Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
25. máj 2008

ahoj pupi, co noveho?? vcera som bola kuk kde budem rodit, no ti poviem ako taky domcek sa necudujem,ze porodim a pojdem domov 🙂

montinka
25. máj 2008

ahojte uz som tu aj ja. je tu niekto?

heppu
25. máj 2008

ahoj monti som tu

ivka1603
25. máj 2008

ahojte kocky...prajem vam krasnu nedelu...

montinka
25. máj 2008

ahojte aku mate nedelu?

heppu
25. máj 2008

krásnu slnecnu ideme za chvilku zas bezkat

dididi30
25. máj 2008

hepu co ides robit?? 😅 bezkat?

heppu
25. máj 2008

to len tak hovorime ked ideme vybehnut havina

ivka1603
25. máj 2008

montinka,ahoj....ja som asi v 9tt, v utorok sa chystam na gyndu....rastie mi uz brucho, som ako kotna macka 😀 ale spala by som cely den, u nas je pod mrakom... ☹

dididi30
25. máj 2008

jaj hepu 😅 no uz mi to doslo sak mas psika v kociku 😀 aj ho kocikujes? 🙂

heppu
25. máj 2008

nekocikujem len ked sme ho doniesli tak som ju tam skusala dat a bola zlata tak som ju aj cvakla ale jej sa tam tak pacilo ze by tam aj spavala keby mohla

dididi30
25. máj 2008

ivka tak ty uz mas 2 deti?? a co by si chcela teraz chlapceka?? bodaj by,ze?? 😉

montinka
25. máj 2008

ahojte no heppu pozdrav frenkie.🙂 monty uz je vybehany.🙂 no ivi este len porastie poriadne. inak akoze u nas je krasne slnecno ale aj mna taha spat.

heppu
25. máj 2008

no zatial sa netvari ze chce ist asi ma este dost z rana ale pozdravim

dididi30
25. máj 2008

heppu, no ani neodporucam, bo sa moze stat ,ze bude drobcek alergicky, vies zvierata...no ale ked je dieta so zvieratom od narodenia tak by to nemalo vadit 🙂

ivka1603
25. máj 2008

ahoj dididi, ano mame dve kocky a teraz to dufam vyjde a podari sa chlap 😀 muz by chcel Rasta...tak uvidime....moze mi doki robit UZV v 9tt a bude pocut uz srdiecko???

dididi30
25. máj 2008

ivka, myslim, ze moze, a strdiecko asi tiez mozno pocuvat, ale niesom si ista 🙂

heppu
25. máj 2008

no nasa je velmi cista a u nas alergiu nikto nema a psa nedame prec myslim ze to bude v pohode

dididi30
25. máj 2008

heppu ved vravim,deti ktore vyrastaju so zvieratmi su ok, a je to asi aj fajn niesu take nachylne na alergie

montinka
25. máj 2008

hmmmm u nas to bue este problem Ivan psa nechce v novom byte a pri malom babatku ale ja ho este prehovorim

heppu
25. máj 2008

hej asi je to tak verim ze u nas nebude ziadna alergia lebo ja som teda odolna poriadne aj tatino voci vsetkemu aj chorobam

dididi30
25. máj 2008

motni to je tym,ze byva malo s vami aj s o psikom, kebyze je s nim kazdy den, tak inac hovori a bral by ho ako sucast rodiny

ivka1603
25. máj 2008

dididi, v ten den, ked pojdem na gyndu,aby som zistila, na com vlastne som,mam aj meniny.....keby to vyslo podla mna, bol by to moj najkrajsi darcek....teda pred 5 rokmi to tiez vyslo tesne pred mojimi meninami som zistila, ze cakam ml.dceru, mala sa narodit 31.12.2003 a nakoniec to vyslo uz 18.12. pred vianociami 🙂

heppu
25. máj 2008

to keby dusan nechcel psa v byte tak vysackujem z bytu jeho asi 🙂

dididi30
25. máj 2008

heppu t omate dobre, aj som alergicka aj muz a dcera asi tiez, takze u nas zviera nehrozi a sorry ja by som to ani nezniesla som na to moc fajnovka, ale uz nie az taka uz som sa naucila aj na zachod sadat 😀

montinka
25. máj 2008

ivi tak si malo predcasny krasny vianocny darcek.🙂 hm no didi mozno mas pravdu.ale ja sa nevzdam ja si ho berem a hotovo

heppu
25. máj 2008

no keby si byvala s nasim psom tak ani nevies ze je tam je cistejsia ako niektori ludia a vobec nesteka je ako dieta aj ma taku povahu totalne asi bude s malou aj spavat a zohrievat ju,,,,ja som toho nazoru ze by sa deti mali dostat normalne do kontaktu so vsetkym ako kedysi to byvalo a nie ich izolovat od vsetkeho potom su stale chore a alergicke

montinka
25. máj 2008

didi 😀 no heppu ty by si to vyriesila super

dididi30
25. máj 2008

ivka no teda a ty si vsetky deti rodila pred terminom alebo len to druhe?? lebo ja som rodila na termin a teraz by som sla aj skor, aj teraz 😀
veru pekny darcek by to bol.....ja kebyze porodim 12 juna tak ma zas moj muz radost, bo to by bolo na jeho nerodky 😀 ....ale mne sa paci dnesny datum aj stredajsi sa mi paci, ale neverim 😒 som v tom pesimista....hoci mala bola presne na termin, no kto vie 🙂

heppu
25. máj 2008

ze????xa xa ale dusan by sa frenkie nevzdal ani za nic to by asi tiez rozmyslal byt radsej bezo mna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre