ...ja sa ho este bojim tak mi mamina pomaha....v pondelok ma 2 tyzdne a zajtra sa chystame uz von neni to skoro/

montinka
25. máj 2008

ahojte. ako ste sa vyspali co sa chystate dnes porabat?

montinka
25. máj 2008

inak pridala som kocik do albumu.🙂

pupicek22
25. máj 2008

Je tu niekto? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre