Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

aviril
28. máj 2008

ďakujem za gratulácie.
Didi, toto bol najťažší chlapec - predošlé deti mali 2600g, 2840g a tento mal 3310g a šiel najrýchlejšie. Síce bola som len ako druhorodička, lebo najstarší bol cisárskym a druhý riadne a tento tiež.
Pôjdem si trochu ľahnúť, deti spia a ja som už na smrť unavená.

montinka
28. máj 2008

inak aviril gratulujem k drobcekovi.🙂

pupicek22
28. máj 2008

Ahojte kocky!Aviril gratulujeme!Tak to super ze taky lahky porod!To by som si aj ja zelala pri buducom 🙂 🙂
Pri mojom sme sa potrapili obidvaja... 😒 ale stalo zato 😀
Ano ajka pekny je to datum 🙂
No vy babule kolko planujete deti??? 😀 😀

mywiel
28. máj 2008

Pupicek uz planujes dalsie? 😀 😉 Ja chcem tri. 😵

montinka
28. máj 2008

pupicek aj ja snivam o troch noooo ale to nezalezi len odo mna. ze jo?😀

dididi30
28. máj 2008

cafte....pupi ty si porodila a uz planujes dalsie?? 😀 inak anlicanom je jedno a 10 v pohode 😅 sak uvidis 😉

montinka
28. máj 2008

a ty didi uz neplanujes potom ziadne?

dididi30
28. máj 2008

moni nie ja mam uz aj dost rokov a staci, budem mat parik 🙂

montinka
28. máj 2008

hm no ved to mozno aj ja a mozno iba jedno uvidime. joj idem si umyt tanier z krupice lebo to budem musiet zoskrabavat 😀

dididi30
28. máj 2008

😀 tak utekaj, a uz si sama?

montinka
28. máj 2008

myslis bez Ivana? uz od soboty

dididi30
28. máj 2008

od soboty??? a preco si tu nechodila, si pisala,ze ked odide tak tu budes, ci si myslela tvojho ocina? 😕 😀

montinka
28. máj 2008

Nie Ivana no vies behala som aj po meste a chodila som sem ale nemala som stastie aby tu bol este niekto.🙂

dididi30
28. máj 2008

jaj.....no sak ani mna to tu az tak nebavi, uz by som radsej drobca prebalovala 🙂 uz mi zacina byt dlho a bolesti mam stale hruza

montinka
28. máj 2008

aj ja by som chcela mat uz drobca vonku ale este nech pocka lebo az buduci tyzden mam naplanove ist si kupovat veci do porodnice hmmmked sa tu uz vsetky balite no ste ma nakazili.😀

dididi30
28. máj 2008

a co ides kupovat do porodnice?? sak to hadam mas aj doma co treba ci nie?......no ja som pobalena bo uz je cas ale ty mas este cas , ale je to na tebe

montinka
28. máj 2008

nooo vlozky, plienky, vlhke obrusky a tak. no vies kamoska je o dve tyzdne neskor ako ja a ta uz ma tasku pobalenu tak pre istotu si to idem aspon nakupit pobalit to pobalim potom

mirka8429
28. máj 2008

caute babiky..

avril gratulujem k babatku 🙂

pupi ja chcem mat tak 2 deti...ak sa trafi tak aj 3🙂

didus ahooj ako sa citis???

monti cau moja ty ako?co mas nove??

lucka0122
28. máj 2008

caw mirka a co je drobcovi?ked place aj moj cez den place...asi ho boli brusko....ja uz neviem

montinka
28. máj 2008

ahoj miri. no ja vsetko po starom. teda nove mame to ze uz mame rezervovany byt.😀 joj len keby uz v juli vsetko vyslo a bolo ok a uz by aj nas ostal. a vy ako sa mate? co nove?

dididi30
28. máj 2008

montika hm ta tvoja kamoska,ze 😀 😀 😀 no ale zas clovek nikdy nevie 😅
mirka caf.....citim sa na prd asi budem na tom ako ty, bolesti budu a drobec pride az v 42tt no co uz, prezijem 😒

dididi30
28. máj 2008

lucka ajajaj to bude , kym si zvykne raz dobre raz zle.....

montinka
28. máj 2008

no a dnes som stretla dalsiu kamoska ta uz ma dve deti a ta ma dnes potesila ze jej deti sa obe narodili skorej tak si vravim no super este to chyti nahodou aj mna skorej a ja nic nemam tak radsej pre istotu idem buduci tyzden na nakupy.🙂

dididi30
28. máj 2008

motni no hej ale to este nemusi byt tvoj pripad, kazda rodi inac, niektore v termine, niektore skor a niektore po termine, vsimni si....ked citas baby co uz maju druhe alebo tretie tak terminy maju temer rovnake......teda ak rodi skor tak rodi vsetky skor......

montinka
28. máj 2008

vsak ja viem ale tak istota je gulomet. vies aspon tie vlozky a plienky a tak

dididi30
28. máj 2008

moja segra je o tyzden skor ako ty a tiez jej hrozia skorsim porodom bo ona ma bolesti chrbta a brucha davno a tiez velmi hnackuje, lebo je nepreliecena....ale zas ,ze az tak skoro to nebude, bo ma vraj brucho ako zelatina 😀
hm a ja mam ako kamen hodnu dobu a nic 😠

montinka
28. máj 2008

hm ved ja viem. inak ide mi pupok von nooo som zvedava co to nakoniec bude. 🙂

dididi30
28. máj 2008

monti jasne treba 😉
inak si si vsimla, mamicky uz len nakuknu a koniec....veru uz aj my mame novu temu ,ze junovcata 2008 😀

mirka8429
28. máj 2008

luci no ja mu bud davam papat alebo prebalujem alebo len tak je na rukach ale v noci je to horsie...

monti to je super🙂) tesiim saaaaaaaaaaaaa

didus ta co...uz mas bolesti??mozno u teba to pride skôr..

montinka
28. máj 2008

kto my? no tak ak zacnu drobci plakat musia utekat. ja som zvedava ci budem mat cas chodit sem potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre